كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 62
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 50011

ترفند هايي براي داشتن دستي با پوست نرم و لطيف

در ,

ترفند هايي براي داشتن دستي با پوست نرم و لطيف : بدون شك پوست تاثير شگفتي در زيبايي و شادابي فرد داريد . همه ي ما انسان ها خواستار زيبايي و داشتن پوستي نرم و لطيف هستيم . پوست نرم و لطيف احساس شادابي و اعتماد به نفس را براي افراد به همراه دارد ، چرا كه پوست زبر و خشن نه تنها باعث اذيت فرد مي شود ، بلكه در زيبايي ظاهري هم تاثير منفي دارد . براي داشتن پوستي نرم و لطيف روش ها و راهكارهاي مختلفي وجود دارد ، در اين مقاله برآن شده ايم كه چند نمونه از بهترين روش ها و راهكارها را براي داشتن پوستي نرم و لطيف براي شما ارائه دهيم . براي اينكه پوست دستان خود را نرم و لطيف كنيد روش هاي مختلفي وجود دارد كه ما در اين مطلب به چند نمونه از بهترين هاي آن اشاره ميكنيم.

 

چند نمونه از روش ها و راهكارها كه مي توانيد پوست دست خود را نرم و لطيف كنيد

خواستار و آرزوي همه ي افراد داشتن پوست دست هايي نرم و لطيف است . در اين ميان افرادي هستند ، كه شغلشان ايجاب مي كند كه كارهاي سختي را انجام دهند ، اغلب اين افراد هميشه نگران پوست خود هستند ، و تصور مي كنند كه ديگر هيچ وقت نمي توانند داشتن پوست نرم و لطيف را تجربه كنند ، بايد بگوييم كه ديگر جاي نگراني نيست . چرا كه براي داشتن پوست دست نرم و لطيف روش هاي مختلفي وجود دارد ، كه در اين مقاله به توضيح اين روش ها خواهيم پرداخت .

استفاده از ماسك صورت براي نرم و لطيف كردن پوست دست

پوست دست از جمله نقاطي از پوست بدن انشان است ، كه بسيار حساس و آسيب پذير مي باشد . و همين حساس بودن باعث مي شود كه در اثر انجام كار زياد پوست دست زيبايي و طراوت و لطافت خود را از دست داده و دچار چين و چروك شود . از دست رفتن لطافت پوست دست ربطي به سن ندارد ، چرا كه ما مي توانيم افرادي با سن جوان را ببينيم كه دست هايي زبر و خشن دارند و لطافت دست هايشان از بين رفته است .

براي اينكه بتوان از پوست دست به خوبي محافظت كرد ، توصيه ي ما به خانم ها اين است ، كه در هنگام انجام كارهاي منزل از دستكش استفاده كنند ، اين كار از آسيب رسيدن به لطافت و نرمي پوست دست جلوگيري مي كنند ، و علاوه بر حفاظت از پوست دست خانم ها ناخن هايي تميز و سالم خواهند داشت .

توصيه ي ديگري كه براي داشتن پوست دست نرم و لطيف داريم اين است كه ، بعد از اينكه هر بار دست ها را مي شوييد ، از كرم يا لوسيون براي پوست دستهايتان استفاده كنيد.

استفاده از چند ماسك صورت كه براي پوست بسيار عالي هستند .

در زير به معرفي چند ماسكي كه در نرم و لطيف كردن پوست بسيار موثر هستند ، مي پردازيم :

ماسك تخم مرغ و روغن بادام

استفاده از اين ماسك براي پوست هاي كه خيلي خشن هستند ، بسيار مناسب و ايده آل مي باشد . براي تهيه ي اين ماسك از مواد زير استفاده كنيد : ۲ عدد زرده تخم مرغ، ۲ قاشق چايخوري روغن بادام شيرين، ۲۵ گرم گلاب را با يكديگر مخلوط كرده و به شكل خمير درآوريد و شب هنگام خواب لايه اي نازك از ماسك را روي دست ها بماليد .

و سپس دستكش نخي بزرگ به دست كنيد و صبح روز بعد دست ها را بشوييد. اين ماسك به نرم و لطيف شدن پوست كمك زيادي مي كند ، و باعث مي شود كه شا داشتن پوستي نرم و لطيف را تجربه كنيد . استفاده از اين ماسك در ماه يك الي دو بار توصيه مي شود .

ماسك سفيده تخم مرغ و عسل

براي تهيه اين ماسك مي توانيد به روش زير عمل كنيد :۱ عدد سفيده تخم مرغ، يك قاشق چايخوري گليسيرين، ۲۸ گرم عسل و مقداري پودر جو را با هم مخلوط كرده و سپس اين ماسك را به مدت يك تا دو ساعت روي دست ها بگذاريد ، و سپس با آب ولرم دست ها را بشوييد .

استفاده از اين ماسك نيز در ماه يك الي دو بار توصيه مي شود .

ماسك بادام

بادام و روغن آن براي پوست بسيار مفيد مي باشد ، و تهيه ي ماسك آن براي داشتن پوستي نرم و لطيف كمك بسيار زيادي مي كند . براي تهيه ي ماسك بادام دو روش وجود دارد ، و شما مي توانيد از هركدام از روش هاي زير استفاده كنيد .

روش اول

شيره بادام را با كمي شير مخلوط كرده و به دست ها بماليد . و سپس دستكش نخي به دست كنيد و بعد از گذشت چند ساعت دست ها را با آب ولرم بشوييد.

روش دوم

يك زرده تخم مرغ و روغن بادام و چند قطره سركه و يك قاشق غذاخوري عسل را با هم مخلوط كرده و به دست ها بماليد. و سپس براي پوشاندن دست ها از دستكش نخي استفاده كنيد و بعد از گذشت چند ساعت دست ها را با آب ولرم بشوييد.

ماسك گليسيرين و گلاب

نصف فنجان گلاب را با۲ تا ۴ قاشق غذاخوري گليسيرين را در داخل ظرفي ريخته و آن را خوب به هم بزنيد. براي غليظ تر شدن مخلوط مي توانيد ، گليسيرين را قبل از استفاده، كمي حرارت دهيد .

در مرحله ي بعدي دو قاشق آرد ذرت و مجددا نصف فنجان گلاب به آن بيافزاييد تا اينكه مخلوط به شكل كرم درآيد . و سپس و ماسك  را به دست ها ماليده و بعد از گذشت چند ساعت دست هايتان را بشوييد .


 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


در ادامه ي مقاله يكسري نكاتي را براي مراقبت و زيبايي پوست به شما ارائه مي دهيم .

استفاده از ماسك جو دوسر براي نرم و لطيف كردن پوست دست خشن بسيار موثر مي باشد .

 

ماسك جو دوسر

كاربرد ماسك جودوسر براي نرم و لطيف كردن پوست هاي خشن و يا سرخ مي باشد . براي تهيه ي اين ماسك به روش زير عمل كنيد : آرد جو دوسر را با كمي آب به شكل خمير درآورده و به مدت ۲۰ دقيقه روي دست ها بگذاريد. استفاده از اين ماسك بعد از چند بار ، باعث نرمي و لطافت پوست دست شما مي شود .

ماسك كره كاكائو

كره كاكائو براي نرم كردن پوست بسيار موثر است . براي تهيه ي اين ماسك به اندازه ي يكسان از روغن بادام شيرين و كاكائو را با با هم درون ظرفي مخلوط كرده و ، و بعد از سرد كردن مخلوط ، از اين ماسك بر روي دست هايتان استفاده كنيد . بعد از مدتي شما شاهد پوستي نرم و لطيف خواهيد بود .

معرفي دو ماسك ديگر براي داشتن پوست دست نرم و لطيف :

براي اينكه پوستي دست نرم و سفيدي داشته باشيد ، مي توانيد مقدار ي عسل و آب ليموترش را با هم مخلوط كرده و اين ماسك را به مدت پانزده تا بيست دقيقه روي دست ها بماليد و سپس بشوئيد.

همچنين مي توانيد از مخلوط آب پرتقال و عسل براي نرم كردن دست هاي خشن و تيره استفاده كنيد .

برچسب ها: , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۵۸:۳۰ ] [ behzad moghtader ]

انواع ماسك دارچين | زيبايي پوست صورت با ماسك هاي دارچيني

در

انواع ماسك دارچين | زيبايي پوست صورت با ماسك هاي دارچيني : همه ي ما انسان ها ذاتا و به طور طبيعي زيبائي را دوست داريم ، بدون ترديد يكي از موارد تاثير گذار در اعتماد به نفس دروني ما رضايت ما از ظاهر و زيبائي خودمان است و بدون اعتماد به نفس زندگي خالي از لذت خواهد بود .. و در اين ميان داشتن پوستي لطيف و زيبا تاثير شگفتي در زيبايي دارد . با وجود روش هايي براي زيبايي پوست ، ديگر جاي نگراني نيست ، استفاده از يكسري ماسك ها براي داشتن پوستي زيبا ، شاداب ، نرم و لطيف تاثير زيادي دارد . در اين مقاله قصد داريم براي درمان آكنه ي پوست و داشتن پوستي روشن بهترين ماسك هاي دارچيني را به شما معرفي كنيم .

 

انواع ماسك دارچين براي روشن كردن پوست و رفع آكنه

بدون ترديد استفاده از ماسك صورت شادابي ، زيبايي و جواني را براي پوست به همراه دارد . براي زيبايي و شادابي پوست صورت ماسك هاي مختلفي از ماسك هاي خانگي گرفته تا ماسك هاي گياهي وجود دارد ، و در اين ميان برخي از ماسك ها به دليل ايتكه تركيبات خاصي دارند ، يك ماسك فوق العاده موثر به شمار مي روند . در ادامه ي اين مقاله نمونه هايي از ماسك هاي دارچيني را براي درمان آكنه و روشن شدن پوست به شما معرفي مي كنيم .

۵ ماسك دارچيين كه تاثير شگفت انگيزي در رفع آكنه و روشن كردن پوست دارند

دارچين يكي از ادويه هاي داراي طعم و عطر بي نظيري است ، و بسياري از افراد از استفاده از اين ادويه لذت مي برند ، و در غذاها و دسرهاي خود از آن استفاده مي كنند . بايد بگوييم دارچين علاوه بر اينكه مورد علاقه ي افراد است و به عنوان طعم دهنده در خوراكي ها استفاده مي شود، براي پوست نيز بسيار مفيد مي باشد . و تاثير شگفت انگيزي در رفع آكنه و روشن شدن پوست دارد . در ادامه ي اين مقاله به معرفي ۵ ماسك دارچيني مي پردازيم كه تاثير شگفت انگيزي در داشتن پوستي زيبا دارند . نكته اي كه وجود دارد ، اين است كه شما مي توانيد از دارچين به صورت پودر، روغن و حتي ماسك استفاده كنيد .

۱) دارچين نشانه هاي پيري را كاهش مي دهد

با بالا رفتن سن و گذشت هر سال توليد كلاژن هاي پوست كه عامل اصلي زيبايي و جواني پوست است ، كاهش مي يابد و كلاژن ها با مرور زمان دچار تحليل مي شوند ، و در نهايت منجر به ظاهر شدن چين و چروك در پوست و ايجاد نشانه هاي پيري مي شود . با ظهور چين وچروك هاي صورت نياز به استفاده از دارچين آشكار مي شود و استفاده از اين ماده مانع از ايجاد و زياد شدن چين و چروك و خطوط پيري مي شود . دارچين توليد كلاژن هاي پوست را تحريك كرده و به طور چشمگيري باعث زياد شدن كلاژن هاي پوست مي شود و از ايجاد پيري زود رس جلوگيري مي كند . دارچين همچنين با تحريك خون در رگ ها جريان خون صورت را افزايش مي دهد .

استفاده از ماسك هاي دارچيني براي رفع آكنه و روشن شدن پوست تاثير فوق العاده اي دارد.

  

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


 

ماسك دارچين و روغن زيتون

روش استفاده :

 • براي تهيه ي اين ماسك به روش زير عمل كنيد : دو تا سه قطره روغن دارچين را به دو قاشق غذاخوري روغن زيتون يا وازلين اضافه كرده و مخلوط را به خوبي هم بزنيد تا مواد به طور كامل با هم تركيب شوند.
 • ماسك تهيه شده را به تمامي سطح صورت تان بماليد ، از تماس ماسك با چشم هايتان خودداري كنيد .
 • به مدت ده دقيقه صبر كرده و سپس صورت خود را بشوييد.
 • استفاده ي منظم از اين ماسك براي تاثير بيشتر توصيه مي شود

۲) دارچين به عنوان سفيد كننده مناسب براي پوست كاربرد دارد

استفاده ااز پودر دارچين براي روشن كردن پوست بسيار موثر است . براي اين كار مي توانيد مقداري عسل را با دارچين تركيب كرده و براي پوست صورت استفاده كنيد . استفاده از اين ماسك منجر به درخشندگي پوست شما خواهد شد .

ماسك دارچين و عسل

روش استفاده :

 • برتي تهيه ي اين ماسك نصف قاشق عسل را با يك سر انگشت پودر دارچين تركيب كنيد.
 • سپس اين ماسك را به تمام پوست صورت و گردن خود ماليده و از تماس ماسك با چشم هايتان جلوگيري كنيد .
 • به مدت ده دقيقه صبر كرده و سپس صورت خود را با آب ولرم بشوييد.
 • استفاده از اين ماسك دوبار در هفته توصيه مي شود . (يك نوبت صبح زود و نوبت ديگر شب ها قبل از خواب)
 • در نظر داشته باشيد كه ، براي ايتكه اين ماسك اثربخشي لازم را داشته باشد ، بايستي به طور منظم و مداوم استفاده شود .

ماسك دارچين و عسل يك سفيد كننده مناسب براي پوست است

۳) دارچين براي رفع آكنه

ادويه خوش عطر دارچين براي رفع آكنه و درمان جوش هاي روي پوست بسيار موثر است. از ماسك ادويه ي دارچين براي درمان پوست هاي مبتلا به جوش استفاده مي شود .

ماسك دارچين

روش استفاده:

 • براي تهيه ي اين ماسك ،سه قاشق غذاخوري عسل و يك قاشق غذاخوري پودر دارچين را در داخل يك كاسه ي كوچك ريخته و آن را به خوبي هم بزنيد .
 • ماسك تهيه شده را روي قسمت هاي مورد نظر بماليد .
 • بعد از گذشت ۲۰ دقيقه ماسك را با آب گرم بشوييد. ( براي اينكه ماسك اثر بخشي بيشتري داشته باشد ، بگذاريد ماسك يك شب روي صورت تان بماند و صبح آن را بشوييد. )
 • براي اينكه اين ماسك تاثير خوبي داشته باشد و نتيجه ي دلخواهي را از اين ماسك كسب كنيد ، استفاده از اين ماسك هفته اي يكبار توصيه مي شود .

۴) دارچين باعث خوش رنگ و جذاب شدن رنگ چهره مي شود

دارچين براي برطرف كردن بسياري از مشكلات پوستي بسيار مفيد است . و با از بين بردن سلول هاي مرده پوست منجر به نرم شدن پوست و انعطاف پذير شدن آن مي شود .

ماسك دارچين، موز و ماست

روش استفاده :

 • براي تهيه ي اين ماسك يك موز كاملا رسيده را له كرده و بعد دو قاشق غذاخوري ماست به آن اضافه كنيد.
 • سپس يك سر انگشت پودر دارچين را در داخل آن ريخته و بعد يك قاشق چاي خوري ليموي تازه هم به ساير مواد اضافه كنيد.
 • ماسك تهيه شده را به پوست صورت و گردن تان بماليد.
 • بعد خشك شدن كامل ماسك آن را از روي صورت پاك كنيد.

۵) دارچين داراي خاصيت ضد عفوني كننده است

در زمان هاي قديم مردم بر اين باور بودند كه اگر گَرد يا پودر دارچين را روي زخم باز پاشيده شود تمام ميكروب ها و باكتري هاي آن را از بين مي برد و باعث مي شود كه زخم سريعا بهبود يابد .

نكته :

استفاده از دارچين براي زخم هاي عميق و وسيع به تنهايي كافي نيست و بايستي به پزشك مراجعه كرد .

نوع ديگري از ماسك هاي دارچيني براي صاف كردن و رفع چين و چروك صورت

شير سرشار از اسيد لاكتيك(نوعي آلفاهيدروكسي ملايم) است . اين ماده به طور عمده در محصولات مراقبتي پوست استفاده مي شود . اسيد لاكتيك با لايه برداري ملايمي رنگ چهره را باز كرده و با اين كار خطوط ريز روي پوست كاهش داده و توليد و كلاژن پوست را تحريك مي كند .

براي تهيه ي اين ماسك مي توانيد يك فنجان شير را با يك چوب دارچين در يك شير جوش كوچك ريخته و و به مدت ۵ دقيقه به آرامي آن را حرارت دهيد، مراقب باشيد كه شير نجوشد. بعد از برداشتن شير جوش از روي حرارت يك قاشق غذاخوري عسل را در داخل آن حل كنيد. براي اينكه قطعات چوب دارچين از آن جدا شود ، اين مخلوط را در صافي بريزيد ، منتظر بمانيد تا مخلوط ولرم شود ، سپس با استفاده از يك برس مخصوص، مخلوط را به صورت بماليد(روي پوست حساس دور چشم نماليد) براي جلوگيري از كثيف شدن لباستان حوله اي روي شانه هايتان بياندازيد . به مدت ۵ تا ۱۰ دقيقه ماسك روي پوست بماند . توصيه بر اين است كه ماسك كاملاً سفت شود. در نهايت صورت تان را با آب ولرم بشوييد.

برچسب ها: , , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۵۵:۲۷ ] [ behzad moghtader ]

بررسي نكات روش ميكرونيدلينگ براي جوانسازي پوست

در ,

بررسي نكات روش ميكرونيدلينگ براي جوانسازي پوست : با افزايش سن در افراد، پوست كم كم آن طراوت و شادابي خود را از دست داده و علائم پيري در پوست پديدار مي‏شود. اين اتفاق براي افراد خوشايند بوده و به همين علت، افراد به دنبال راه‏هايي مي‏روند كه بتواند علائم پيري را كُند و يا متوقف كند. روش‏هاي مختلفي براي جوانسازي پوست وجود دارد كه يكي از اين روش‏ها، ميكرونيدلينگ است.

 


در روش ميكرونيدلينگ، با استفاده از رولر، سوراخ‏هاي ريزي در پوست ايجاد شده كه باعث تحرك سلول‏هاي پوستي و در نتيجه افزايش توليد كلاژن مي‏شود. ماده كلاژن موجب ترميم بافت‏هاي پوستي بدن، شادابي و طراوت پوست مي‏شود.

مزاياي روش درماني ميكرونيدلينگ

در اين گونه روش‏ها بايد هم مزايا و هم معايب گفته شود تا بيمار بتواند انتخاب بهتري، براي درمان عارضه خود، داشته باشد. مزاياي اين روش عبارت است از:

 1. اين روش، بصورت طبيعي فرآيند توليد كلاژن در پوست را فعال كرده و در نتيجه، پوست ترميم مي‏شود.
 2. سرعت ترميم پوست در اين روش نسبت به ساير روش‏ها، بالاتر است.
 3. يكي از مهم ترين مزيت‏هاي اين روش اين است كه نه‏تنها اپيدرم پوست از بين نمي‏رود بلكه بهبود مي‏يابد.
 4. اين روش، نسبت به ساير روش‏ها، بدون درد و بدون جراحت است.
 5. در هنگام درمان، پزشك متخصص بسته به نوع پوست شما، روش درماني مناسب را انتخاب مي‏كند. در صورتي كه منافذ پوست شما بسته باشد، بهترين روش درماني، استفاده از روش ميكرونيدلينگ است.
 6. در اين روش، به خوبي فرآيند توليد كلاژن در سطح پوست فعال شده كه در نتيجه آن، تاثيرات بيشتري بر بازسازي پوست خواهد گذاشت.

 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


نكات مهم درباره ميكرونيدلينگ

 1. براي استفاده از دستگاه‏هاي ميكرونيدلينگ خانگي حتما قبل از استفاده از آن، به پزشك متخصص مراجعه كرده و با او مشورت كنيد تا بتوانيد طبق صلاح ديد او، از اين دستگاه‏ها استفاده كنيد.
 2. براي درمان با استفاده از روش ميكرونيدلينگ، بايد صبور باشيد و بيش از يك جلسه، براي درمان وقت بگذاريد.
 3. در صورتي كه قبل از درمان با استفاده از روش ميكرونيدلينگ، سابقه استفاده از روش‏هاي ديگر را در فاصله زماني كوتاه داريد، حتما با پزشك مشورت كنيد.
 4. حتما قبل از انجام درمان بوسيله روش ميكرونيدلينگ در صورت وجود بيماري خاص، با پزشك متخصص مشورت كنيد تا در صورت وجود ضرر براي بدن، از آن آگاه شويد.
 5. پس از درمان با استفاده از ميكرونيدلينگ، حتما بر اساس دستورات پزشك عمل كرده و در صورت وجود مراقبت‏ هاي بعد از درمان، آن‏ها را رعايت كنيد.

برچسب ها: , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۵۱:۱۷ ] [ behzad moghtader ]

تفاوت روش درماپن و ميكرونيدلينگ براي جوانسازي و لايه برداري پوست

در , ,

تفاوت روش درماپن و ميكرونيدلينگ براي جوانسازي و لايه برداري پوست : پوست انسان، بيروني ترين لايه بدن است كه مي‏تواند در اثر در معرض قرار گرفتن با شرايط محيطي، آسيب ببيند و در نتيجه باعث از بين رفتن زيبايي فرد شود.

 


عوارض سطح پوست، يا ژنتيكي و يا در اثر اتفاقات روزمره رخ مي‏دهند. با اين وجود خوشبختانه با پيشرفت سريع علم و تكنولوژي، روش‏هاي درماني نوين و متنوعي بوجود آمده است كه اصلي ترين ويژگي اين روش‏ها، تاثير گذاري در زيبايي و جوانسازي پوست است.

با افزايش سن در افراد، پوست كم كم شادابي و طراوت خود را از دست داده و در نتيجه چروك‏ هايي در سطح پوست پديدار مي‎‏شود. اين چروك‏ها اغلب در افراد مسن ديده مي‏شود اما گاهي اوقات افراد در سن جواني نيز بر اساس شرايط محيطي دچار اين معضل مي‏شوند و همين امر باعث مي‏شود افراد نسبت به درمان آن اقدام كنند. در بين تمامي روش‏هاي نوين امروزي، ميكرونيدلينگ و درماپن، دو روش موثر در جوانسازي پوست است كه بايد با تشخيص پزشك و متناسب با پوست افراد، از آن‏ها استفاده شود.

پايه و اساس هر دو روش بالا، تحريك پوست براي توليد بيشتر كلاژن است، همانطور كه مي‏دانيد مهم ترين ماده پوستي در ترميم بافت پوست و جوانسازي ، كلاژن است. بسياري از افراد فكر مي‏كنند اين دو روش ( ميكرونيدلينگ و درماپن ) با هم يكسان هستند. اين اشتباه بدليل تشابه بسيار اين دو روش به يكديگر است. با بيان مكانيسم اين دو روش، تفاوت‏هاي آن‏ها را براي شما آشكار خواهيم ساخت.

آشنايي با روند كار درماپن

درماپن ، در واقع يك ابزار الكترونيك به فرم و حالت قلم است كه در قسمت جلويي دستگاه بسته مي‏شود. در اين ابزار، سوزن‏هاي عمودي وجود دارد كه بصورت عمودي وارد پوست شده و در پوست با ايجاد منافذي منجر به تحريك سلول‏ها و در نتيجه توليد كلاژن مي‏شود.

 

آشنايي با روند كار ميكرونيدلينگ

همانطور كه در مطالب قبلي گفته شد روش ميكرونيدلينگ بسيار به درماپن شباهت دارد اما با هم تفاوت‏هايي دارند. ميكرونيدلينگ، يك دستگاه استوانه ‏اي شكل است كه سوزن‏هاي موجود در آن عمودي نيست و همين، دليلي بر تفاوت اين دو روش با يكديگر است.خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


 

***نكته

يكي ديگر از تفاوت‏هاي ديگر روش‏هاي درماپن و ميكرونيدلينگ اين است كه در روش ميكرونيدلينگ عمق نفوذ سوزن بصورت مشخص و ثابت است ولي در روش درماپن امكان تغيير عمق نفوذ سوزن وجود دارد.

برچسب ها: , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۴۸:۲۷ ] [ behzad moghtader ]

دليل ايجاد لكه در سطح پوست

در

دليل ايجاد لكه در سطح پوست : يكي از عارضه‏ هاي رايج پوستي، در افراد كه ممكن است در طول زندگي با آن روبرو شوند، پديدار شدن لكه در پوست‏شان است. اين لكه‏ ها معمولا يا روشن تر از رنگ پوست و يا تيره تر از رنگ پوست هستند. شايد اولين چيزي كه به ذهن افراد خطور كند اين باشد كه چرا دچار اين لكه ‏ها شدند. ما در اين مطلب سعي داريم به اين افراد يك پاسخ مناسب دهيم.

 

۱- بروز كك و مك در پوست صورت

يكي از انواع لكه ‏هايي كه در سطح پوست ظاهر مي‏شوند بصورت خال‏هاي كوچك قهوه‏اي است كه معمولا پوست‏هاي روشن ايجاد مي‏شود. معمولا تعداد اين نوع لكه‏ ها در تابستان زياد شده و در زمستان كم مي‎‏شود. تعداد اين لك‏ها در نقاطي از پوست كه بصورت باز و بدون محافظت است، بيشتر است. اين نوع لكه ‏ها، بسيار از نظر زيبايي آزار دهنده است.

۲- لكه ‏هاي ناشي از حاملگي

لكه‏ هاي حاملگي يا ملاسما، يكي از رايج ترين عارضه‏ هاي پوستي در خانم‏هاي باردار است كه معمولا به رنگ قهوه‏اي تيره روي پوستشان پديدار مي‏شود. اين نوع لكه ‏ها معمولا پس از پايان دوره بارداري، رفع مي‏شوند. خانم‏ هايي كه از قرص ضد بارداري استفاده مي‏كنند نيز ممكن است به اين عارضه پوستي دچار شوند.


 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


۳- لكه ‏هاي پيري

اين نوع لكه ‏ها ناشي از افزايش سن و قرار گرفتن در معرض نور خورشيد بدون كرم ضد آفتاب است كه در پوست افراد پديدار مي‏شود.

۴- لكه‏ هاي ناشي از كمبود ويتامين و سوء تغذيه

كمبود ويتامين A، موجب ايجاد لكه همراه با برجستگي‏هاي بصورت پوست مرغي، شده و كمبود ويتامين B12 موجب لكه لكه شدن در پوست‏هاي تيره مي‏شود.

۵- لكه‏ هاي بر اثر بيماري

بعضي از بيماري‏ها همچون بيماري كبدي، آسم، نارسايي كليه‏ها و … موجب پديدار شدن لكه ‏هايي در سطح پوست شده كه مهم ترين روش‏هاي تشخيص بيماري، نوع لكه ‏ها است.

۶- لكه ‏هاي ناشي از مصرف دارو

بطور طبيعي مصرف هر نوع دارو، عارضه يا عارضه ‏هايي به دنبال دارد. يكي از اين عارضه‏ها، لكه‏ هايي است كه در اثر مصرف دارو بر روي سطح پوست پديدار مي‏شوند. البته اين نوع لكه‏ ها معمولا پس از اتمام مصرف دارو، از بين مي‏روند.

۷- لكه‏ هاي ناشي از التهاب پوست

در اثر در معرض قرار گرفتن تابش نور مستقيم خورشيد و يا ساير عوامل محيطي ديگر همچون آلودگي هوا، ممكن است موجب پديدار شدن لكه بر روي سطح پوست شود.

برچسب ها: , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۴۵:۲۳ ] [ behzad moghtader ]

دستگاه ليزر موهاي زائد بيورر IPL10000 , دستگاه ليزر خانگي بيورر

در

دستگاه ليزر موهاي زائد بيورر IPL10000 , قيمت و خريد دستگاه ليزر موهاي زائد بيورر IPL10000plus

 

جهت سفارش و خريد محصول مي توانيد با شماره ۰۹۱۲۳۴۹۵۱۸۷ تماس حاصل فرمائيد.

مشخصات كلي دستگاه ليزر موهاي زائد بيورر IPL10000

 • برطرف كننده و از بين برنده ي موهاي زائد به صورت دائمي و مادام العمر
 • دستگاه بيورر با كارايي بالا و حرفه اي , براي از بين بردن موهاي زائد بدن
 • تقريبا حدود ۲۵۰۰۰ پرتودهي دارد كه رقم بسيار بالايي محسوب مي شود
 • مطمعن , سريع و ايمن
 • كاركردي سريع با زماني محدود و قدرتي بالا
 • داراي پرتودهي وسيع در حدود ۷ cm
 • ايمني بالا و همچنين تكنولوژي پرتودهي با ايمن
 • به دليل تكنولوژي پرتودهي بالا مورد استفاده ي متخصصين , براي از بين بردن موهاي زائد
 • مجهز به سيستم ipl براي جلوگيري از رشد موهاي زائد و همچنين غير فعال نموندن فوليكول هاي مو
 • تكنولوژي با كاركردي بالا و تست شده ي كلنيكي
 • به دليل ايمني بالايي كه دارد مجهز به سنسور تشخيص نوع پوست است
 • محافظت نمودن در برابر اشعه هاي مختلف اعم از اشعه ماورا بنفش
 • براي محافظت از پوست مجهز به فيلتر uv است
 • داراي كاربردي ايمن و آسان ( براي استفاده در خانه )
 • مورد استفاده براي حذف تمامي موهاي زائد پاها , دست ها , زير بغل و …
 • در مدت زماني محدود حدود ( ۲۶ دقيقه )تمامي موهاي زائد را از بين مي برد
 • پس از ۳ يا ۴ بار استفاده تقريبا ۵۰ درصد از موهاي زائد به كل از بين مي روند
 • نامناسب براي افرادي كه داراي پوست هاي تيره , به خصوص موهاي سفيد و خيلي روشن

دستگاه ليزر موهاي زائد بيورر IPL10000

ويژگي هاي فني دستگاه ليزر موهاي زائد بيورر IPL10000

دستگاه ليزر بدن بيورر ( beurer ) مجهز به تكنولوژي نوري قوي ipl است . كه با مدل ipl 10000 مشخص و نامگذاري شده است . از اين دستگاه براي از بين بردن تمامي موهاي زائد استفاده مي شود . نورهاي قوي موجود در ipl فوليكول موجود در موها را از بين مي برند و با غير فعال كردن آن ها جلوي رويش مجدد آن ها را مي گيرند . اين دستگاه مهمترين خصيصه اي كه دارد اين است كه براي مصارف خانگي توليد شده است و به راحتي مي توان اين دستگاه را خريداري كرد و از آن براي از بين بردن موهاي زائد در خانه استفاده كرد . اگر استفاده ي صحيحي از دستگاه بيورر بكنيد به نتيجه ي مطلوب دست خواهيد يافت و همچنين از ايمني بالايي برخوردار خواهيد شد .


 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


اين دستگاه ليزر موهاي زائد به دليل برخوردار بودن از مساحتي در حدود ۷ سانتي متر مربع از تابش نور بالايي بهره مند است كه مي توان اين خصيصه را مهمترين ويژگي هاي اين دستگاه ذكر كرد . به دليل دريچه ي تابش نور بزرگي كه دارد در مدت زمان كمتري مي تواند تمامي موهاي زائد را از بين ببرد . در صورت تماس نداشتن دستگاه با پوست , به هيچ عنوان شات زده نمي شود . سر دستگاه مجهز به سنسوري است كه قبل از اينكه شات بزند رنگ پوست را بررسي مي كند و وقتي رنگ پوست تيره باشد عمل شات را انجام نمي دهد زيرا در صورت شات زدن به پوست آسيب وارد مي شود .

دريچه ي دستگاه ليزر بيورر مجهز به فيلتر نور uv است در اين صورت هيچ اشعه ي مضري از آن خارج نمي شود . تمامي مواردي كه به آن ها اشاره كرديم ايمني بالاي IPL را تضمين مي كند . در ۶ حالت مي توانيم شدت نور را تنظيم كنيم كه به حساست پوست و همچنين رنگ پوست كاربر بستگي زيادي دارد . شات هاي دستگاه از فاصله ي ۳ ثانيه اي برخوردارند . طبق فرموده شركت سازنده ي اين دستگاه تقريبا پس از ۳ يا ۴ بار استفاده , حدود ۵۰ درصد از موهاي زائد از بين مي روند .

دستگاه ليزر موهاي زائد بيورر IPL10000

ظرفيت كارتريج دستگاه ۱۵۰۰۰۰ است كه براي مصارف شخصي ( در خانه ) تا سال ها مي تواند پاسخگو باشد . در كل افرادي مي توانند از اين دستگاه ليزر موي خانگي استفاده كنند كه از پوستي روشن و موهاي تيره برخوردارند . البته امكان دارد كه روي موهاي روشن نيز تاثير بگذارد اما اشخاصي كه از پوستي تيره برخوردارند به هيچ عنوان نمي توانند از دستگاه ليزر بيورر استفاده كنند . IPL 10000 هم براي آقايان و هم براي خانم ها قابل استفاده است و در رفع موهاي زائد كمك بسياري كرده است .

برچسب ها: , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۲۴:۴۱ ] [ behzad moghtader ]

انواع مارك بوتاكس | زئومين , ديسپورت , نرونوكس , مسپورت , كانيتوكس , درماتوكس

در

انواع مارك بوتاكس ( Botox ) | زئومين ( Xeomin ) , ديسپورت ( dysport ) , نرونوكس ( Neuronox ) , مسپورت ( Masport ) , كانيتوكس ( Canitox ), درماتوكس ( Dermatox ) : نبايد بوتاكس را در يك اصطلاح كلي براي كل انواع سم بوتولونيوم مورد استفاده قرار داد . از اين نوع ماركهاي اين سم در سراسر جهان وجود دارد . همه اين نوع مختلف از سم بوتولينوم به عظله اي كه چين وچروك ايجاد كرده ترزيق مي شود و در مدت موقت پالس هاي عصبي و انقباضات عظه اي را متوقف ميكند . آثار فلج كننده سم بوتولينوم از حدود ۱ تا ۶ ماه در عظلات باقي مي ماند .

 

سمي كه در بوتولينوم وجود دارد انواع مختلفي دارد و به ميزان كاربردهاي گوناگون خود محبوبيت قابل توجهي كسب كرده . در جميل طب مارك هاي گوناگون بوتاكس كه از توليد كنندگان با تجربه و معتبر خريداري شده است را به شما عزيزان معرفي ميگردد در صورت خريد عمده اين محصولات از تخفيف برخوردار خواهيد شد .

سم بوتولينوم چيست و تاثير آن چگونه است؟

براي هر لحظه كه حالاتي مانند لبخند يا اخم و يا خنده عظلات صورت خود را منقبض ميكنيد در اثر اين تغيرات در صورت شما خط هايي تشكيل مي شود كه به مرور زمان اين خط هاي لبخند و اخم چين و چروك دائمي علي الخصوص در اطراف چشم ها و پيشاني و بين دو ابرو ( خط اخم ) تبديل مي شود . در نتيجه آثار چين و چروك در چهره باعث مي شود شما پيرتر” خسته “عصباني و ناراحت ديده شويد .

با استفاده از ترزيق سم بوتولينوم مي توانيد چين و چروك كه در اثر حركات طبيعي صورت به وجود آمده را درمان كنيد . بوتاكس و همه مارك هاي آن موقعي كه به يك عضله خاص در صورت ترزيق مي شود راه انتقال سيگنال هاي عصبي به عظله را مسدود مي كند . به اين صورت انتهاي عصب نمي تواند دستور حركت را به عظه برساند , در اين صورت چين و چروك كمتري در قسمت هايي كه تحت درمان هستند تشكيل شود . نتيجه قابل توجه در اين نوع درمان در قسمت يك سوم فوقاني صورت به دست مي آيد و خط هاي حاصل از چين و چروك كه پنجه كلاغي اطراف چشم و پيشاني و ابروها را كاهش مي دهد .


 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


مارك هاي مختلف بوتاكس چيست؟

تمامي مارك هاي اين محصول , فرمول هاي به نسبت مشابهي از باكتريوم كلستريديوم بوتولينوم تيپ A هستند , اما روش استفاده همه آنها باهم يكسان است . نتيجه عملكرد همه آنها به طور موقت باعث فلج شدن عظلات و در نتيجه كاهش چين و چروك ها مي شود . متداول ترين قسمت درمان با بوتاكس , خط هاي افقي در كل پيشاني و خط هاي عمودي دائم بين دو ابرو است, اما در مجموع بسياري از پزشكان از بوتاكس , ديسپورت و زئومين براي درمان خطوط دور گردن , ليفت ابرو و حتي به ميزان قابل توجهي كاهش تعريق شديد زير بغل و ميگرن استفاده مي كنند .

بوتاكس | Botox

 

با كمك بوتاكس از انتقال سيگنال هاي عصبي به عظلات جلوگيري مي شود . بعد از اينكه بوتاكس را ترزيق كردند عظه سفت شده و ديگر قادر به انقباض شدن نيست . با اين عملكرد عضله ريلكس شده و اين باعث مي شود كه چين و چروك صاف شوند . درمان با بوتاكس براي خطوط پيشاني , خطوط پاي كلاغي , خطوط اخم , خطوط خنده , خطوط و چروك هاي روي بيني ( خطوط يني خرگوشي ) , چال چانه , خطوط روي پوست گردن و اطراف دهان ( براي افتادگي گوشه هاي دهان و خطوط افراد سيگاري ) ترزيق كرد .

زئومين | Xeomin

 

زئومين براي درمان لفارواسپاسم ( پلك زدن بي اختيار ) و خط هاي اخم متوسط تا شديد قابل استفاده است و مورد تائيد قرار گرفته است . فرمول جديدي از بوتولينوم تيپ A زئومين است كه در آن از پروتئين مركب استفاده نمي كنند و حذف شده است . زئومين از باكتري سازنده بوتوليسم ساخته شده است . سمي كه به وسيله بوتولينوم ترزيق مي شود با متوقف كردن فعاليت عصبي در عضله باعث كاهش موقت فعاليت عضلاني مي شود .

ديسپورت | dysport


ديسپورت يك نورتوكسن ( سم عصبي ) است كه به وسيله مولكول هاي پروتئين احاطه شده . به كمك اين سم عصبي از ارسال سيگنال هاي مغز به عظلات خاص جلوگيري مي شود و خطوط چين و چروك كاهش پيدا مي كند . شباهت بيشتر ديسپورت به بوتاكس است و به ميزان زيادي در كل جهان مورد استفاده قرار مي گيرد .

نرونوكس | Neuronox

 

نرونوكس به تازگي توليد شده است كه نوعي سم بوتولينوم است . با ترزيق اندازه ( دوز ) درماني نرونوكس در داخل عظلات باعث م يشود كه ارتباط عصبي – شيميايي عضله قطع شود و در نتيجه به صورت موضعي باعث كم شدن فعاليت عضلاني شود . نرونوكس ساخت كشور كره است .

مسپورت | Masport

 

كاربرد مسپورت به طور موقت خط هاي اخم متوسط تا شديد بين دو ابرو را درمان مي كند . اين محصول ساخت كشور ايران است .

كانيتوكس | Canitox

 

كانيتوكس از سم بوتولينوم حاصل شده و بيشتر راي درمان انواع چين و چروك صورت از جمله خطوط لبخند , چين و چروك پيشاني و خطوط پا كلاغي و خطوط اخم مورد استفاده قرار مي گيرد . شرايط نگهداري اين محصول در يخچال ( دماي -۴ درجه سانتي گراد ) نگهداري مي شود .

درماتوكس | Dermatox

 

درماتوكس روشي ( فرمولي ) براي سلامتي پوست است كه كاربرد زيادي براي درمان ليست طويلي از بيماريها توليد شده است . مطابق ادعاي توليد كنندگان , اين محصول براي هر قسمت از بدن داراي منافعي است كه از جمله آنها يك لوسيون مرطوب كننده و اصلاح كننده منفذهاي پوست است . توليد كنندگان اين محصول مدعي هستند كه فرمول كريستالي و طبيعي و نتيجه منحصر به فرد اين محصول باعث ترميم , تقويت و بهتر شدن ظاهر پوست مي شود .

برچسب ها: , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۲۱:۴۲ ] [ behzad moghtader ]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۸:۴۹ ] [ behzad moghtader ]

درمان و رفع چين و چروك دور چشم با تزريق بوتاكس

در

درمان و رفع چين و چروك دور چشم با تزريق بوتاكس : ميزان توليد كلاژن و بازسازي آن در پوست با افزايش سن كاهش مي يابد . كلاژن ساختار پروتئيني پوست كه در سفتي وانعطاف و براي از بين بردن چين و چروك پوست , به ويژه پوست ظريف و نازك اطراف چشم تاثير بسيار زيادي دارد . پوست اطراف چشم داراي بافت متفاوت و در مقايسه با قسمت هاي ديگر بدن ظريف و نازك مي باشد . دليل پيدايش چين و چروك اطراف چشم ,عامل هاي خارجي مانند رژيم غذايي ناسالم , در مقابل اشعه ي يو وي قرار گرفتن و انجام ندادن فعاليت هاي ورزشي مي باشد .

 

بوتاكس و تزريق ژل يكي از تاثيرگذارترين وسريع ترين روش ها براي از بين بردن چين وچروك اطراف چشم هستند . به دليل نازك بودن پوست اطراف چشم و نزديك بودن چشم , درمان و رفع چروك هاي اطراف چشم در مقايسه با درمان قسمت هاي ديگر صورت كمي سخت است . امروزه ميتوان به كمك تزريق ژل و بوتاكس و بدون نياز به عمل جراحي چروك ها وخطوط هاي اطراف چشم را درمان كرد . بوتاكس پروتئيني هست كه باعث ضعف وغير فعال كردن ماهيچه هاي ايجاد چروك در پوست مي شود . تزريقات پوستي داراي مواد طبيعي ومصنوعي هستند كه با تزريق به پوست باعث ازبين رفتن چروك , پر شدن پوست ونهايتا زيبايي پوست مي شود . تزريق ژل كه تاثير فراواني در ازبين رفتن چروك زير چشم دارند را فقط با تجويز متخصص و پزشك با تجربه استعمال كنيد .

بوتاكس چگونه عمل مي كند و چيست ؟

نام اختصاري سم بوتولينوم بوتاكس است سم بوتولينوم يك ماده ي طبيعي و پروتئين خالصي كه فعاليت عضلات ناحيه مورد نظر كه با تزريق پوست كم ميكند و چروك ها و شيارها را موقتا از بين مي برد . بوتاكس از انتقال جريانات عصبي از عصب به عضله ها ممانعت ميكند و در نهايت عضله توان انقباض را از دست مي دهد و شل مي شود كه اين فرايند كمك مناسبي براي از بين رفتن چروك ها وصاف شدن موقتي پوست ميشود .

درد ناشي از تزريق بوتاكس جزئي بوده و به خاطر زمان بسيار كم آن نيازي به بيهوشي موضعي نيست . تزريق بوتاكس به وسيله سوزن هاي بسيار ظريف موجود در مطب صورت مي گيرد . معمولا مدت زمان نياز براي مشاهده اثر تزريق بوتاكس ۳ روز تا يك هفته مي باشد و در مواردي هم امكان دارد اين مدت زمان به ۲ هفته هم برسد . اين روش يك درمان دايمي نبوده و ماندگاري تاثير ان موقتي ۴ الي ۶ ماه است . كه با گذشت زمان اثر تزيق و كاهش يافتن تاثير آن با منقبض تدريجي عضلات چين وچرو ك ها و خطوط هاي روي پوست مجددا مشاهده مي شوند . كه اين زمان نياز پوست به تزريق دوباره را نشان مي دهد . پس از تزريقات پي در پي و با قرار گرفتن عضله هاي پوست تحت درمان كه باعث كم عمقي شيارهاي و چروك ها در پوست در مقايسه با درمان هاي قبل مي گردد .

پر كننده هاي پوستي چيست و عملكرد آنها چگونه است؟

لايه درم پوست با افزايش سن نازك تر شده و با از دست دادن چربي پوست صورت و قابليت رجوعي خود باعث ظهور چروك هاي استاتيك مي شود . چروك هاي ديناميك اكثرا با تزريق بوتاكس از بين نمي روند و شيارهاي انها هميشگي و عميق هستند . ولي تزريق ژل يا همان پركننده هاي پوستي با كمك كردن وافزايش دادن به حجم لايه ي درم در از بين رفتن چروك هاي ديناميك نقش انكار ناپذيري دارند .

تزريق ژل باعث ميشود تاحجم بافت شده افزايش بيابد و باعث از بين بردن چين وچروك هاي پوست شده وشادابي وجواني پوست را دوباره به ارمغان مي آورد . انواع مختلفي حجم دهنده موجود است كه عبارتند از : حجم دهنده هاي كلاژن همانند كازموپلاست واسيد هيالورونيك همانند رستيلن .

تزريقات پوستي كه بيشتر اوقات به وسيله ي سوزن هاي بسيار ظريف و كوچك انجام مي شود به خاطر مدت زمان كم تزريق احساس دردي در بيمار بسيار كم است . نتايج درمان را مي توان بلافاصله بعد تزريق مشاهده كرد . مطالعات نشان مي دهند كه بيشتر اوقات تزريق ژل ماندگاري ۱۸ ماهه دارد . ولي با وجود اين نقطه ها بايد گفت كه امكان برگشت چروك ها با پركننده ها وجود دارد .

تزريق ژل و  تزريق بوتاكس مناسب چه افرادي هستند ؟

افرادي كه تجربه و وضعيت جسماني سالمي دارند و به نتايج به دست آمده از تزريق كه به هويت موقتي نتايج نگاه منطقي دارند مي توانند گزينه هاي مناسبي براي اين درمان مي باشند . استفاده از اين نوع روش درماني مناسب افرادي كه پيش از اين در نزديكي محل در نظرگرفته شده تزريقات مكرر انجام داده اند و يا براي خانم هاي شيرده و باردار مناسب نيست . عدم سابقه ي مشكل عصبي مانند ( بيماري مياستني گراويس – اسكلروزمتعدد ) از شرايط ويژه و ضروري براي استفاده از اين تزريق مي باشند .

افرادي كه داراي شرايط زيرمي باشند نمي توانند از بوتاكس تزرق كنند .

 • ضعيف بودن عضلات پوستي منطقه ي هدف .
 • دارا بودن از زخم عميق روي صورت .
 • كلفتي و نامناسب بودن پوست صورت .
 • افتادگي پلك .
 • وجود اختلات پوستي در اطراف ناحيه پوستي هدف
 • عدم تقارن صورت
 • نوع چروك ها ودرمان آنها
 • چروك پنجه كلاغي

شيار هايي كه به طرف گوشه خارجي چشم و يا شيارعرضي چروك هاي پنجه كلاغي مي باشند .كه غالبا به اين خطوط چين و چروك هاي اطراف چشم هم مي گويند . هر از چند گاهي اين شيار ها به طرف استخوان گونه و يا پايين تر از آنها پراكنده مي شوند . علت پيدايش چروك پنجه كلاغي دربعضي افراد , خنده يا جمع شدن چشم موجب كاهش حجم كلاژن صورت , در اطراف چشم مي باشد .

در بعضي افراد چروك هاي پنجه كلاغي با گذشت زمان روز به روززياد و گسترش مي يابند . اكثر اين چروك ها گاهي سطحي هستند كه امكان عميق بودن اين چروك ها در بعضي افراد هست . تعداد اين چروك ها مي تواند از چند شيار تا چندين شيار تغيير كند .

رفع چروك پنجه كلاغي با تزريق بوتاكس

تزريق بوتاكس براي افرادي كه چروك هاي اطراف چشم عمق بيشتري ندارند گزينه ي مناسبي است . معمولا پزشكان به فاصله ۲ ميلي متري از لبه قدامي مدار استخواني درمناطق چروك هاي اطراف چشم مي گذارند . پزشكان متخصص بو تاكس را در ۲ يا ۳ نقطه و در موازات عضله ي اوربيكيولاريس اوكولي ( ( عضلات كنار چشم ) تزريق مي كنند . با گذشت زمان بوتاكس تزريق شده چروك ها وشيارهاي موجود در اطراف چشم را از بين مي برد . ولي در مواردي كه شيارها كه عميق تر و طولاني تر هستند امكان دارد پزشك مربوطه به فاصله نيم سانتي متري بوتاكس ديگري را به كنار بوتاكس تزريق شده قبلي تزريق كند .

رفع چروك هاي پنجه كلاغي با تزريق ژل

درمواردي هم كه شيار هاي عميق هستند پزشك به اجبار براي از بين بردن چروك هاي اطراف چشم از پر كننده هاي پيشرفته تري مانند ژوويدرم ورستيلن استفاده مي كند . معمولا ژل ها درزير پوست و در موازات چروك ها و يا شيارهاي پنجه كلاغي اطراف چشم تزريق مي شوند.

چروك هاي پايين پلك

دليل پيدايش چين و چروك موجود در پلك پايين و زيرچشم از دست رفتن حجم صورت والاستين مي باشد . كه اين چروك ها درحالت موازي در زير چشم ويا در ادامه ي پلك پاييني امكان دارد ظاهر شوند . در بعضي افراد پوست شباهت بسياري به كاغذ مچاله شده دارد . كه اين شيارها معمولا بوسيله ي بوتاكس و يا با پيشرفته ترين پركننده هاي پوستي و گاهي هم به روش درمان تركيبي رفع مي شوند .

رفع چروك پايين پلك با كمك تزريق بوتاكس

در روش درمان با تزريق بوتاكس بيشتر اوقات مقداري بسيار كمي از بوتاكس را ( حدودا ۲ تا ۴ ) براي رفع چين و چروك به دو طرف پل بيني تزريق مي شود .

درمان چروك پايين پلك با تزريق ژل

پزشكان با تجربه اي كه تخصص آنها در تزريق پركننده هاي پوستي هستند بيشتر اوقات اين محصولات را در قسمت بالاي گونه و نزديك استخوان پشت پلك پايين تزريق مي كنند . استخواني كه به قسمت پايين پلك چشم مايل است Infraorbital rim نام دارد . راديس نام يك نوع ژل مي باشد كه هم باعث افزايش حجم صورت و هم از طرفي ديگر به ساخت كلاژن بدن كمك مي كند و در اين صورت اثر بيشتري در ترميم قسمت هاي چين و چروك دارد . پرلين , ژوويدرم و واولتراپلاس از جمله ژل هايي هست كه به وسيله پزشكان در اين حيطه به صورت گسترده استفاده مي شود . با تزريق پركننده ها در اطراف چشم باعث رفع چين و چروك و صاف و شفاف شدن دور چشم و اطراف آن مي شود و تا حدي زيبايي طبيعي خود را دريافت مي كنيد . براي تزريق و درمان با ژل به طور حتم بايد پزشك متخصص و مجرب مراجعه كنيد .


 

خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


چروك هاي بالاي چشم

يكي ديگر از عواملي كه باعث پيدايش چين و چروك در بالاي چشم مي شود كم شدن مقدار كلاژن والاستين و بيماري اسكلتي است . با روش هاي گوناگون و تكنيك هاي گسترده تزريق ژل صورت چروك ها و شيارهاي بالاي چشم برطرف مي شود .

درمان چروك بالاي چشم با كمك تزريق بوتاكس | تزريق بوتاكس دور چشم

پزشكان بيشتر اوقات با استفاده از تزريق بوتاكس سبب مي شود كه ابروها و پلك بالاي چشم بالاتر رفته و مشكل چين و چروك و خط هاي بالاي چشم برطرف شود . به كمك تزريق بوتاكس به ناحيه بيروني ابرو چين و چروك قسمت زير ابرو برطرف مي شود .

درمان چروك بالاي چشم با تزريق ژل

براي از بين بردن چروك هاي بالاي چشم از حجم دهنده هايي همچون ژوويدرم ورستيلن به زير ابر تزريق مي كنند كه تاثير بسياري هم دارد . كه اين روش باعث مي شود كه قسمت هاي افتاده ي پلك به طرف بالا بروند و درنهايت موجب از بين رفتن چروك ها وشيار ها ميشوند . معمولا در بيشتر موارد پزشكان براي ليفت بيشتر به ناحيه هايي همچون پيشاني وگيجگاه ژل تزريق ميكنند .

عوارض جانبي رفع چين و چروك دور چشم با تزريق بوتاكس

از بيشترين عوارضي كه تا كنون ناشي از تزريق بوتاكس كبودي موقت و درد جزئي وخفيف گزارش شده است . در موارد بسيار كم فرد ۲۴ تا ۴۸ ساعت سر درد دارد . امكان اينكه فرد بعد از تزريق دچار افتادگي پلك شوند درحدود درصد جزئي است . بنا به توصيه پزشكان بيماران بعد از تزريق به مدت ۳ الي دراز كشيده واز تحريك ناحيه ي تزريق شده خود داري كنند .

بنا به گزارشات رسيده از عوارض جانبي تزريق پركننده ها بيشترين عوارض مربوط به تورم ,كبودي وسرخي مي باشد . گفتني است كه تمام عوارض هاي فوق با كمك يخ در روز اول كاهش يافته وطي مدت ۲ الي ۳ روز به كلي از بين مي روند .

برچسب ها: , , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۰۹:۱۹ ] [ behzad moghtader ]

درمان و رفع چين و چروك دور لب با تزريق بوتاكس و ژل

در

درمان و رفع چين و چروك دور لب با تزريق بوتاكس و ژل : در تمام قسمت هاي صورت شما مانند زيرچشم , پيشاني و مابين ابروها و در اطراف دهان , با گذشت زمان و افزايش سن چين و چروك هايي ظاهر مي شوند . با آنكه چين و چروك در تمام افراد نهايتا ظاهر خواهد شد . ولي تفاوت ساختار پوست زنان نسبت به مردان باعث مي شود زنان بيشتر در معرض ظاهرشدن چين و چروك در اطراف دهان قرار دارند .

 

چين و چروك با تزريق بوتاكس در اطراف دهان همانند خيلي از چين و چروك هاي ديگر به دليل : افزايش سن , استعمال دخانيات , ژنتيكي , و قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب ايجاد مي شود .عضلاتي كه در قسمت پايين صورت شما هستند در موقعيت ويژه اي قرار دارند به طوري كه اين روش قرار گيري تاثير زيادي بر روي ظاهر پوست ايجاد مي كند كه به خاطر اين فعل و انفعالات تزريق بوتاكس مي تواند گزينه مناسبي براي جوانسازي پوست و چين و چروك هاي اطراف دهان باشد .همچنين با جايگزين كردن حجم از دست رفته با تزريق ژل چين و چروك هاي اطراف لب هم از بين مي رود .

با تزريق بوتاكس ميتوان چين و چروك هاي دور لب را به روش موفقيت آميزي درمان كرد . اين يك روش تاييد شده غير جراحي و ايمن و بدون خطر براي رفع چين و چروك ها وهمچنين براي تغييرات صورت مانند چروك هاي دور لب مي باشد . اثرات بوتاكس دايمي نيستند و برگشت پذير هستند بنابراين بوتاكس يك راه حل موقت براي رفع چين وچروك هاي اطراف دهان و دور لب مي باشد . تزريق بوتاكس بسيار راحت و آسان است. با اينكه امكان دارد تاثيرات بوتاكس به مدت چند هفته قابل مشاهده نباشند ولي ماندگاري اثر بوتاكس حدودا ۳ الي ۴ ماه است .

وجود خطوط و چين هاي ريز و ظريف و چين و چروك هاي دور لب در دسر ساز هستند كه با گسترش از گوشه لب ها به تمام نقاط لب ها و دهان باعث ميشوند كه زيبايي لب ها تحت تاثير قرار گرفته و فرد غير جذاب باشد . خطوط دور لب ميل بيشتر به نامنظم , محو وهمسطح كردن مرز لب دارند. يكي از مشخصه هاي پيري صورت ظاهر شدن چين و چروك هاي اطراف لب مي باشد كه باعث به نظر رسيدن نازكي لب ها ميشوند . خطوط و زاويه ها در بعضي اوقات مي توانند بسيار عميق و شبيه به ترك برداشتن كه آشكارا مشاهده مي شوند . چين و چروك هاي دور لب را به هيچ وجه نمي توان با آرايش بيشتر پوشش داده شوند . خطوط ها مي توانند عامل خروج رژ لب از مرز چروك شده و به پوست هاي اطراف برساند. به همين علت است كه دور لب ها سطح دار و محو به نظر برسد .

انواع چين و چروك هاي دور لب

خطوط خنده :

( خطوط نازولابيال ) اين خطوط از قسمت پاييني بيني تا گوشه دهان كشيده ميشود . كه بيشتر در زنان و با افزايش سن آنها اين خطوط (خطوط خنده ) قابل مشاهده مي باشد .

خطوط ماريونت :

اين چروك ها كه بيشتر در گوشه هاي دهان ديده مي شود كه چين و چروك هاي عمودي هستند اين خطوط باعث افتادكي ظاهري صورت مي شوند و باعث ميشوند كه فرد حتي در مواقع آرام ورلكس جدي تر وعصباني تر به نظر برسد

چين وچروك هاي عمودي لب :

چين وچروك هاي اطراف لب كه بيشتر به وسيله ي تحركات معمولي لب ها ايجاد مي شوند كه اين يك عمل اجتناب ناپذير است. در مواقعي به چين و چروك هاي اطراف لب خطوط استفاده از تاثير سيگار هم مي گويند . كه دليل آن استعمال سيگار به صورت مداوم و پي در پي كه هم عوارض سيگار وهم فشار دادن لب ها موقع استعمال سيگار بستگي زيادي در ظاهر شدن چين و چروك هاي اطراف لب دارد . ميتوان از اصلاح كردن موهاي موجود در روي پشت لب بالايي يك عامل براي ايجاد شدن اين خطوط نام برد ولي تاثير سيگار بسيار جدي تر از اصلاح است .-

چه عاملي باعث ايجاد چين و چروك دور لب مي شود ؟

علت ايجاد چين و چروك دور لب كشش پوست و كاهش يافتن طبيعي حجم كه به گذشت زمان وافزايش سن بستگي دارد مي باشد و به اين شكل . كه چين و چروك هاي دور لب غالبا در نتيجه دژنراسيون انتخاب نشده و يا پيش قدم شدن پوست به وجود مي ايد . ليپيد ها و چربي هاي زير پوست كه به حركت عضله ها كمك مي كنند و همينطور مسئول ثابت ماندن ماهيت كششي هستند با گذشت زمان و با افزايش يافتن سن از بين مي روند .

پوست درشرايطي كه بدون حفاظت در مقابل مستقيم نورخورشيد قرار بگيرد و يا به وسيله عادتهاي روش زندگي روزمره مانند استعمال سيگار با شدت عمل بيشتر چين و چروك هاي دورلب ظاهر مي شوند . صدمه اي كه از تابش مستقيم نور خورشيد وارد مي شود به همراه هيدراتاسون ومواد ومغذي سطح پايين باعث سرعت بخشيدن به روند پيري پوست صورت مي شود .

معمولا برخي افراد به دليل سابقه ي ژنتيكي كه دارند پتانسيل رشد پوست در اطراف دهان خود را دارند كه پيشتر شبيه به چين و چروك هاي موجود در دور لب به نظر مي آيند . ولي واقعيت اين است كه اين ساختار صورت است كه باعث چين و چروك هاي پوستي مي شود . اين در حالي است كه چين پوستي هاي به اين شكل موجب از دست دادن مقاومت لازم پوست در مقابل ظاهر شدن چين وچروك با گذشت زمان وبيشتر شدن سن مي گردد .

عوامل ديگري هم به غير از افزايش سن در ظاهر شدن چين وچروك هاي دور لب نقش موثري دارند كه عبارتند از :

 • پوست صورت به دليل نازك وظريف بودن بيشتر در خطر آسيب قرارمي گيرد .
 • استفاده طولاني مدت از تجهيزات دندان پزشكي غير استاندارد ونا مناسب
 • دچار شدن به بيماري هاي مزمن كه باعث از دست رفتن حجم پوست صورت مي شود .

عضلات صورت چه ارتباطي با چين و چروك هاي دور لب دارند ؟

بعضي از عضلات صورت با افزايش سن بيشتر از ديگر عضلات به ظاهر شدن چين وچروك هاي بيشتر كمك مي كند.  يكي از عضله هاي فوق (مورد نظر) عضله ي پروسرويس است كه مسئول چين افقي بوده كه از قسمت هاي پل بيني شروع مي شود و مانند خطوط نازولابيال تا اطراف دهان ادامه دارد .

عضله اي كه عهده دار كشش پوست در گوشه ي دهان است عظله ي دپرسور آنگولي اوريس نام دارد كه با روند پيري اين عظله نيز ضعيف مي شود و بخاطر اين پديده پيري با از دست رفتن انعاف پذيري در فيبرهاي عظلاني باعث افتادگي پوست و به وجود آمدن چين و چروك دور لب مي شود , كه به ماريونت معروف است . اين چين و چروك (ماريونت ) باعث مي شود كه شكلي افسرده و معمولي داشته باشيد .

مسئول به وجود آمدن چروك هايي كه باعث ايجاد حالتي مانند افسردگي عظله پلاتيسما هست كه متداول ترين شكل آن در پايين لب يافت مي شود كه بيشتر به طرف چانه و قسمت بالايي گردن گسترش مي يابد . موقع احساس خشم و اضطراب پلاتيسما به شدت منقبض مي شود كه در بروز احساسات عاطفي نيز صدق دارد .

يكي ديگر از دلايل ايجاد چين و چروك در اطراف لب حركت مداوم عظله اوربيكولاريساوريس كه در امتداد بيروني ( اسفنگتر ) دهان وجود دارد است . با استعمال دخانيات اين عظله بيش از اندازه تحت تاثير قرار مي گيرد .

بوتاكس چگونه عمل مي كند ؟

بوتاكس لب عضلات ناحيه مورد نظر را با استرداد كردن جريان عصبي مورد درمان قرار داده, واز اين رو عضلات ديگر مثل سابق و به انازه ي لازم حركت نكرده و باعث تحريك نشدن پي در پي چين وچروك هاي پوست مي شوند . يك متخصص جراح زيبايي با سابقه كاري زياد مي تواند با هدف قرار دادن دقيق عضلات مقدار صحيح سم بوتولينوم براي تزريق بوتاكس در ناحيه تحت درمان ونتايج طبيعي مي رساند .

 

روش

 1. فرد تحت درمان با نشستن بر روي تخت وتكيه دادن به آن ( تخت ).
 2. ناحيه ي در نظر گرفته شده تميز مي شود
 3. نشانه گذاري قسمتي از پوست كه تزريق بر روي عضله هاي مشخص شده انجام ميگرد .
 4. درقسمت هايي كه چين وچروك ها در آن قرار دارند . مابين مرز قرمز و لب ( مرز ورميليون ) تزريق انجام مي گيرد
 5. معمولا بعد از تزريق لب تغيير جزيي كرده كه بعنوان نمونه ميتوان به نظرآمدن برجسته بودن لب ها
 6. مدت تزريق ۳۰ ثانيه وبر روي عضلات انجام مي شود

با اعمال شدن فشار كم به منطقه هدف از كبودي ناحيه ي تحت درمان جلوگيري مي كنند و نشانه گذاري پوست براي تعيين هدف به آساني پاك مي شوند .

مراقبت هاي بعد از تزريق بوتاكس دور لب

امكان رخ دادن كبودي جزيي وجود دارد كه با آرايش اين كبودي جزيي را پوشاند درضمن اين كبودي موقتي بوده و بعد از چند روز از بين مي رود .
۳ الي ۱۰ روز بعد از تزريق تاثير بوتاكس مشاهده مي شود كه ماندگاري تاثير آن ۲ الي ۷ ماه و بستگي زيادي به مقدار بوتاكس تزريق شده وفيزيولوژي بيماران دارد . بعضي از افراد تزريق بوتاكس لب را با سرعت زيادي نسبت به ديگران مي توانند دفع كنند .
بيشتر وقت ها به افراد درمان شده توصيه مي شود كه پس از ۲ تا ۳ هفته بعد از تزريق ودرصورت نياز به پزشك مربوطه مراجعه كنند .
بيشتر افراد ۱الي ۲ باردر سال تزريق را مجدا تكرار ميكنند .

تزريق ژل

براي پركردن وصاف شدن چين وچروك هاي موجود دراطراف دهان و لب بالا از تزريق ژل استفاده مي شود . ژل را به جهت درمان ظاهري و زيبايي از يك نوع بافت براي تزريق به پوست طراحي شده است .ژل ساخته شده از مواد طبيعي موجود در بدن است . كه بيشتر وقت ها به منظور درمان چين و چروك ها دور لب مورد استفاده قرار مي گيرد كه ماندگاري نتايج آن حدودا دوازده ماه مي باشد .( احتمال دارد نتايج در بيماران متفاوت باشد ) . يكي از پركاربردترين ژل پوستي كه مورد استفاده قرار مي گيرد يك ژل موقت است كه نام علمي آن اسيد هيالورونيك ( مانند رستيلان وجوودرم ) مي باشد شدت چين و چروك ها و نياز بيمار بستگي زيادي در انتخاب محصول دارد .


خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.

 


 

روش

 1. ۱۵ الي ۳۰ دقيقه بيهوشي موضعي براي راحتي بيشتر قبل از درمان .
 2. تزريق ژل درناحيه چين وچروك و ماساژناحيه يراي تسريع درمان ,( شما در اين مرحله هوشياري خود را به دست آورده و با اينه اي كه براي شما مي دهند ميتوانيد نتايج را مشاهده كنيد )

مراقبت هاي بعد از درمان

دوري كردن از مواد آرايشي و لمس كردن ناحيه تحت درمان به مدت حداقل ۶ ساعت به منظورجلوگيري از عفونت ها الزامي مي باشد . نتايج حاصله را مي توان بلافاصله پس از درمان مشاهده كرد و ماندگاري ۶ الي ۱۲ ماهه دارند . از اين رو كه نتايج اين روش درماني نسبتا موقتي مي باشد ميتوان با تظيم برنامه ريزي مناسب از داشتن هميشگي ظاهر مناسب اطمينان حاصل نمود .

عوارض جانبي رفع چين و چروك لب با تزريق بوتاكس و ژل

درد جزئي , كبودي يا تورم از بيشترين و شايع ترين عوارض پس از تزريق مي باشند . با اينكه امكان واكنش هاي آلرژيك و يا عفونت هاي وقتي وجود دارد ولي احتمال اين عارضه بسار كم است . ولي در كل تزريق بوتاكس لب باعث فشرده كردن لب و ضعف عضلاتي مي شود وامكان دارد شما در تلفظ حروف هاي ب وپ وهمچنين در هنگام نوشيدني ها با ني مشكلاتي داشته باشيد .

پيشگيري

با اينكه با افزايش سن شما فيبرهاي كلاژن والاستيك در اطراف دهان از بين مي رود . ولي مواردي هستند كه مي توان با رعايت آنها از آسيب هاي بيشتر جلوگيري كرد . ” تصحيح كردن شيوه ي زندگي ” مانند عدم استفاده از ني در نوشيدني ها ,استفاده از كرم هاي ضد آفتاب , دوري از تابش نور خورشيد , وترك استعمال دخانيات كه نقش موثري در جلوگيري از پيدايش چروك هاي لب دارند .

برچسب ها: , , , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۰۶:۱۸ ] [ behzad moghtader ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب