كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 98
دیروز : 250
افراد آنلاین : 1
همه : 23364

يكي از راه هاي درمان بيماري سياه شدن سر استخوان ران انجام عمل جراحي تعويض مفصل ران است ولي اين نوع از درمان چه موقع لازم است و چه كمكي ميتواند به درمان بيماري بكند. آيا هر كسي كه سر استخوان رانش سياه شده بايد تعويض مفصل بكند و اگر اين جراحي را انجام دهد ميتواند انتظار چه چيزهايي را داشته باشد.

روند سياه شدن سر استخوان ران در لگن

سياه شدن سر استخوان ران بيماري است كه به علت نرسيدن خون به آن ناحيه بوجود ميايد. در بسياري از موارد علت نرسيدن خون، مصرف داروهاي حاوي كورتون مانند پردنيزولون و يا مصرف الكل است.

كساني كه جراحي پيوند كليه انجام داده اند، بيماران مبتلا به كم خوني داسي شكل، در بيماري كيسون در غواصان و در بعضي حالات ديگر هم احتمال بروز اين بيماري زياد است. البته در مواردي هم هيچ علت زمينه اي براي بروز آن پيدا نميشود.

 

تاثير جراحي تعويض مفصل در درمان سياه شدن سر استخوان ران


در صورتي كه اين بيماري در هنگامي كه هنوز سر استخوان ران تغيير شكل نداده تشخيص داده شود ممكن است بتوان با انجام عمل جراحي دكمپرشن جلوي پيشرفت آن را گرفت.

با اين حال وقتي بيماري دير تشخيص داده شود و سر استخوان ران تغيير شكل داده باشد معمولا تنها راه درمان درد و محدوديت حركتي در بيمار انجام عمل جراحي تعويض مفصل ران است.

اين عمل جراحي ميتواند درد و محدوديت حركتي و كوتاهي اندام تحتاني بيمار را برطرف كرده و بيمار را به يك زندگي فعال برگرداند.

پس هر كسي كه دچار نكروز يا سياه شدگي سر استخوان ران است نياز به جراحي تعويض مفصل ندارد. اين جراحي تنها در آن دسته از بيماران انجام ميشود كه سر استخوان ران تغيير شكل يافته و مفصل ران وارد يك چرخه معيوب تخريب و آرتروز شده است.

 

نكات مهم در جراحي تعويض مفصل ران براي سياه شدگي سر


جداي از منافع زيادي كه انجام تعويض مفصل ران براي اين بيماران دارد ملاحظات خاصي بايد براي انجام جراحي اين بيماران مد نظر قرار گيرد

 •     احتمال دررفتگي مفصل مصنوعي در بيماراني كه به علت سياه شدن سر استخوان ران نياز به انجام تعويض مفصل دارند بيش از بيماراني است كه به علت آرتروز نياز به جراحي خواهند داشت.
 •     به همين منظور پزشك جراح بايد اقداماتي را در حين جراحي اتخاذ كند تا احتمال بروز اين عارضه را كاهش دهد
 •     ممكن است به علت پرخوني كپسول مفصل ران در اين بيماران، خونريزي حين جراحي كمي بيش از معمول باشد. توجه جراح به اين مسئله ميتواند تا حد زيادي به بيمار كمك كند
 •     در صورتي كه مشكلات قبلي بيمار كه منجر به سياه شدگي سر استخوان شده اند همچنان ادامه داشته باشند بايد متناسب با آنها اقدامات خاصي انجام شود
 •     بيماران مبتلا به سياه شگي سر استخوان ران معمولا افراد جواني هستند. نياز جوان ها به فعاليت بدني و نوع فعاليتي كه آنها انجام ميدهند قدري با افراد مسن تر تفاوت دارد.
 •     در اين افراد بايد از مفاصل مصنوعي خاصي استفاده شود تا بيمار بتواند بعد از جراحي راحت تر فعاليت كند و مفصل مصنوعي عمر بيشتري داشته باشد
 •     در صورتي كه بيمار قبلا تحت عمل جراحي دكمپرشن يا گرافت در ناحيه لگن قرار گرفته باشد ممكن است تغييراتي در استخوان بالاي ران ايجاد شود كه عمل جراحي تعويض مفصل ران را با سختي هايي همراه كند.
 •     پزشك جراح بايد به اين تغيير شكل ها توجه كافي داشته باشد تا كارگذاري مفصل مصنوعي به خوبي صورت پذيرد
 •     كپسول مفصل ران در بيماران مبتلا به سياه شدن سر استخوان ران شل و قابل انعطاف است و همين امر موجب ميشود كه جراحي اين افراد در دست جراحي كه آشنايي كافي با اين موضوع نداشته باشد موجب بلند شدن طول پا بعد از جراحي شود

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۳:۵۲ ] [ behzad moghtader ]

شركت فريت بار در فرودگاه امام خميني (ره) , فريت بار از فرودگاه امام , ليست شركت هاي فريت بار موجود در فرودگاه تهران , قيمت ارسال بار هوايي از فرودگاه امام خميني (ره) , حمل بار هوايي بار مسافري از فرودگاه امام


فريت بار

ارتباط با پادميرا فريت

آدرس دفتر مركزي : تهران، سهروردي شمالي،خيابان ميرزايي زينالي غربي ، ساختمان اداري ۱۴۴، واحد ۱

۰۲۱۸۸۵۰۱۲۸۷
۰۲۱۸۸۵۰۱۲۸۸
۰۲۱۸۸۷۳۵۶۰۴
۰۲۱۸۸۷۳۵۷۰۳
۰۲۱۸۸۷۳۵۲۸۳

ارتباط با مديريت : ۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

ايميل : padmiraaircargo[@]gmail.com


شركت پادميرا فريت با سابقه اي بالغ بر ۴۵ سال در زمينه فريت بار و ارسال بار هوايي از ايران به ساير كشورهاي دنيا , از طريق فريت فرودگاه امام (ره) توانسته است خدمات ارزنده اي به مسافران عزيز ارائه كند . هميشه اولويت ما رضايت مسافران از ارائه خدمات بار هوايي پادميرا راه بوده است و بر همين اساس توانسته ايم در سطح شهر براي آسايش مسافران دو انباري را احداث كنيم .

همچنين استفاده از نيروي كار حرفه اي و مجرب جهت بسته بندي لوازم منزل و شخصي مسافر از ديگر خدمات ماست . روال كار ما براي فريت بار مسافري از بخش فريت فرودگاه امام بدين شكل مي باشد :

تماس و رزرو وقت بسته بندي با شركت پادميرا فريت

راهنمايي هاي لازم در خصوص شيوه فريت بار و ارسال بار هوايي از فرودگاه امام خميني (ره) در اين تماس و ارتباط به مسافر و يا صاحب بار ارائه مي شود . مشاورين ما هزينه نسبي و قيمت ارسال بار را نيز براي شما خواهند گفت .

اعزام كادر و نيروي كار بسته بندي در وقت تعيين شده به محل بار

بعد از اينكه مسافر تاييد كرد و وقت رزرو براي بسته بندي داده شد . در زمان مقرر بدون هيچ معطلي نيروي مجرب جهت بسته بندي لوازم و وسايل مسافر به محل اعزام مي شود. تمامي لوازم بسته بندي در اين بخش توسط ون شركت فريت بار پادميرا راه به محل برده مي شود .

اتمام بسته بندي و حمل بار به نزديكترين انباري

همانطور كه در بالا نيز اشاره اي داشتيم براي افزايش سرعت انجام كار در سطح شهر دو انباري ( يكي در سهروردي و ديگري در يافت آباد ) موجود مي باشد بعد از اتمام بسته بندي محموله به انباري نزديك حمل مي شود. و در صورت لزوم و نياز اقدام به پالت بندي مي شود . تا تمام كارهاي اداري انجام شود .

ارسال بار به فرودگاه امام (ره) و فريت

روز فريت بار از قبل تعيين شده است و لذا در همان روز بار و محموله شما به فرودگاه اعزام مي شود تا كارهاي گمركي و اداري نهايي انجام شود و بارنامه صادر شود . بعد از اتمام كارهاي ضروري فريت بار در فرودگاه امام خميني (ره) بار گيري محموله به هواپيما انجام مي شود .

هزينه و قيمت ارسال بار يا فريت از فرودگاه امام خميني (ره)

به دليل نوسانات ارزي به  ويژه دلار در كشور به خاطر تحريم هاي امريكا , جهت كسب اطلاعات دقيق در خصوص هزينه فريت بار و قيمت ارسال بار از فرودگاه امام خميني (ره) مستقيم با شماره هاي زير تماس برقرار كنيد .

فريت فرودگاه امام


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۶:۳۸ ] [ behzad moghtader ]

كارت بازرگاني

تعريف كارت بازرگاني

كارت بازرگاني مجوزي است كه به دارنده آن اعم از شخص حقيقي و حقوقي اجازه داده مي شود به امور تجارت خارجي بپردازد و به طور كلي يكي از مدارك اصلي كه در مبحث صادرات و واردات كالا الزام دارد و جزو يكي از اركان اساسي اين مقوله مي باشد كارت بازرگاني است كه توسط اتاق بازرگاني و صنايع و معادن و كشاورزي ايران توسط مركز و يا شهرستان ها به نام متقاضياني كه واجد شرايط باشند٫ صادر مي گردد. بر اساس مقرراتي كه در حال حاضر در دست اجراء است اعتبار كارت بازرگاني از تاريخ صدور به مدت يك سال مي باشد و تمديد كارت بازرگاني نيز با ارائه مدارك لازم براي مدت مذكور انجام مي گيرد. لازم به ذكر است كه كليه افراد حقيقي و حقوقي بعد از گذراندن مراحل (كلاس هاي آموزشي) مجاز به دريافت كارت مي باشند.

اخذ كارت بازرگاني

منظور از امور تجاري كه با اين كارت انجام مي‌شود ، اموري از قبيل ثبت و سفارش كالا تا واردات از مناطق آزاد ، حق‌ العمل كاري (امور مشابه دلالي) در گمرك و صادرات كالاهاي مجاز است.

تعريف ساده تر كه مي توان گفت اين است كه تقريباً هر اقدامي در چارچوب قوانين كشور ، به يك مجوز از سوي مقامات يا سازمان هاي مربوط نياز دارد. دقيقا مثل رانندگي كردن كه با داشتن گواهينامه رسمي از اداره راهنمايي و رانندگي ، قانوني است و بدون آن غيرقانوني و تخلف. براي بعضي تجارت ها هم به چنين گواهينامه اي نياز داريم كه به آن كارت بازرگاني گفته مي شود.

همچنين صدور كارت بازرگاني براي بازرگانان و شركت‌هاي خارجي منوط به معامله‌ متقابل است ، يعني در صورتي به بازرگانان خارجي كارت بازرگاني در ايران داده مي‌شود كه در كشور آن ها نيز به بازرگانان ايراني اجازه‌ فعاليت بازرگاني به‌ صورت متقابل داده شود.

توجه داشته باشيد كه كارمندان تمام وقت دستگاه هاي دولتي نمي توانند كارت بازرگاني دريافت نمايند و ارائه حداقل مدرك تحصيلي ديپلم الزامي است. در زمان تحويل كارت بازرگاني حضور متقاضي يا نماينده قانوني او در مرحله برابراصل و تحويل كارت بازرگاني الزامي است و همچنين حضور متقاضي در كلاس هاي آموزشي براساس نوع مدرك تحصيلي پس از مراجعه به اتاق الزامي مي باشد. نكته بسيار مهم اين است كه براي هر واحد ملكي فقط يك كارت بازرگاني صادر مي گردد.

مزاياي كارت بازرگاني

صرف داشتن كارت بازرگاني به آن معنا نيست كه دارنده‌ آن مي‌ تواند تاجر موفقي باشد يا با مشكلات تجاري برخوردي نداشته باشد بلكه بعضاً تجار موفقي هستند كه حتي با وجود داشتن سابقه‌ فعاليت طولاني به تازگي به دنبال اخذ اين كارت هستند. همچنين برخلاف تصور عام و مشاوره‌هاي خالي از تخصص ، داشتن تحصيلات در زمينه‌ مديريت بازرگاني ، شرط اخذ اين كارت يا حتي موفقيت در تجارت نيست و با اين موضوع مي توان به ۵ مزيت عمده آن به كه شرح ذيل مي باشد مي توان اشاره كرد :

مزاياي كارت بازرگاني

۱. دارنده‌ كارت بازرگاني شخص حقيقي باشد ، به عنوان تاجر شناخته مي‌شود ، مزيت اين مسئله در اين است كه تجار داراي امتيازات خاص و ويژه‌اي به نسبت افراد عادي هستند كه صاحبِ كارت بازرگاني نيز از آنها بهره‌ مند خواهد شد.

۲. براي افراد داراي كارت بازرگاني كه به دليل تجارت مجبور به سفرهاي متعدد هستند ، ويزاي تجاري صادر مي‌شود (كه البته با توجه به قوانين هر كشوري اين مسئله متفاوت خواهد بود).

۳. مزيت داشتن كارت بازرگاني براي صاحب آن ، امكان عضويت وي در اتاق‌هاي بازرگاني است.

۴. يكي از جالب‌ ترين مزاياي خاص كارت بازرگاني ، اين است كه امكان ثبت نام و علائم تجاري غيرفارسي يا لاتين را به صورت استثناء به دارنده‌ آن مي‌ دهد.

۵. امكان واردات كالا از مناطق آزاد كشور به داخل مرزهاي كشور است.

كاربرد هاي كارت بازرگاني

كاربرد هاي كارت بازرگاني به شرح زير مي باشد :

 • ثبت سفارش و ترخيص كالا.
 • واردات كالا از مناطق آزاد.
 • مبادرت به حق العمل كاري گمرك.
 • صادرات و واردات كليه اقلام مجاز.
 • ثبت برند و علامت تجاري لاتين (غير فارسي).

موارد معافيت از داشتن كارت بازرگاني :

علاوه بر كارهايي كه براي انجام دادن آن ها داشتن كارت بازرگاني ضرورت دارد ، قانونگذار مواردي را نيز بر شمرده است كه براي انجام دادن آنها نيازي به داشتن كارت بازرگاني نيست. در واقع ، بر اساس قانون ، موارد معافيت از داشتن كارت بازرگاني عبارت است از:

 • شركت تعاوني مرزنشينان
 • ملوانان ايراني شاغل در شناورهايي كه در بين سواحل ايران و ساير كشورها در تردد هستند
 • پيله وران (ده كوچكي است از دهستان براآن بخش حومه ٔ شهرستان اصفهان).
 • كارگران ايراني شاغل در خارج از كشور در صورت داشتن كارنامه شغلي از وزارت كار.

ابطال كارت بازرگاني

كارت بازرگاني براي دارنده آن به صورت مدت دار صادر مي شود ولي مانند هر مجوز ديگري تحت شرايطي قابل ابطال است. به‌ طور مثال اگر دارنده‌ كارت بازرگاني فاقد يكي از شرايط چندگانه براي صدور اين كارت باشد يا بعداً آن شرايط را از دست بدهد ، كارت باطل خواهد شد. حال اگر دارنده‌ اين كارت مرتكب قاچاق بشود طبق ماده‌ي ۳۰ قانون گمرك ايران ، در صورت احراز اينكه فرد مرتكب اين جرم شده است ، از عضويت به‌ صورت دائم يا موقت در اتاق بازرگاني محروم شده و كارت او نيز ابطال مي‌شود. همچنين براي اشخاصي كه به علت ارتكاب جرم ، به حكم مقامات قضايي از تمام يا برخي حقوق اجتماعي محروم مي‌شوند (اگر محروميت مصرح وي در اين زمينه باشد) به‌ طور كلي كارت بازرگاني صادر نمي‌ شود. همچنين براي افراد ورشكسته كه هنوز وضعيت تصفيه‌ حساب‌ هاي آنها مشخص نيست ، نيز كارت بازرگاني صادر نخواهد شد.

ابطال كارت بازرگاني

انواع كارت بازرگاني

انواع كارت بازرگاني

۱. كارت بازرگاني تجاري: كه نوع غالب آن است و براي ثبت و سفارش و ترخيص كالا و صادرات و واردات كالا استفاده مي‌شود.

۲. كارت بازرگاني خدماتي: كه صرفاً براي اشخاص حقوقي كه مجوز سرمايه‌ گذاري با زمينه‌ فعاليت خدماتي دارند صادر مي‌شود.

۳. كارت بازرگاني موردي : كه براي اشخاص حقيقي و حقوقي كه براي يك بار خواهان ترخيص كالاي خود باشند صادر مي‌شود.

۴. كارت بازرگاني توليدي و صنعتي : كه براي اشخاص حقوقي كه داراي مجوز سرمايه‌ گذاري با زمينه‌ فعاليت توليدي هستند صادر مي‌شود (به اين منظور كه تجهيزات كارگاهي و مواد اوليه‌ مورد نياز براي توليدات خود را وارد و سپس اقدام به توليد نمايند).

۵. كارت بازرگاني شركت هاي تعاوني : كارت بازرگاني شركت هاي تعاوني از اتاق هاي تعاون دريافت مي شود.

اخذ كارت بازرگاني براي مدرك تحصيلي ديپلم و يا فوق ديپلم

متقاضياني كه داراي مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه از آموزش و پرورش و يا فوق ديپلم از دانشگاه مي باشند مي بايست در نشست توجيهي ، در دوره هاي آموزشي تخصصي به مدت ۱۲ ساعت نيز شركت نمايند. در بعضي موارد حتي بدون داشتن مدرك ديپلم مي توان كارت بازرگاني اخذ كرد.

اخذ كارت بازرگاني براي افرادي كه داراي مدرك دانشگاهي مرتبط و غير مرتبط هستند

متقاضياني كه داراي مدرك تحصيلي مرتبط از جمله رشته هاي مديريت بازرگاني و اقتصاد و به طور كلي رشته هاي همانند هستند و فارغ التحصيل از دانشگاه در مقاطع كارشناسي ، كارشناسي ارشد و دكترا باشند به تشخيص اتاق مي بايست در نشست توجيهي كارت بازرگاني به مدت  ۲ الي  ۳ ساعت شركت نمايند. 

متقاضياني كه داراي مدرك تحصيلي غير مرتبط با رشته هاي فوق مي باشند و فارغ التحصيل از دانشگاه در مقاطع كارشناسي ، كارشناسي ارشد و دكترا باشند ، مي بايست علاوه بر حضور در نشست توجيهي ، در دوره هاي آموزشي تخصصي به مدت  ۸ ساعت نيز شركت نمايند. 

مدارك مورد نياز جهت اخذ كارت بازرگاني اشخاص حقوقي (شركت ها)

 • اصل اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگاني كه به گواهي ا