كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 44
دیروز : 19
افراد آنلاین : 1
همه : 48287

كانكس نگهباني

كانكس نگهباني , كيوسك نگهباني , قيمت كانكس نگهباني , خريد كانكس نگهباني , فروش كانكس نگهباني , كانكس نگهباني دست دوم , خريد و فروش كيوسك نگهباني : يكي از مسائل مهم براي هر سازمان يا كارخانه اي حراست و نگهباني مي باشد . لذا بايد متوجه اين شده باشيد كه در ورودي اكثر كارخانجات يا سازمانها و كارگاههاي بزرگ كانكس نگهباني مستفر كرده اند كه اين نيز بستگي به بزرگ بودن سيستم كارخانه اي داراي انواع مختلفي مي باشد كه در ابعاد مختلف با نماهاي متفاوتي طراحي و ساخت ه مي شود .

گروه صنعتي كانكس سازان با داشتن توان فني بالا در طراحي انواع نماهاي زيبا براي كانكس نگهباني توانسته است پروژه هاي زيادي را در اين راستا  اجرا كند .

كانكس نگهباني  يا كيوسك نگهباني چيست ؟

كانكس نگهباني كانكسي يا همان كيوسك نگهباني : كانكسي است با انواع نما و طرح براي حراست , ديدباني و نگهباني بخشي از يك سيستم و سازمان مورد استفاده قرار مي گيرد . كانكس نگهباني طوري طراحي مي شود كه فرد نگهبان وقتي در كانكس نگهباني مستقر مي شود به راحتي بتواند به تمام اطراف تسلط داشته باشد . تا بتواند به راحتي حراست و نگهباني خود را انجام دهد .

كانكس نگهباني

موارد استفاده از كانكس نگهباني

كانكس هاي نگهباني در جاهاي زيادي مورد استفاده قرار ميگيرد كه در اينجا به برخي از آنها اشاره مي كنم :

۱-    ابتداي كوچه ها و محله ها : در شهرسازي مدرن امروزه به وجود نگهبان در ورودي هر كوچه دقت بالايي مي شود تا امنيت ساكنين محل و كوچه تضمين شود . و از تردد بي دليل افراد غير ساكن محل جلوگيري شود . لذا يكي از مهمترين مواردي كه از كانكس نگهباني بيشتر استفاده مي شود در محله ها و كوچه ها است .

۲-    در ورودي مجتمع هاي مسكوني : به دليل وجود جمعيت زياد در مجتمع هاي آپارتماني زياد براي كنترل بهتر تردد ساكنين از نگهبان و حراست مجتمع استفاده مي شود كه براي استقرار آنها نياز به كانكس نگهباني مي باشد .

۳-    ورودي كارخانه ها :  براي حفاظت و بالا بردن امنيت كارخانه ها و كارگاه ها در ابتداي ورودي هر يك از كانكس هاي نگهباني با نما و طرح هاي مختلف استفاده مي كنند . تا تردد كاركنان و مسئولان كاخانه را زير نظر داشته باشند .

۴-    استفاده از كيوسك نگهباني در مراكز دولتي : در اكثر مراكز دولتي براي نگهبانان از كانكس هاي مخصوص نگهباني استفاده مي شود .

۵-    استفاده از كانكس ها در زندان ها و پادگانها : در اين موارد براي حراست بيشتر مي توان گفت كه كانكس يا كيوسك نگهباني را به عنوان باجه حراست مي توان استفاده كرد .

نكته قابل توجه

كانكس نگهباني ( كيوسك نگهباني )  به دليل اينكه در ابعاد كوچكتري طراحي و ساخته مي شود قيمت مناسب دارد . كيوسك نگهباني در هر ابعادي كه سفارش داده شود طراحي مي شود ولي بيشترين كاربرد را  ابعاد يك متري , شش متري و كانكس چهار متري دارند .

نماي بيروني كانكس نگهباني

بصورت گذرا در رابطه با نماي و طرح كانكس نگهباني در بالا اشاره كرديم . يكي از زيبايي هاي شهر سازي مدرن طراحي و دكوراسيون و مبلمان شهري مي باشد . لذا گروه صنعتي كانكس سازان براي طراحي كانكس از سيستم هاي نرم افزاري بروز استفاده مي كند تا بهترين طرح و نما را براي كيوسك نگهباني ارائه نمايد .

طراحي زيباي نماي كيوسك هاي نگهباني جلوه زيبايي را به محل مي دهد . و در زيبا سازي شهري خيلي تاثير دارد .

توجه

قيمت طراحي و ساخت نماهاي مختلف براي كانكس هاي نگهباني متفاوت بوده و بر اساس زمان و طرح كانكس قيمت ها نواسان خواهد داشت .

نحوه ارسال و تحويل كانكس نگهباني

هزينه و حمل و جابجايي تمام كانكس هايي كه در كارگاه كانكس سازان اجرا شده اند تماما به عهده مشتري مي باشد اما يكي از مهمترين امتيازاتي كه گروه صنعتي كانكس سازان ارائه كرده است اين مي باشد كه مشتري را در حمل و جابجايي كانكس تا مقصد راهنمايي و كمك رساني مي كند . و نيروهاي متخصص را در اين امر در اختيار مشتري قرار مي دهد تا كانك به سلامت به مقصد ارسال شود .

گارانتي و خدمات پس از فروش كانكس سازان

تمام كانكس هايي كه در كارگاه كانكس سازان اجرا مي شود يك سال گارانتي و به مدت يك سال پشتيباني فني مي شوند .

كانكس نگهباني دست دوم ( كيوسك نگهباني دست دوم )

همانطور كه در بالا نيز توشيح داديم كانكس ( كيوسك ) نگهباني  در طرح ها و رنگهاي متفاوتي طراحي و ساخته مي شود . لذا هر كدام هزينه هاي متفاوتي را نيز دارند و قيمت هاي خاص خود را . در اكثر موارد پيش آمده است كه مشتريان ما بيشتر خواستار كانكس نگهباني دست دوم هستند . با افزايش در خواست كانكس نگهباني دست دوم گروه كانكس سازي ما اقدام به خريد و فروش انواع كانكس نگهباني دست دوم كرد . كانكس دست دوم را با قيمتي مناسب از فروشنده مي خريم و بعد از بازسازي و تعمير آن ها را در انبار كانكس سازان دپو مي كنيم و در مواقعي كه درخواست و سفارش كانكس را داريم به مشتري اراده مي كنيم . مشتري بر اساس سليقه و نياز خود كانكس نگهباني دست دوم را انتخاب مي كند .

بيشتر مشتريان نيز تمايل زيادي به هزينه كردن براي خريد كانكس نگهباني نوع ندارند لذا در خواست كانكس دست دوم را از ما مي كنند . لذا يكي از مزيت هاي اصلي در خريد كانكس دست دوم . هزينه پايين آن نسبت به كانكس نو مي باشد. از نظر ظاهر و رنگ بندي شايد كانكس دست دوم جلوه جالبي نداشته باشد ولي كانكس هاس دست دومي كه در كانكس سازان ارائه مي شود . كاملا باز سازي شده اند و كيفيت همان كانكس نو را دارند.

براي خريد و فروش كانكس نگهباني دست دوم خومد مي توانيد با مشاورين ما در كانكس سازان مشورت نماييد . ما بهترين مشاوره را براي خريد كانكس دست دوم به شما ارائه خواهيم كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۳:۲۸ ] [ behzad moghtader ]

كانكس رستوران

كانكس رستوران : كانكس سازان بزرگترين توليد كننده كانكس هاي ثابت و سيار , كانكس رستوران  و ساير انواع كانسها در ايران مي باشد كه در تمامي استانها بدون محدوديت زماني و مكاني فعال مي باشد و در نصب كانكس در تمامي نقاط كشور مشكلي ندارد .

كانكس رستوران چه نوع كانكس است ؟

كانكسي است كه از آن به عنوان غذاخوري و رستوران مورد استفده مي شود . به ويژه در اماكن تفريحي و سياحتي كه بيشتر كانكس رستوران به چشم مي خورد.
از كانكس رستوران در چه جاهايي استفاده مي شود ؟

 

كانكس رستوران
۱-    استفاده در پادگانها : در بيشتر پادگانهاي مرزي به دليل جابجايي هاي زياد از كانكس رستوران استفده مي شود .
۲-    استفاده در اماكن تفريحي مانند پارك ها و فضا هاي سبز بزرگ .
۳-    استفاده از كانكس رستوران در فاصله راه هاي بين شهري
۴-    استفاده در جاده هاي طولاني و در كنار پليس راه ها و پمپ بنزين ها

مزيت استفاده از كانكس رستوران

۱-    قابليت جابجايي آسان
۲-    حمل و نقل راحت
۳-    مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشيد
۴-    قيمت مناسب نسبت به سازه هاي ثابت بتني و فلزي
۵-    مقاوم در برابر زلزله
۶-    خريد و فروش كانكس رستوران به دليل خواهان زياد به راحتي انجام مي شود.
۷-    و …

امكانات كانكس رستوران

بايد گفت وقتي اسم رستوران بر روي كانكس مي افتد بايد تمام امكاناتي كه يك رستوران ثابت دارد را داشته باشد . لذا در طراحي و ساخت كانكس رستوران به اين موارد بسيار توجه مي شود .

۱-    اتاق مديريت

۲-    آشپزخانه مناسب با تهريه عالي , آشپزخانه كانكس رستوران از اهميت بسزايي برخوردار است براي همين در طراحي اين بخش بايد از بهترين نوع سراميك براي كف رستوران , بهترين نوع شير آلات و اتصالات در تاسيسات استفاده كنيم . از كابينت هاي مقاوم و جنس عالي استفاده شود .

۳-    استفاده از تاسيسات بسيار پيشرفته

۴-    سالن پذيرايي در ابعاد مختلف

۵-    سرويس بهداشتي

۶-    و …

طراحي و نماي كانكس رستوران

هميشه داشتن يك طرح زيبا در ساخت رستوران مي تواند تاثير به سزايي در جذب مشتري داشته باشد . همين امر سبب شده است تا كانكس سازان با استفاده از نرم افزارهاي طراحي داخلي و دكوراسيون بهترين طرح نماي خارجي و دكوراسيون داخلي را در طراحي و توليد كانكس رستوران پياده كنند.

انسان زيباست و زيبايي را دوست دارد .

در طراحي كانكس رستوران نماي خارجي كانكس از اهميت بالايي برخوردار است حس خوبي كه مشتري در ديد اول از رستوران خواهد داشت خيلي اهميت دارد .

تجهيزات فني كانكس رستوران

شاسي كانكس رستوران : شاسي استفاده شده در اين نوع كانكس از تير آهن ميباشد كه اندازه آن بستگي به ابعاد واندازه كانكس دارد . يعني در مواقعي كه اندازه كانكس رستوران بزرگ باشد از تير آهن هايي با ضخمات و قطر بيشتر استفاده ميگردد .

اسكلت كانكس غذا خوري : در اسكلت اين نوع كانكس از پروفيل آهني استفاده ميشود كه ضخامت آن بستگي به ابعاد كانكس دارد در ضمن اسكلت كانكس در برابر زنگ زدگي توسط ضد زنگ محافظت مي گردد. ضد زنگ طول عمر اسكلت كانكس را زياد مي كند و از پوسيدگي آن جلو گيري مي نمايد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۹:۰۰ ] [ behzad moghtader ]

قيمت كانكس كارگاهي

كانكس كارگاهي , خريد كانكس كارگاهي , قيمت كانكس كارگاهي , فروش كانكس كارگاهي , كانكس كارگاهي دست دوم , ليست قيمت كانكس كارگاهي دست دوم | كانكس سازان : كانكس هايي را كه سر پروژهاي ساختماني و كارگاهي مشاهده مي كنيد . تماما كانكس تجهيز كارگاهي مي باشند كه قابليت جابجايي دارند و در حكم سك كارگاه متحرك مي باشد . لذا بعد از اتمام پروژه كارفرما مي تواند به راحتي تمام كانكس كارگاهي را به محل پروژه ديگه اي انتقال دهد .

كانكس كارگاهي چيست ؟

كانكس كارگاهي در اصل نوعي كانكس است كه براي استقرار نيروي كارگري , تكنسين , مهندسين , و مديريت و در كل تمام افرادي كه بر سر پروژه ساخت و ساز يا پروژه هاي بزرگتر سازماني و دولتي فعاليت مي كنند . همانطور كه در بالا اشاره كرديم كانكس كارگاهي داراي مزيت بزرگي است كه به راحتي قابل جابجايي است و بعد از اتمام يك پروژه مي توان كانكس كارگاهي را جابجا كرد و به محل پروژه ديگر انتقال داد.

كانكس كارگاهي

موارد استفاده از كانكس كارگاهي

 1. استفاده در اكثر پروژ هاي ساخت و ساز مانند پروژه هاي ساخت هتل , ساخت بازارهاي تجاري و آپارتمان هاي بزرگ و كوچيك .
 2. استفاده در پروژه هاي كشف معادن
 3. استفاده از كانكس كارگاهي در پروژه هاي دولتي مانند پتروشيمي , نفت و …
 4. استفاده از كانكس كارگاهي در راه سازي و ريل كشي و …
 5. و …

طرح و نماي كانكس كارگاهي

كانكس سازي , كانكس سازان با استفاده از متد هاي روز دنيا در طراحي و ساخت كانكس بهترين و با كيفيت ترين نوع كانكس كارگاهي بسته به شرايط اقليمي گوناگون طراحي و ساخته مي شود . كانكس كارگاهي در انواع كانكس هاي مانند : كانكس سالني , كانكس دو اتاقه , كانكس سه اتاقه همچنين كانكس به صورت سفارشي ساخته مي شود .

داشتن نماي زيبا براي كانكس كارگاهي مي تواند آرامشي جذاب به كارگران و كارمندان پروژه دهد . همچنين موجب زيبايي محيط مي شود . گروه صنعتي كانكس سازان با استفاده از برنامه هاي نرم افزاري در زمينه طراحي دكوراسيون و نما بهترين متدها را براي شما پياده مي كند .

با كانكس سازان بهترين  كيفيت و خدمات پس از فروش را تجربه خواهيد كرد . با ما تماس بگريد و سفارش دهيد .

گارانتي و خدمات پس از فروش كانكس كارگاهي

كانكس هاي كارگاهي  در ابعاد  مختلفي طراحي و ساخته مي شوند لذا براي كانكس كارگاهي يك سال گارانتي و پشتيباني فني براي رفع ايرادات احتمالي ارائه مي شود .

حمل و بارگيري كانكس كاگاهي

كانكس كارگاهي به دليل ابعاد بزرگ و تعداد زيادي كه دارد به دو صورت قابل اجرا است :

۱-    در محل پروژه : اگر كانكس را در محل پروژه طراحي و توليد كنيم هزينه جابجايي براي كارفرما نخواهد داشت .

۲-    در كارگاه : اما در صورتي كه در كارگاه طراحي و توليد شود نياز به ارسال با استفاده از تريلي داريد كه در اين صورت تمام هزينه هاي حمل و بارگيري بر عهده كارفرما مي باشد . اما كانكس سازان هميشه كنار مشتريان خود هستند و براي سالم رسيدن كانكس كارگاهي به مقصد تيم حرفه اي ارسال بار خود را به كمك كارفرما مي فرستد .

برخي از امكانات كانكس كارگاهي

 1. داشتن اتاق مديريت
 2. كانكس كارگاهي مي تواند سرويس بهداشتي داشته باشد
 3. استفاده از تاسيسات ايراني و خارجي با كيفيت در كانكس كارگاهي
 4. تعبيه آبدارخانه در كانكس كارگاهي
 5. داشتن اتاق استراحت در كانكس كارگاهي مي تواند مزيت بزرگي براي كاركنان باشد .
 6. و هر امكانات ديگري كه كارفرما سفارش دهد مي تواند روي كانكس كارگاهي پياده سازي شود .

مزيت هاي كانكس كارگاهي

 1. كانكس كارگاهي مزاياي زيادي دارد كه در زير به برخي از آنها اشاره اي مختصر مي كنيم :
 2. هزينه پايين ساخت نسبت به سازه هاي ثابت بتني و فلزي
 3. سرعت در ساخت
 4. قابليت جابجايي
 5. حمل و نقل آسان
 6. به دليل استفاده از مواد اوليه مناسب در هر اقليم آب و هوايي مي توان كانكس كارگاهي را طراحي و توليد كرد.
 7. مقاوم در برابر زمين لرزه
 8. مقاوم در برابر نور خورشيد و رطوبت
 9. استفاده از كانكس كارگاهي انسجام و نظم خاصي به اجراي پروژه مي دهد .

كانكس كارگاهي دست دوم

در بيشتر كارگاه هاي پروژه هاي ساختماني و … بيشتر مديران براي صرفه جويي در هزينه هاي جاري شركت در خريد كانكس ترجيح مي دهند از كانكس دست دوم  استفاده كنند. براي همين اكثرا سفارش كانكس دست دوم كارگاهي را دارند. كانكس دست دوم از نظر هزينه به نسبت كانكس هاي نو خيلي ايينتر مي باشد لذا مقرون به صرفه تر است .

خريد و فروش كانكس دست دوم كارگاهي در كانكس سازان بدين صورت انجام مي شود كه كانكس هاي دست دوم را با قيمتي مناسب از فروشنده ها خريداري مي كنيم بعد از اين كه كانكس به كارگاه منتقل شد متخصصين ما اقدام به بازسازي كانكس دست دوم مي كنند و با بهترين حالت كانكس را بهينه مي كنند و قابل مصرف مي شود. و مواقعي كه مشتريان از ما درخواست كانكس دست دوم كارگاهي مي كنند . آنها را به مشتريان ارائه مي كنيم .

براي خريد و فروش كانكس كارگاهي دست دوم مي توانيد با مشاورين و متخصصين ما در كانكس سازان تماس بگيريد تا از راهنمايي رايگان بهرمند شويد. ما بهترين پيشنهاد در خريد كانكس دست دوم كارگاهي را براي شما خواهيم داد.

نكته اي كه بايد گفته شود

كانكس كارگاهي براي كارفرما ها از اهميت بالايي برخوردار است لذا در طراحي و ساخت آن بسيار دقت كنيد چرا كه هميشه مي تواند در تمامي پروژه هاي شما قرار بگيرد . بهترين كيفيت براي ساخت  كانكس كارگاهي استفاده كنيد و به اين نكته هم توجه داشته باشيد كه با هر هزينه اي مي توان كانكس كارگاهي ساخت اما مهم دوام و استحكام كانكس مي باشد . كه چه مدت براي شما كارايي خواهد داشت .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۴:۴۲ ] [ behzad moghtader ]

اجاره كانكس , كانكس اجاره اي , قيمت اجاره كانكس , هزينه كانكس اجاره اي , اجاره كانكس در تهران , شرايط اجاره كانكس , اجاره كانس در شهرستان ها , انواع كانكس اجاره اي : برخي از پروژه ها و يا فعاليتهاي تجاري , عمراني و … براي مدت زمان كوتاهي زمان مي برند و لذا به صرفه نيست تا براي اداره امورات آن اقدام به خريد كانكس شود در اين مواقع بهترين روش اجاره كانكس است , گروه صنعتي كانكس سازان در اقدامي باور نكردني اقدام به اجاره برخي از كانكس هاي خود كرده است . در اين اقدام برخي از انواع كانكس هاي فروشگاهي , كانكس مسكوني , كانكس نگهباني و كانكس يخچالي , كانكس ويلايي ,كانكس رستوران و آشپزخانه , كانكس كارگاهي و… را براي اجاره در انبار كانكس سازي آماده كرده ايم تا به موقع كه مشتريان خواستار اجاره كانكس از ما شوند در اختيار انها قرار دهيم.

 

اجاره كانكس

 

قيمت اجاره كانكس

همان طور كه در بالا نيز اشاره كرديم هر نوع كانكسي بر اساس برخي از عوامل قيمت گذاري مي شوند و در نتيجه بسته به ابعاد و امكاناتي كه دارند نيز هزينه و قيمت اجاره كانكس متغيير است . مثلا قيمت اجاره اتاق پيش ساخته يا كانكس نگهباني به نسبت اجاره كانكس رستوران خيلي پايين تر است . لذا بر اسسا نياز و درخواست و مدت زماني كه كانكس اجاره داده خواهد شد . هزينه تعيين مي شود.

 

قيمت اجاره كانكس

 

قيمت كانكس اجاره دست دوم و نو

همانطور كه مي دانيم بر اساس عرف هم خريد و هم فروش و نيز در ادامه اجاره انواع كانكس نو به مراتب قيمت بالاتري دارد. و در كانار آن هزينه و قيمت اجاره كانكس دست دوم نيز پايين تر است .لذا براي اينكه بهترين انتخاب را براي اجاره كانكس داشته باشيد مي توايند با مشاورين ما در كانكس سازان ارتباط برقرار كنيد تا از راهنمايي هاي انها بهرمند شويد ما بهترين پيشنهاد را در اين مورد به شما خواهيم داد.

كدام كانكس بيشترين اجاره را دارد ؟

اكثرا كانكس هايي كاربرد به مدت زمان كمي دارند بيشتر اجارده داده مي شود . مثلا كانكس باغ باني كه براي مدت نهايتا ۴ يا ۵ ماه مورد استفاده قرار مي گيرد و يا كانكس نگهباني براي پروژه هاي كوچك كه در عرض ۲ تا ۳ ماه تمام مي شوند مانند ساخت خانه هاي مسكوني و …

 

اجاره كانكس در تهران

 

شرايط اجاره كانكس

همانند يك خانه مسكوني كه اجاره داده مي شود كانكس اجاره اي نيز بر اساس امكانات اجاره داده مي شود . لذا براي اين كار قراردادي في ما بين طرفين منعقد مي شود. و هزينه ها پرداخت شده و كانكس به اجاره داده مي شود. البته در اين قرارداد تمام موارد در رابطه با كانكس قيد مي شود سالم بودن , امكانات , ميزان پوسيدگي يا نو بودن كانكس و…

***نكته

هر شركت كانكس سازي بر اساس قواعد و قانوني كه دارد و به شيوه خود براي اجاره كانكس قرارداد مي بندد . گروه صنعتي كانكس سازان مقرون به صرفه ترين قيمت را براي مشتري در نظر مي گيرد و بر اساس توانايي و بودجه مشتريان مشاوره صحيحي در اجاره انواع كانكس به آنها ارائه مي كنند تا انتخابي درست داشته باشند.

اجاره كانكس در تهران

تهران بزرگترين و ر جمعيت ترين شهر ايران است و همچنين شاه راه تمام كشور مي باشد . لذا اكثر كانكس سازي ها و شركت هاي بزرگ تحاري و خدماتي و ساختماني در تهران دفتر دارند و مشعول فعاليت هستند . از اين رو هميشه بزرگترين بازار براي كانكس و كانتينر دارد. لذا تقريبا تمامي شركت هاي كانكس سازي همه تهران  را وشش مي دهند . كانكس سازان نيز از اين قائده مستثني نمي باشد. براي پيشي كرفتن از رقبا هميشه بهترين خدمات و بالاترين كيفيت محصولات را عرضه كرده ايم . اين سخن مشتريان ماست .

اجاره كانكس در تهران بيشتر براي پروژه هاي دولتي سبك و نيز پروژه هاي ساختماني شخصي و كارگاه هاي تجاري كه در دست احداث مي باشد ؛ است . توانايي هاي ما در اجاره كانكس و نيز فروش آن در تهران موجب شده است تا انواع كانكس هاي نگهباني , كانكس فروشگاهي ؛ كانكس رستوران , كانكس هاي تجهيز كارگاهي  و… را كه توليدي خود كانكس سازان مي باشد را براي اجار كانكس در تهران عرضه كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۹:۵۸ ] [ behzad moghtader ]

خانه پيش ساخته , خانه پيش ساخته ارزان , قيمت خانه پيش ساخته , خريد و فروش خانه پيش ساخته , انواع خانه هاي پيش ساخته | خانه پيش ساخته كانكس سازان : در صنعت كانكس سازي و كانتينر سازي يكي از محصولات با ارزش و پر فروش هر شركتي طراحي خانه پيش ساخته است . خانه پيش ساخته در انواع مدلها طراحي و ساخته مي شود . در اصطلاح كانكس سازي به مدلهاي خانه پيش ساخته تيپ گفته مي شود . كه اين تيپ ها تعداد زيادي دارند :

حالت كابين  , تيپ كلبه اي مدرن  ,  تيپ روستايي و سنتي  , همچنين انواع خانه هاي پيش ساخته براي استفاده در طبيعت به طوري كه آسيبي به طبيعت وارد نكند نيز موجود است .

خانه پيش ساخته

اندازه و سايز خانه پيش ساخته

انواع خانه پيش ساخته را مي توان در هر اندازه اي طراحي و ساخت بر اساس نياز مشتريان مي توان هر اندازه اي از خانه هاي پيش ساخته را با استفاده از نرم افزارهاي حرفه اي طراحي و ساخت . همچنين خانه پيش ساخته آماده نيز در دپوي شركت كانكس سازي موجود است و مي توان به راحتي و بر اساس سليقه هر نوعي را انتخاب كرد با اين كار ديگر نيازي به صرف زمان براي ساخت نداريد و در اسرع وقت خانه شما انتقال داده مي شود و در مقصد براي شما نصب مي گردد.

اما اين تصميمي است كه شما و هر مشتري ديگري بايد بگيريد و مدل خانه پيش ساخته خودتون را انتخاب كنيد تا بر اساس نياز شما طراحي و ساخته شود .

خانه هاي پيش ساخته كانكس سازان از ميني خانه ها كه داراي ابعاد ريز هستند شروع شده تا ابعاد بزرگ موجود مي باشد.

معيار هاي تصميم گيري براي خريد خانه پيش ساخته

ابعاد مورد نياز شما براي داشتن خانه پيش ساخته : ابعاد خانه پيش ساخته مهمترين عامل در قيمت آن است همانند هر سازه ديگري هر چه اندازه بزرگتر مي شود بطبع هزينه ساخت نيز بيشتر خواهد شد .

بودجه اي كه مي خواهيد صرف خريد خانه پيش ساخته كنيد : سرمايه مهمترين عامل در انتخاب خانه پيش ساخته مي باشد براي بودجه شما بهترين خانه ها را پيش نهاد مي دهيم نگران آن نباشيد.

امكاناتي كه مي خواهيد خانه پيش ساخته داشته باشد : برخي از امكانات داخلي خانه پيش ساخته مي تواند در هزينه توليد آن تاثير زيادي داشته باشد . همچنين امكانات جانبي مانند ؛ پاركينگ , گاراژ , پاسيو و سكو مي تواند هزينه هاي ساخت خانه پيش ساخته را بالا ببرد . لذا بهترين راه ياداشت نيازهاي مهم شما در داشتن خانه پيش ساخته است.

انتخاب بهترين كارگاه براي ساخت حانه پيش ساخته : بهترين راه براي پيدا كردن بهترين شركت توليدي خانه پيش ساخته جستجو در اينترنت است و وب سايت هاي شركت هاي توليدي در نتايج جستجوي گوگل

انتخاب طرح و نما : هر طرح و نمايي مي تواند در هزينه ساخت خانه تاثير داشته باشد.

استفاده از استانداردهاي جهاني در خانه پيش ساخته

كانكس سازان با استفاده از بهرگيري متخصصين جوان در طراحي و ساخت انواع خانه هاي پيش ساخته و رعايت اصول استاندارد سازمان ملي تحقيقات مسكن  توانسته است رضايت مشتريان خود را به خود جلب نمايد . لذا قادر به طراحي و اجراي انواع خانه پيش ساخته سبك و مقاوم در برابر زلزله و ساير بلاياي طبيعي مي باشد.

طراحي و ساخت خانه پيش ساخته در كانكس سازان با آخرين تكنولوژي روز دنيا و با سليقه شما در كارگاه ها انجام مي شود.

مدت زمان طراحي و ساخت خانه پيش ساخته

مدت زمان طراحي و ساخت خانه پيش ساخته در مرحله اول بستگي به ابعاد و اندازه سازه مي باشد ولي در كل بين يك ماه الي ۴ ماه متغير مي باشد مگر اينكه سازه واقعا بزرگ باشد . يا امكانات جانبي زيادي داشته باشد.

طراح و نماي بيروني خانه پيش ساخته

هر نوع طرح و نمايي را كه مشتريان ما از ما بخواهند برايشان با استفاده از نرم افزارهاي حرفه اي پياده مي كنيم . هر موقعيتي كه مي خواهيد خانه در آن ساخته شود طرح مخصوص به خود را مي طلبد مثلا براي يه موقعيت جنگلي انواع زيبايي از طراي ها را داريم و نيز براي موقعيت كوهستاني از طرح و نماهاي جذاب ديگر استفاده مي كنيم همينطور براي ويلا هاي كنار دريا و نيز براي موقعيت باغ و صحرا انواع طرح و نماها موجود و قابل اجرا مي باشند.

انتخاب از شما طراحي و ساخت از ما نگران كيفيت و زيبايي خانه پيش ساخته خود نباشيد .


چگونه هزينه ساخت خانه پيش ساخته را پايين بياوريم ؟

اگر در معيارهاي انتخاب خانه پيش ساخته دقت كرده باشيد توضيح داديم كه چه چيزهايي موجب افزايش هزينه ساخت خنه مي شود .بهترين راه براي كاهش هزينه ساخت خانه ويلايي يا خانه پيش ساخته شما اين است :

ابتدا هر آنچه نياز داريد تا با استفاده از اين خانه برطرف شود را ياداشت برداري كنيد. از امكاناتي كه در داخل زياد ضروري نمي دانيد چشم پوشي كنيد . اگر نيازي به بالكن يا پاركينگ نداريد اين موارد را ناديده بگيريد . در ساخت خانه پيش ساخته از تجهيزات و تاسيسات داخلي و ساخت خود كشور استفاده كنيد . با اين كار ايده آل ترين خانه را خواهيد ساخت .

خريد و فروش خانه پيش ساخته

به دليل استفاده از مصالح خاص در ساخت خانه هاي پيش ساخته برخي از اين نوع از خانه ها قابليت جدا سازي و استفاده در موقعيت هاي ديگر را دارند لذا مي توان اين نوع سازه را نيز جابجا كرد . همچنين در بالا نيز اشاره اي داشتيم كه برخي از خانه هاي پيش ساخته در ابعاد كوچيك از قبل به صورت آماده موجود است و قابليت حابجايي دارد مانند كبه هاي كوچك براي باغ و پارك هاي مسافري در شهرهاي توريستي و … لذا در خريد و فروش خانه پيش ساخته نيز بيشتر شركت هاي توليدي كانكس و خانه پيش ساخته فعاليت دارند.

بهترين طراحي و ساخت خانه هاي پيش ساخته را در كانكس سازان تجربه كنيد . با استفاده از مصالح استاندارد و استفاده از تكنولوژي روز دنيا بهترين كيفيت را براي شما عرضه مي كنيم . كافيست با همكاران كارشناس ما ارتباط برقرار كنيد تا رهنماي شما در انتخاب بهترين خانه پيش ساخته باشد .

بهترين توليدي خانه پيش ساخته در تهران

ما نمي توانيم ادعا داشته باشيم در زمينه طراحي و ساخت خانه پيش ساخته بهترين هستيم ولي تجربه اي كه در اين زمينه داريم و رضايت مشتريانمان اين را در قلب ما انداخته كه مي توانيم در بين بهترين هاي اين صنعت قرار بگيريم .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۵:۰۶ ] [ behzad moghtader ]
كانكس دست دوم  ,  قيمت كانكس دست دوم , خريد كانكس دست دوم , فروش كانكس دست دوم , انواع كانكس دست دوم , مركز خريد و فروش كانكس دست دوم با بهترين قيمت : هر سازه براي اينكه بيشترين كاربرد و عمر طولاني داشته باشد نياز به نگهداري مي باشد . لذا كانكس و كانتينر نيز از اين امر خارج نمي باشند . با تمام اينها باز هر سازه اي طول عمري دارد . كانكس نيز در انواع مختلفي كه ساخته و طراحي مي شود داراي طول عمر مي باشد و بعد از اتمام اين زمان نياز به باز سازي و تعمير نيز دارد. برخي از افراد لازم مي دانند كه به جاي تعمير كانكس آن را بفروشند . در اين صورت به دليل عمري كه كانكس كرده به عنوان كانكس دست دوم مطرح مي  باشد . گروه صنعتي كانكس سازان اين نوع از كانكس ها را با قيمتي مناسب و توافقي از فروشنده مي خرد و بازسازي مي كند و آماده فروش به عنوان كانكس دست دوم مي كند . از طرف ديگر افرادي نيز هستند كه نمي خواهند هزينه اي زياد براي طراحي و ساخت كانكس نوع پرداخت كنند . لذا كانكس دست دوم را از ما درخواست مي كنند كه هميشه در انبار كارگاه كانكس سازان چندين نوع كانكس دست دوم موجود مي باشد .از طرف اقدام به فروش آن مي كند .
كانكس دست دوم

برخي از ويژگي هاي كانكس دست دوم

 • كانكس هاي دست دوم بعد از خريد كاملا بازسازي مي شوند و از هر نظر عايق بندي , تاسيسات  و. … كاملا بررسي مي شوند كه مشكلي نداشته باشند .
 • قيمت پاييني نصبت به كانكس هاي نو دارند و بيشتر افراد توان خريد آن را دارند .

حمل و بارگيري كانكس دست دوم

همانند كانكس هاي نو كه در كارگاه كانكس سازي , كانكس سازان به فروش مي رسد. هزينه حمل و بارگيري كانكس دست دوم نيز به عهده مشتري مي باشد ولي براي اينكه كانكس سالم به مقصد برسد تيم حمل و ارسال كانكس سازان با تجربه اي بالا به ياري مشتري مي آيند .

بالاترين خريدار كانكس دست دوم گروه صنعتي كانكس سازان اين امكان را براي مشتريان كانكس و خانه هاي پيش ساخته شركت فراهم كرده است كه شركت ها و يا افرادي كه به كانكس و يا كانكس هاي خود احتياجي ندارند و يا قصد فروش كانكسهاي دست دوم خود را دارند ,  آنها را خريداري كرده و به مشترياني كه نياز دارند بفروشد . البته كانكس هاي ساخت و توليد اين شركت در اولويت خريد قرار دارند.و  كانكس هاي توليد شركت هاي ديگر بايد حتما بازديد و بررسي گردند تا قيمت گذاري گردند.كانكس سازان  كانكس هاي دست دوم شما را به بهترين و بالاترين قيمت خريداري ميكند و با كمترين قيمت ممكن به خريداران كانكس دست دوم ارائه ميدهد.بديهي است كه در صورت نياز كانكس به تعميرات و باز سازي كانكس دست دوم تعمير و باز سازي شده و بعد از برطرف كردن ايرادات و معايب به خريداران كانكس فروخته ميشود.شما ميتوانيد براي خريد ويا فروش كانكس دست دوم با ما تماس بگيريد.
چنانچه خريداران محترم كانكس اين شركت پس از استفاده قصد فروش هريك از كانكس هاي خريداري شده خود را داشته باشند كارشناسان اين شركت پس از كارشناسي كانكس خريداري شده حداكثر باكسر ۳۰% از قيمت خريد كانكس مورد نظر را خريداري مي نمايند.جهت ارسال عكس هاي كانكس دست دوم به آدرس ايميل شما مشتري گرامي ، لطفا با كارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرماييد.

عوامل تاثير گذار در قيمت كانكس دست دوم

واضح است كه خيلي از موارد تاصير زيادي در تعيين قيمت كانكس دست دوم دارد به ويژه مدت كاركرد كانكس در زير به برخي از موارد مهم اشاره اي مي كنيم :

 • مدت كاركرد كانكس
 • ميزان پوسيدگي شاسي و بدن اصلي كانكس تاثير زيادي بر قيمت كانكس دست دوم دارد.
 • ميزان خرابي در و پنجره ها
 • وضعيت سيم كشي و لوله كشي و نيز كاركرد آن
 • ميزان از بين رفتن رنگ بدنه كانكس
 • آسيب ديدگي و خميدگي هاي كانس موقع جابجايي
 • وضعيت داخلي كانكي به ويژه عايق بندي و ام دي اف و يا پي وي سي كه براي نما استفاده شده
 • وضعيت سرويس بهداشتي كانكس
 • چگونگي عمل كرد لولا ها و تاسيسات كانكس
 • و بسياري از موارد ديگر كه در قيمت گذاري كانكس ارتباط زيادي دارد.

نگهداري و تعميرات كانكس دست دوم

همانطور كه مي دانيم براي استفاده از هر وسيله دزدگير لباس و هر سازه اي به مدت زمان زياد و همچنين براي بالا بردن طول عمر آن نياز به يك سري نگهداري ها وجود دارد در زير برخي از مواردي كه براي نگهداري كانكس دست دوم بايد انجام دهيم را اشاره اي بهش مي كنيم :

بايد دقت داشته باشيم كه همانطور كه از نامش پيداست كانكس دست دوم است و مقدار زيادي از عمر خود را كرده است ولي با رعايت برخي نكات مي توانيم به مدت زيادي نيز از اين كانكس استفاده كنيم .

 • اولين و مهمترين كار براي نگهداري كانكس دست دوم بايد انجام دهيم رنگ كاري كانكس دست دوم است .
 • روغن كاري ماهانه لولا هاي در و پنجره ها
 • چك كردن ماهانه و هفتگي تاسيسات كانكس دست دوم و اطمينان از سلامت آنها
 • بررسي شاسي و بدنه كانكس كه هيچ نوع زنگ زدگي در آن نباشد و در صورت مشاهده سريع تميزكاري و رنگ كاري شود .
 • شست و شوي ماهان كانكس براي رعايت بهداشت كانكس دست دوم .
 • و …

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۱:۰۳ ] [ behzad moghtader ]

كانكس مسكوني

كانكس مسكوني : ساخت خانه هاي ويلايي با بتن و فلز در باغ ها و زيمن هاي زراعي براي صاحبان آنها بسيار پر هزينه است . و اين اتفاق بارها براي شما پيش آمده است كه بخواهيد براي باغ يا زمين زراعي خودتان منزلي را طراحي كنيد . بهترين راه استفاده از سازه هاي كانكسي مي باشد . كانكس مسكوني بهترين گزينه براي استفاده در اين مناطق مي باشد .

 

كانكس مسكوني

 

كانكس مسكوني چيست ؟

كانكس مسكوني نوعي كانكس است كه بر اساس نياز هاي مشتري در ابعاد متفاوتي ساخته مي شود و تمام امكانات يك خانه را به طورت كامل دارد . هر آنچه شما از يك خانه پيش ساخته يا ويلايي پيش ساخته انتظار داريد را براي شما به ارمغان خواهد آورد .

موارد استفاده از كانكس مسكوني

از كانكس مسكوني در موارد زيادي استفاده مي شود از جمله

۱-    استفاده به عنوان خانه باغ در باغ ها و مزارع : به جاي ساخت و ساز هاي گران و هزينه بر مي توانيد از كانكس مسكوني در باغ خود استفاده كنيد و در صورت لزوم مي توانيد موقعيت آن را نيز جابجا كنيد .

۲-    استفاده از كانكس مسكوني براي اسكان مهندسي در پروژه اي پل سازي و سد سازي

۳-    استفاده از كانكس مسكوني براي سربازها در مناطق عملياتي

۴-    استفاده از كانكس هاي مسكوني در شهر هاي شمالي

۵-    و…

طراح و نماي كانكس مسكوني

هر نوع طرح و نمايي را مي توان به كانكس داد . كانكس سازان با استفاده از نرم افزارهاي حرفه اي در نقشه كشي بهترين و زيباترين طرح هاي را براي كانكس مسكوني پياده مي كنند . داشتن طرح هاي جذاب و زيبا براي كانس مسكوني جلوه اي زيبا به باغ , مزارع , و شهرهاي پراكنده به ويژه در شمال مي دهد .

فوايد استفاده از كانكس مسكوني

۱-    تهيه و ساخت سريع كانكس مسكوني با قيمتي مناسب

۲-    انعطاف پذيري در شكل و ابعاد سازه

۳-    عايق بندي صدا , گرما و سرما و داشتن طول عمر بالاي ۱۰ سال

۴-    مقاوم در مقابل باران و گردو غبار

۵-    مقاوم در برابر رطوبت به دليل استفاده از ورق اي گالوانيزه

۶-    مقاوم در برابر نور خورسيد و باد بالاي سرعت ۱۲۰ كيلومتر در ساعت

۷-    مقاوم در مقابل پوسيدگي ناشي از برخورد آب و هوا با درصد بالاي نمك

۸-    جابجايي آسان و سريع

كانكس سازان بهترين كيفيت و طرح را براي ساخت كانكس ويلايي , كانكس مسكوني و … براي شما پيشنهاد خواهد كرد .

حمل و بارگيري كانكس مسكوني

تمام هزينه هاي حمل كانكس مسكوني بر عهده مشتري مي باشد اما به دليل نداشتن تجربه كافي مشتري در اين زمينه گروه صنعتي كانكس سازان افراد متخصص را به ياري مي فرستد و از كارگاه تا مقصد كانكس راب ه سلامت ارسال كنند .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۷:۴۹ ] [ behzad moghtader ]

كانكس سرويس بهداشتي 

كانكس سرويس بهداشتي , كانكس سرويس بهداشتي دست دوم , خريد و فروش كانكس دست دوم سرويس بهداشتي , قيمت كانكس سرويس بهداشتي , انواع كانكس سرويس بهداشتي: يكي از توانايي هاي  گروه صنعتي كانكس سازان در طراحي و توليد انواع كانكس هاي سرويس بهداشتي مي باشد كه انواع كانكس سرويس بهداشتي ثابت و متحرك را در ابعاد مختلف , بسته به نياز مي باشد . انواع كانكس  سرويس بهداشتي تك چشمه و چند چشمه با طرح و نماهاي جالب و زيبا را براي شما اجرا مي كنيم .

كانكس سرويس بهداشتي , توالت پيش ساخته

كانكس سرويس بهداشتي , كانكسي است كه با استفاده از فناوري هاي روز توسط افراد متخصص در انواع مختلف طراحي براي رفع نياز بهداشتي افراد ساخته مي شود .  استفاده از لوله كشي محكم و فني و روكار و استفاده از شير آلات استاندارد و درجه يك هم چنين استفاده از درب هاي و پنجره هاي دو جداره از ويژگي هاي  كانكس سرويس بهداشتي است .

 

كانكس سرويس بهداشتي

 

انواع كانكس سرويس بهداشتي

كانكس سرويس بهداشتي پرتابل
كانكس سرويس بهداشتي تك چشمه
كانكس سرويس بهداشتي چند چشمه
كانكس سرويس بهداشتي حمام
كانكس سرويس بهداشتي با نماي كامپوزيت
كانكس سرويس بهداشتي از جنس فايبرگلاس

نماي داخل و تجهيزاتي كه در توليد كانكس سرويس بهداشتي بايد رعايت شود

۱-    كف كابين و راه روي كانكس سرويس بهداشتي امروزه بيشتر از سراميك درجه يك ساخته مي شود .
۲-    از شيرآلات استاندارد در لوله كشي آب استفاده مي شود .
۳-    تهويه مناسب با يد داشته باشد .
۴-    پوشش داخلي ديواره هاي از جنس pvc مي باشد .
۵-    ورقه بدنه به دليل جلوگيري از زنگ زدگي از گالوانيزه فرم دار استفاده مي شود .
۶-    لوله كشي استاندارد روكار در كانكس سرويس بهداشتي

توجه

اگر كانكس سرويس بهداشتي به صورت چند چشمه ساخته شود داراي راهرو خواهد بود .

موارد استفاده از كانكس سرويس بهداشتي

۱-    استفاده در كارگاه هاي ساختماني : در پروژه هاي بزرگ ساخت و ساز به دليل زياد بودن كارگران براي جلوگيري از بيماري و رعايت بهداشت از كانكس سرويس بهداشتي چند چشمه و نيز كانكس سرويس بهداشتي حمام چند چشمه استفاده مي كنند .

۲-    استفاده در پادگانهاي مرزي : برخي از پايگاه هاي نظامي در مرزها به دليل امينت كاها جابجا مي شوند . لذا براي رفع امور نظافتي بهترين راه استفاده از كانكس هاي سرويس بهداشتي مي باشد .

۳-    استفاده در مناطق صحرايي و جنگلهاي ديدني : برخي از اماكن طبيعي دور از شهر واقع شده اند و براي رفاه حال مسافران و همچنين ارائه خدمات به گردشگران, براي رفع نيازهاي نظافتي در بخش هاي مختلف از كانكس سرويس بهداشتي استفاده مي كنند.

۴-    استفاده از كانكس سرويس بهداشتي در پارك هاي مسافر

۵-    استفاده از كانكس  سرويس بهداشتي در كارخانه هاي بزرگ صنعتي همانند صنعت فولا

۶-    استفاده در معادن

۷-    و…

طرح و نماي كانكس سرويس بهداشتي

طرح و نماي كانكس هاي سرويس بهداشتي در پاركهاي مسافر مي تواند  جلوه اي زيبا از شهر سازي مدرن را در مشافران تداعي كند . همچنين استفاده از طرح هاي مناسب در توليد كانكس سرويس بهداشتي مي تواند در بيشتر كارخانجات از مصارف بيش از حد انرژي نيز جلوگيري نمايد.

گروه صنعتي كانكس سازان با استفاده از نرم افزارهاي نقشه كشي روز دنيا بهترين طرح را براي ساخت انواع كانكس هاي سرويس بهداشتي پياده مي كنند .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۴:۴۵ ] [ behzad moghtader ]

كانكس فروشگاهي

كانكس فروشگاهي , خريد كانكس فروشگاهي , فروش كانكس فروشگاهي , قيمت كانكس فروشگاهي , كانكس فروشگاهي دست دوم , كانكس مغازه اي , قيمت كانكس معازه اي : يكي از انواع ديگر كانكسها , طراحي و ساخت كانكس فروشگاهي است . كانكس فروشگاهي در اصل كانكسي است كه تمام نياز هاي يك فروشگاه ساير را داشته باشد . كانكس هاي فروشگهاي معمولا به صورتي طراحي مي شوند كه در صورت بازدهي پايين در موقعيت مورد نظر . قابليت جابجايي را داشته باشد تا به مكان ديگري انتقال داده شود .

كانكس فروشگاهي

كانكس فروشگاهي چيست ؟

كانكس فروشگاهي يا فروشگاه سيار , نوعي كانكس و سازه مي باشد كه با طرح و نمايي مختلف براي امور تجاري طراحي و ساخته مي شود . به صورتي كه قابليت هاي يك فروشگاه را داشته باشد . از كانكس هاي فروشگاهي بيشتر مي توان در طراحي و ساخت بازارچه هاي موقتي در برخي از مناطق استفاده كرد .

موارد استفاده از كانكس فروشگاهي

از كانكس فروشگاهيدر موارد زيادي مي توان استفاده كرد كه زير به برخي از آنها اشاره مي كنيم :

۱-    استفاده به عنوان ميوه و تره بار : در بيشتر مناطق به ويژه مناطق تجاري به صرفه نيست كه مغازه اي با قيمت زياد را براي فروش ميوه و تره بار اجاره كنيم لذا بهترين گزينه استفاده از كانس فروشگاهي مي باشد و تا در صورت كار نكردن هم به راحتي قابل جابجايي باشد .

۲-    استفاده به عنوان دكه فروش در مدارس : در بيشتر مدارس نياز ديده مي شود كه دكه مغازه نيز باشد كه دانش آموزان بتوانند نياز هاي خود را از آن خريداري كنند . كه مي توان كانس فروشگاهي را براي اين كار پيشنهاد داد.

۳-    استفاده به عنوان بازار موقت : در بيشتر مناطق كشور هميشه بازارچه هاي موقت تشكيل مي شود كه بعد از مدت كوتاهي به يك منطقه ديگه جابجا مي شود . در اين موارد نيز مي توانيم از كانكس فروشگاهي استفاده كنيم .

۴-    استفاده به عنوان غرفه اي ميوه و تره بار هاي بزرگ : در سراسر شهر شهرداري براي كنترل قيمت ميوه و تره بار از بازارهاي ميوه و تره بار استفاده كرده است كه تماما از كانكس هاي فروشگاهي در انواع مختلف ساخته شده اند . تا در حمل و جابجايي بازار مشكلي پيش نيايد .

۵-    استفاده به عنوان غرفه هاي فروشگاهي در شهرك هاي تازه تاسيس كه بازار هاي بزرگ براي فروش ندارند .

۶-    استفاده در پارك ها , فصضاي سبز و اماكن ديدني كه دسترسي به مغازه وجود ندارد.

امكاناتي كه كانكس فروشگاهي بايد داشته باشد

۱-    ويترين مناسب در طرح هاي مختلف شيشه اي

۲-    انواع يخچالهاي فروشگاهي و صنعتي براي نگهداري مواد غذايي

۳-    قفسه هاي فروشگاهي براي چيدن منظم اجناس

۴-    تاسيسات مناسب براي تجهيزات فروشگاهي

۵-    داشتن كپسول آتش نشاني

۶-    داشتن سيستم تهويه مناسب براي فروشگاه كه هم بايد گرمايشي باشد و هم سرمايشي

۷-    طراحي داخلي فروشگاه كه بايد از پارتيشن  چوبي و ام دي اف استفاده مي شود .

۸-    و …

طرح و نماي كانكس فروشگاهي

كانكس سازان با استفاده از نرم افزارهاي روز دنيا در طراحي و نقشه كشي بهترين طرح ها را براي سازه هاي شما پياده سازي مي كنند . يكي از جلوه هاي شهري وجود  انواع كانكسهاي فروشگاهي با طرح هاي جالب و جذاب در بيشتر نقاط مي باشد . استفاده از طرح هاي خاص و جالب در ساخت كانكس فروشگاهي به زيبايي محيط و شهر كمك مي كند و ديد يك شهر سازي مدرن را تداعي مي كند .

براي آشنايي با طراحي و توليد كانكس هاي فروشگاهي مي توانيد با كانكس سازان تماس بگيريد .!

حمل و جابجايي كانكس فروشگاهي

براي حمل كانكس فروشگاهي بايد توجه داشته باشيد كه تمام هزينه هاي جابجايي بر عهده مشتري مي باشد اما كانكس سازان امتيازي كه دارد . اين است كه در حمل و جابجايي كانكس فروشگاهي تا مقصد  به مشتري ياري مي رساند و نيروهاي متخصص را براي كمك رساني در اختيار مشتري قرار مي دهد تا كانكس به صورت كاملا سالم به مقصد ارسال شود .

كانكس مغازه اي دست دوم

كانكس معازه اي دست دوم به چند نوع مي باشد . مي دانيم كه هر وسيله اي يك طول عمر دارد و اگر بيش از آن كار كند تبديل به وسيله دست دوم ميشود . البته بعد از خريد كانكس و استفاده به مدت معلوم از آن به موقع فروش دست دوم مي باشد و هر وسيله اي ديگر اما هميشه در خريد كانكس دست دوم برخي از موارد در قيمت گذاري تاثير دارد. به هيچ وجه كانكسي كه به مدت دو سه سال كار كرده است با كانكسي كه دو ماه كار كرده به يك قيمت نخواهد بود.

لذا كانكس دست دوم در چند رده تقسيم بندي مي شود و هر كدام قيمت خاص خود را دارد. همچنين كانكس مغازه اي دست دوم نيز همين جور است. مهمترين مزيت خريد كانكس مغازه اي دست دوم قيمت مناسب به نسبت كانكس نو مي باشد.

***توجه

كانكس مغازه اي دست دوم كه كانكس سازان از مشتري خريداري مي كند . كاملا در كارگاه بازسازي مي شود و در انبار دپو مي شود با اين كار هميشه در انبار كانكس سازان انواع كانكس هاي دست دوم موجود است به شرطي كه بازسازي و قابل استفاده مجدد شده اند. و هر موقع كه مشتري خواستار كانكس با قيمت پايين و دست دوم باشند . در اختيار انها قرار مي دهيم .

انتخاب مشتري بر اساس سليقه خومد بهترين خواهد بود اما مشاورين ما در كانكس سازي هميشه پيشنهاد بهتري براي شما خواهند داشت براي خريد كانكس مغازه اي دست دوم مي توانيد با ما ارتباط برقرار كنيد . ما بهترين گزينه خريد را براي شما پيشنهاد خواهيم كرد.

گارانتي و خدمات پس از فروش كانكس در كانس سازان

كانكس سازان يك سال گارانتي محصول را براي كانكس فروشگاهي دارد و به مدت يك سال نيز پشتيباني فني ارائه مي كند .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۱:۰۶ ] [ behzad moghtader ]

ويلاي پيش ساخته

ويلاي پيش ساخته يا سازه پيش ساخته  : به نسبت سازه هاي معمولي بتني و فلزي سبكتر مي باشد . قابليت جابجايي از مكاني به مكان ديگر را دارد . در بيشتر شهرهاي شمالي در بين جنگلها جلوه اي زيبا دارند و استفاده مي شوند.  از ويلاي پيش ساخته مي توان در هر اقليم آب و هوايي استفاده كرد . ساخت اين نوع سازه پيش ساخته بسيار كم هزينه تر از سازه هاي بتني و فلزي ثابت مي باشد . در زير به برخي از ويژگي ها و مزيت هاي اين نوع از سازه ها اشاره اي مي كنيم .

ويلاي پيش ساخته

طراحي و نماي ويلاي پيش ساخته

در كارگاه كانكس سازي , با استفاده از سيستم هاي نرم افزاري و سخت افزاري بروز دنيا براي طراحي و دكوراسيون داخلي و نماي خارجي بهترين و جذاب ترين طرح ها را براي سازه هاي ويلاي پيش ساخته ارائه مي كنيم . استفاده از نيروي متخصص و جوان در كانكس سازان ما را به اين برتري رسانده است تا بتوانيم مشتريان خود را بر اساس آنچه از ما خواسته اند راضي نگهداريم .

نماي خارجي هر سازه پيش ساخته زيبايي خاصي به محيط اطراف مي بخشد و نيز تاثير مستقيم بر روحيه افراد منطقه دارد . لذا بايد بهترين و شيك ترين نما را براي سازه هاي پيش ساخته ظراحي كنيم . از طرفي دكوراسيون و چيدمان داخلي ويلاي پيش ساخته نيز بايد ساكنين آن را راضي كند . استفاده از بهترين تاسيسات داخلي و خارجي استفاده از بهترين نوع پارتشين بندي و ام دي اف و.. از اهميت بالايي برخوردار است .

مهندسين سازه , مهندسين دكوراسيون , مهندسين طراحي و نما در كانكس سازان با بروز ترين امكانات و استانداردهاي روز دنيا در طراحي و توليد خانه هاي پيش ساخته بهترين و با كيفيت ترين ويلاي پيش ساخته را براي شما طراحي و توليد خواهند كرد.

ويژگي هاي ويلاي پيش ساخته

۱-    مقاوم در برابر زلزله ( كاهش نيروز زمين لرزه به ويلاي پيش ساخته ) : توجه داشته باشيد در طراي و سايخت ويلاي پيش ساخته از مصالح درجه يك فولاد و بتن استفاده شده است كه تامين كننده اصلي مقاومت سازه پيش ساخته در برابر نيروهاي وارده مي باشد استفاده شده و با استفاده از تكنولوژي نوين در طراحي و ساخت خانه هاي پيش ساخته وزن ويلاي پيش ساخته را كاهش داده ايم به صورتي كه بتواند در برابر زمين لرزه نيروي كمي به ساختمان وارد شود .

۲-    امنيت و ايمني ويلاي پيش ساخته  : يكي ديگر از ويژگي هاي ويلاي پيش ساخته كانكس سازان ايمني ساختمان مي باشد . تمامي قطعات ويلايي پيش ساخته در كارگاه با نظارت مهندسين سازه توليد و ساخته مي شود و مورد تاييد سازمان مسكن و شهرسازي نيز مي باشد لذا از نظر ايمني تمام استانداردهاي روز دنيا را در ساخت يك سازه ويلايي پيش ساخته رعايت مي شود .

۳-    مقرون به صرفه بودن ويلاي پيش ساخته : استفاده از مواد عايق استاندارد در ساخت سازه هاي پيش ساخته از نظر صرفه جويي در هزينه هاي مصرف انرژي بسيار اهميت دارد . همچنين هزينه ساخت اين نوع از سازه ها نسب به سازه هاي بنتي و فلزي كامل بسيار پايين مي باشد.

مزاياي ويلاي پيش ساخته

 1. حمل و نقل آسان به دليل وزن سبك , كاهش هزينه در جابجايي سازه پيش ساخته
 2. سرعت بالا در نصب سازه پيش ساخته
 3. استفاده از عايق بندي استاندارد در سازه پيش ساخته و در نتيجه كاهش هزينه مصرف انرژي
 4. مقاومت ويلاي پيش ساخته در برابر زلزله و زمين لرزه هاي تا ۷٫۵ ريشتر
 5. به دليل استفاده از فولاد و بتن ويژه در طراحي سازه پيش ساخته مقاوم است در برابر آتش سوزي
 6. مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشيد
 7. قابليت جابجايي ويلاي پيش ساخته به موقعيت ديگه با كمترين آسيب در سازه پيش ساخته
 8. قابليت ساخت براي تمام اقليم آب و هوايي
 9. كاهش هزينه زمان ساخت و حقوق در سازه هاي پيش ساخته
 10. صرفه جويي در زمان ساخت و هزينه هاي جانبي آن ( سازه پيش ساخته به دليل استفاده از روش هاي صنعتي ساختمان نسبت به سازه هاي رايج بتني و فلزي ثابت ۶۰ در صد سريعتر اجرا مي شود . )
 11. نصب آسان و سريع تاسيسات بر روي ويلاي پيش ساخته ( سازه پيش ساخته ) در اين مورد بايد طراح كانكس دقت داشته باشد در زمان تهيه قطعات سوراخكاري هاي لازم بر روي قطعات فولادي براي اجراي تاسيسات رو در نظر بگيرد .
 12. اتصالات پيچي و نصب قطعات به راحتي انجام مي شود .
 13. ويلاي پيش ساخته به صورت كامل از نظر صدا , گرما و سرما عايق بندي شده است
 14. تمام قطعات و اجاري سازه پيش ساخته به نسبت سازه هاي متداول ثابت سبك تراند و لذا در جابجايي و نصب از جرثقيل اي سبك نيز مي توان استفاده كرد و نيازي به ماشين آلات سنگين براي جابجايي نداريم لذا هزينه حملل و نقل نيز بسيار پايين مي آيد .

موارد استفاده از سازه پيش ساخته , ويلاي پيش ساخته

 1. استفاده در انبوه سازي و ساختمانهاي چند واحدي
 2. استفاده از سازه پيش ساخته براي دفاتر و ساختمان هاي تجاري كوچك
 3. براي مراكز آموزشي مناطق خاص مي توان از سازه هاي پيش ساخته ويلايي استفاده كرد .
 4. براي ساخت ويلا هاي شيك و جذاب در باغ ها
 5. براي ساختمان پليس نيزمي توان استفاده كرد
 6. در ساخت نماز خانه ها , سرويس بهداشتي , رستوران و … در بين راه هاي مواصلاتي شهر ها مي توان استفاده كرد
 7. براي ساخت كمپ راهداري , ساختمان هاي تجهيز كارگاهي مي توان استفاده كرد .
 8. براي ساخت مديريت پمپ بنزين و گاز مي توان از ويلاي پيش ساخته استفاده نمود/.
 9. ساخت مجتمع هاي تفريحي و تجاري بين راهي مي توان از سازه پيش ساخته استفاده كرد .
 10. ساخت آلاچيق در پاركها و فضاي سبز
 11. ساخت مدرسه در روستا ها و برخي از مناطق شهري كم جمعيت
 12. ساخت كمپ بين راهي براي هلال اهمر
 13. و…

قيمت سازه پيش ساخته , ويلايي پيش ساخته

همانطور كه در بالا نيز اشاره كرديم هزينه ساخت , سرعت ساخت و حمل و نقل سازه پيش ساخته , ويلايي پيش ساخته به نسبت سازه هاي معمولي بتني و فلزي ثابت بسيار پايين است ولي برخي از عوامل در هزينه اين نوع از سازهاي پيش ساخته تاثير گذار مي باشد مانند : ابعاد سازه پيش ساخته , تاسيسات و قطعاتي كه در ان استفاده شده اند , طراحي و نماي داخلي , دك.راسيون داخلي سازه پيش ساخته ,و…

لذا قيمت بر اساس سفارشي كه شما مد نظر داريد تمام هزينه هاي ساخت با كمترين قيمت براي شما طراحي و توليد خواهد شد .

بهترين كيفيت در ساخت ويلاي پيش ساخته را با ما تجربه كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۷:۱۳ ] [ behzad moghtader ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب