كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 36
دیروز : 19
افراد آنلاین : 1
همه : 48279

سطح بندي آموزش زبان انگليسي

در آموزش مكالمه زبان انگليسي وقتي در آزمون زباني شركت مي نماييد سطح بندي مدارك آموزشي در آن حايز اهميت ميباشد. شما عزيزان ميبايست براي درك سطح زباني خود ، سطح ها و لول هاي زباني را بشناسيد. در اين بخش به هر آنچه ميبايست در اين زمينه بدانيد ميپردازيم.

در ابتدا به اين مطالب ميپردازيم با آموزشگاه زبان ايران كمبريج همراه باشيد:

 • CERF چيست ؟
 • معرفي سطوح در CERF و EF SET
 • CERF از كجا آمده است ؟
 • چه كساني از CERF  استفاده ميكنند ؟
 • اهميت CERF چيست ؟

سوالاتي از اين قبيل در اين بخش مورد توجه قرار ميگيرند.

CERF چيست ؟

CERF روشي براي توصيف سطح درك و مهارت شما در زبان خارجي ميباشد. چهارچوب هاي گوناگوني براي CERF در كانسيل هاي مختلف وجود دارد ( كانسيل امريكا ، كنسيل كانادا و …). چيزي كه حيز اهميت است اينست كه CERF محدود به زبان خاصي نميباشد.

در كل CERF براي سطح بندي زبن هاي اروپايي ساخته شده است.بنابراين سطح زبانهايي مثل انگليسي ، آلماني ، اسپانايي و … را نشان ميدهد.

CERF  و EF SET

CERF داراي 6 سطح بندي زباني ميباشد و EF SET نيز بر آن منطبق است:

 • سطح CERF بسيار مبتدي A1 –  با EF SET يك تا 30
 • سطح CERF  مبتدي A2 – با  EF Set  سي و يك تا 40
 • سطح CERF متوسط B1 – با EF SET چهل و يك تا 50
 • سطح CERF متوسط كامل B2 – با EF SET پنجاه و يك تا 60
 • سطح CERF پيشرفته C1 – با EF SET  شست و يك الي 70
 • سطح CERF پيشرفته كامل C2 – با EF SET هفتاد و يك الي 100

سطح بندي CERF از كجا امده است ؟

براي آموزش زبان انگليسي در دهه 1990 در اروپا ، كانسيل اروپا اين سطح بندي را براي همكاري بيشتر معلمان در سراسر اروپا تعيين كرد. كانسيل اروپا اين كار را بدليل يكسان سازي سطح زباني براي جذب شدن در مراكز آموزشي و بازار كار انجام داد. اين كار باعث ميشود همه براحتي از سطح زبان فرد آگاه شوند.

چه كسي / كساني از CERF استفاده ميكنند ؟

اغلب مراكز آموزشي در اروپا از اين سطح بندي براي تعيين سطح زباني استفاده ميكنند. حتي امروزه بسياري از كشورها (خارج ار اروپا) نيز ازين سطح بندي كمك ميگيرند. براي تعيين اين سطح بندي از آزمون هاي استاندارد زبان استفاده ميشود.

تمام آزمون هاي زبان اين سطح بندي را رعايت كرده و شما ميتوانيد با داشتن مدرك انها رزومه اي قوي داشته باشيد. داشتن رزومه ي قوي شامل مدرك زباني با سطح خوب در همه زمينه هاي شغلي و تحصيلي به شما عزيزان كمك ميكند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۵۱:۰۸ ] [ behzad moghtader ]

آموزشگاه زبان ايران كمبريج آموزش زبان انگليسي از صفر را بشكل ويژه برگزار ميكند.

استفاده از كلاس زبان ،همواره براي بسياري از افرادي كه دانش زيادي از زبان ندارند، بسيار امري دشوار بوده است. اشتباه نكنيد عدم يادگيري شما در دوره هاي قبل اصلا ارتباطي با استعداد يا پشتكار فردي شما نداشته است. اين شيوه هاي نادرست آموزشي و تجربيات نادرستي بوده كه برخي از عزيزان را از آموزش زبان انگليسي دلسرد كرده.ما در موسسه بين المللي ايران كمبريج راهكارهاي بسيار كاربردي و اثر بخشي براي شما تدارك ديده ايم.

 • فراهم كردن محيطي كاملا صميمي و البته آكادميك
 • استفاده از بروز ترين سخت افزار آموزش زبان انگليسي
 • همكاري با مدرسين برتر و عالي رتبه ايران براي همين سطح پايه
 • شروع كلاس از حروف الفباي زبان انگليسي و آشنايي كامل با نحوه صحيص تلفظ كلمات
 • يكدست بودن و هم سطح قرار دادن زبان آموزان در يك كلاس
 • بوجود آوردن اعتماد بنفس براي يادگيري و شركت در گفتگوهاي كلاس

اينها بخشي از تجربيات ما در زمينه پرورش زبان آموزان از سطح پايه ميباشد.كافي است اطمينان كنيد و در اين دوره بسيار اثر گزار شركت نماييد.تا شاهد نتايج درخشاني كه كسب ميكنيد باشيد.آموزش و يادگيري اتفاقي نيست و ما از تجربه بالايي براي اين امر دارا هستيم.مركز زبان ايران كمبريج با همكاري با مدرسيني در سطح دكتري آموزش زبان انگليسي از سطوح پايه و مبتدي شما را بسيار زود به سطوح پيشرفته خواهد رساند.

 

آموزش مكالمه زبان انگليسي از صفر

 

از كجا بايد شروع كرد

حفظ وايجاد انگيزه براي آموزش و يادگيري زبان انگليسي مطمئنا مهمترين نكته براي شروع است. اين دوره ها با توجه به نياز متقاضيان از آشنايي با حروف (A , B ,C ,D …) آغاز ميگردد.تجربه نشان ميدهد اين سطح بسيار خاص، و البته بسيار دشوارتر از آموزش سطوح بالاتر دارد.

 • صرف فعل خواستن و ايجاد اولويت بجهت آشنايي و يادگيري زبان
 • اشراف به اين نكته كه شما ميتوانيد و بايد از نقطه ايي شروع كنيد
 • كنار گذاشتن تمامي تجربيات و خاطرات تلخ تلاش هاي گذشته
 • اعتماد به نفس و مصمم شدن جهت آشنايي با زبان انگليسي يكبار براي هميشه
 • اعنماد به آموزشگاه زبان ايران كمبريج و شركت در دوره هايي كه از صفر شروع ميشوند

ما با همكاري و پشتكار شما آموزش مكالمه زبان انگليسي از صفر را براي شما برگزار ميكنيم.در ادوار گذشته و در سال 96 نتايج بسيار مطلوبي بدست آورديم. و در سال جديد هم با رويكرد هاي نوين آموزشي اين دوره را به صورت بسيار منحصر بفرد ارايه خواهيم داد.براي آشنايي از چگونگي تشكيل و ثبت نام در اين دوره ها با مشاورين و كارشناسان ما در ارتباط باشيد.88854048 و 88854207


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۷:۲۵ ] [ behzad moghtader ]

 

برگزاري مراسم عروسي در فصل زمستان و پاييز 

اما برگزاري مراسم عروسي و تشريفات عروسي در فصل زمستان و پاييز و موقع برف ريزان ايرادي دارد اين است كه رفت و آمد براي مهمان ها دشوار خواهد شد،پس اگر روز برگزاري مراسم عروسي هوا برفي است يا احتمال دارد برفي باشد .براي جا پارك ماشين مهمان ها به فكر باشيد و چك كنيد تا به تعداد افرادي كه دعوت شده اند جاي پارك باشد.

 

برگزاري مراسم عروسي در فصل زمستان

مي توانيد براي تزئين اتاق عقد مراسم عروسي از ايده شاخه هاي خشك درختان يا تزئين با نور شمع يك راه ارزان قيمت و درعين حال مقرون به صرفه و رويايي و رمانتيك است كه باعث گرمي و ايجاد جوي صميمي در مراسم مي شود. شما مي توانيد با استفاده از برگ هاي پاييزي تمي ايجاد كنيد و گيف هاي مهماني را با يك برگ پاييزي و همچنين با يك ميوه درخت كاج و ايجاد قنديل هايي ساختگي در گوشه و كنارهاي سالن عروسي و يا در در روي ميزهاي سالن براي مراسمتان فضايي خاص ايجاد كنيد و رنگ و بوي خاص تر بدهيد.يك ايده بكر و بينظير براي دادن يادبود به مهمان هايي كه در مراسم شما شركت كرده و هدايايي به شما اعطا كرده اند اين است كه ميتوانيد گوهاي شيشه اي كه در داخل آنها برف هاي ريز شناور هستند تهيه كنيد و تقديم مهمانهايتان بكنيد.

تشريفات مجالس در فصل زمستان 

براي تشريفات عروسي فصل زمستان ايده هاي دكوري جالب و جذابي وجود دارد كه هم ميهمان هايتان احساس گرمي و آرامش ميكنند و هم منظره جالبي به مراسم عروسيتان اعطا ميكند،نخستين گام اجاره كردن مكاني كه داراي شومينه باشد يك ايده خوب و جالبي است.شايد در تابستان اين كار عجيبي باشد اما در فصل زمستان بسيار زيبا و شگفت اور است با ايستادن در كنار شومينه يك ايده و سبك جذاب عكاسي خلق كنيد.

چون عروسي در يك روز سرد زمستاني است شما بايد با اقداماتي مهمان هايتان را گرم نگه داريد.به جاي پذيرايي با نوشيدني هاي خنك و با ايده چتردار و سالاد هاي سبك بهتر است به مهمانهايتان غذايي بدهيد كه منوي كبابي داشته باشد و اين يك ايده جالب و جذابي است (سبزيجات،گوشت،پنير) و همچنين با افزودن سوپ خامه اي به منوي غذايي مهمان هايتان بايك پياله كوچك ميتوانيد از مهمانهايتان پذيرايي كنيد كه اين يك كار عالي و جالبي است.براي گرمي بخشيدن به مهماني و مراسم خود مي توانيد با نوشيدني هاي گرم نظير شير و قهوه داغ يا شكلات و مارشمالو از مهمان هايتان پذيرايي كنيد وآنها را شگفت زده كنيد.

اگر توان و بضاعت مالي تان اجازه دهد به يك جزيره گرم و آفتابي سفر كنيد و ماه عسل خود را در جايي گرم بگذرانيد در حالي كه شهر محل زندگي شما داراي هواي سرد و زمستاني است.ميتوانيد به يكي از شهرهاي جنوبي يا جزيره ها مخصوصا جزيره كيش سفر كنيد براي داشتن عكس هاي عروسي مي توانيد لباس عروستان را نيز با خودتان ببريد دقت كنيد اگر در فصل زمستان به اين سفر برويد برايتان ارزان تمام ميشود.

تشريفات عروسي شب آرا نور 

تشريفات عروسي در فصل زمستان و پاييز مزيتي دارد و آن اين است كه شما در انتخاب گروه موسيقي كه دوست داريد،و تاريخ روز عروسي و مكان برگزاري مراسم هر چيزي كه بخواهيد انتخاب كنيد و نيازي نيست براي اين تداركات ۶يا۹ماه قبل از مراسم عروسي هايي كه در فصل بهار و تابستان برگزار ميشود وقت رزرو كنيد،مطمئن باشيد بهترين و عالي ترين چيزها نصيب شما خواهد شد.

در فصل تابستان به خاطر تعطيلات كه بيشتر افراد و خانواده ها احتمال دارد در تعطيلات و سفر باشند از اين رو جمع كردن مهمان ها در فصل زمستان راحت تر خواهد بود و با تاريخ عروسي شما مشكلي نخواهند داشت.

زمستان فصل ناپايداري هاست و هوا ميشود گفت كه تقريبا قابل پيش بيني است،هواي سرد غالب است و شما مي دانيد چه چيزي در انتظار و پيش روي شماست .در فصل تابستان همه انتظار گرما و هواي آفتابي دارند.اما در فصل زمستان هوا پايدار نيست،شايد منتظر افتاب باشيد ولي برخلاف انتظار شما ممكن است كل روز باران ببارد .پس با كت و دستكش به پيشواز روز عروسي و بهترين روز عمر خود برويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۰:۳۶ ] [ behzad moghtader ]

 

تشريفات عروسي

 

1-

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي : يكي از زيباترين مراسم هاي كه در كل دنيا وجود دارد برگزاري مراسم عروسي است. از گذشته تا كنون همه مردم با برخي از آداب و رسوم خاص اين روز عزيز را جشن مي گيرند. در گذشته هاي دور نيز انسان ها اين روز را به پايكوبي و شادي مشغول مي شدند.

اما اين روزها با پيشرفت تكنولوژي و ماشيني شدن زندگي مراسم ازدواج هم تغيير كرده است و به شكل هاي مدرن و جديدي برگزار مي شود . عروس و دامادهاي عزيز دوست دارند اين روز را هر چه رويايي تر و با شكوه تر برگزار كنند زيرا فقط يك شب در عمرشان اين اتفاق مي افتد.

وقتي صحبت از يك مراسم خوب مي شود يعني اينكه همه ي رسوم و تشريفات بايد در آن انجام شود و اينكار ساده ي به نظر نمي آيد. اگر مي خواهيد يك مراسم رويايي براي خود بگيريد بايد دوندگي هاي زيادي انجام دهيد و زمان زيادي را براي اينكار صرف كنيد.

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي

مثلا انتخاب لباس مناسب براي عروس و داماد در باغ تالار عروسي ، انتخاب حلقه، تعيين بودجه براي مراسم ، برنامه ريزي هاي دقيق ، انتخاب باغ يا سالن تالار ، پذيرايي مناسب ، آرايشگاه ، دسته گل عروس ، سفارش كيك ، انتخاب آتليه ، تزئين اتاق عقد و …. همه از مواردي هستند كه بايد پيش از اينكه مراسم خودتان را برگزار كنيد به فكر آنها باشيد.

البته مهم ترين كارها به اموري مرتبط هستند كه بايد در روز عروسي آنها را انجام بدهيم . بايد بين همه تيم هاي فعال در عروسي و پذيرايي هماهنگي لازم وجود داشته باشد . جشن عروسي به عروس و داماد متعلق مي باشد و واقعا نمي توان بر روي كمك آنها در چنين روزي حساب كرد و واقعا پيگيري چنين اموري كه در شب عروسي ، عروس خانم و آقا داماد شايسته آنها نيست .

 

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي

خانواده داماد و عروس مي توانند در تمام امور عروسي نظارت هاي لازم را داشته باشند ولي باز هم اين گزينه مناسب نيست. زيرا در چنين شبي خانواده عروس و داماد همين قدر كه حواسشان به احوال پرسي وپذيرايي مهمانان باشند خود كار سختي است و واقعا ايجاد هماهنگي بين ساير تيم هاي فعال توسط خانواده هاي طرفين چندان مناسب و برازنده آنها نخواهد بود.

اگر شما هم مي خواهيد يك خدمات مجالس رويايي را براي خود رقم بزنيد بدون اينكه نگران چيزي باشيد به شما توصيه مي كنيم كه از يك تيم تشريفات و خدمات مجالس قوي استفاده كنيد. موسسه هاي خدماتي مي توانند همه ي كارهاي را كه به مراسم شما مرتبط است به بهترين شكل ممكن برايتان انجام دهند و آنها را به بهترين صورت ممكن مديريت مي كنند.

همه ي امور از انتخاب تالار و آتليه گرفته تا سرويس دهي و پذيرايي از مهمانان همه توسط تيم تشريفات قابل پيگيري مي باشند ؛ خدمه موسسه تشريفاتي با ظاهري آرايسته و مودب اماده خدمت رساني به مهمانان شما خواهند بود.

اگر از يك موسسه خدمات استفاده كنيد مي توانيد بهترين شب زندگيتان را بدون استرس به پايان برسانيد. البته ما هر تشريفاتي را پيشنهاد نمي كنيم باز هم تاكيد مي كنيم استفاده از تيم تشريفات مجالس خبره ، كاربلد و با تجربه مي توانند بهترين شب را براي شما به ارمغان بياورد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۷:۳۲ ] [ behzad moghtader ]

يار بانو

يار بانو | مجله اينترنتي , مجله پزشكي , رسانه جامع پزشكي زيبايي , مجله پزشكي زيبايي , مجله الكترونيك پزشكي , مجله يار بانو براي اطلاع رساني در رابطه با انواع مباحث زيبايي و ليزر مي باشد . اميد واريم از اطلاعات و معرفي كلينيك هاي يار بانو استفاده كافي را ببريد .

يار بانو يك مجله مفيد براي معرفي پزشك و متخصصين زيبايي نيز مي باشد . كه در آينده اي  نزديك بهترين متخصصين در حوزه جراحي زيبايي و ليزر مو را معرفي خواهد كرد.

رسانه جامع پزشكي زيبايي و سلامت يار بانو هميشه بهترين ها را براي شما آرزومند است . زيبا ببيانديشيد , زيبا زندگي كنيد و زيبايي را براي همه آرزو كنيد .

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۱:۰۰ ] [ behzad moghtader ]

مجله اينترنتي ليزرلند ( مجله پزشكي زيبايي ) مرجع تخصصي براي معرفي كلينيك هاي زيبايي , پوست و مو , ليزر مو و … مي باشد و با ارائه مطالب در موضوعات :

 • ليزر مو هاي زائد
 • جوانسازي پوست
 • تزريقات زيبايي : تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي
 • دستگاه هاي ليزر موي خانگي
 • معرفي تمامي دستگاه هاي ليزر مو : الكس , دايود , ايلايت و …


مجله پزشكي ليزرلند در اكثر كلمات ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر مو و … در نتايج جستجوي گوگل در صفحه اول و رتبه هاي برتر قرار دارد  . براي مشاهده رتبه الكسا  ليزرلند مي توانيد از لينك زير اقدام كنيد .

 

وب سايت ليزر لند ( رسانه جامع پزشكي ) محل مناسبي براي نمايش و معرفي تبليغات شما نظير : معرفي كالا , خدمات كلينيك زيبايي و  … مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۱:۵۵ ] [ behzad moghtader ]

داماد و مسئوليت هاي عروسي

داماد و مسئوليت هاي عروسي : آقا دامادهاي عزيز بايد در رابطه با مراسم عروسي شان برنامه ريزي هاي را داشته باشند و همچنين در اين رابطه مي توانند از همسرشان نيز كمك بگيرند. در صورتي كه مي خواهيد به خوبي و خوشي به خانه بخت برويد بايد به خوبي مراسم عروسيتان را برگزار كنيد .

داماد و مسئوليت هاي عروسي

قبل از هر كاري ليست كارهاي را كه مي خواهيد انجام بدهيد روي كاغذ بنويسيد و پيش از اينكه بخواهيد كاري انجام بدهيد ليستي از كارهاي خود را اماده كنيد سپس آنها را تقسيم بندي كنيد.

۱)حساب كتاب

همه ي ما به خوبي مي دانيم كه دامادهاي عزيز بايد مخارج عروسي را تقبل كنند پس سعي كنيد برنامه ريزي هاي دقيقي براي آن داشته باشيد و هر چيزي را كه هزينه مي كنيد در يك دفتر يادداشت وارد كنيد.

داماد و مسئوليت هاي عروسي

داماد و مسئوليت هاي عروسي

۲)چانه زدن را فراموش نكنيد

همانطور كه مي دانيد هزينه ي مراسم هاي عروسي مثل آتليه ، گل فروشي و … زياد است پس پيش از اينكه بخواهيد خودتان بحث بر روي قيمت داشته باشيد از همسرتان بخواهيد چانه زدن يا صحبت كردن هزينه ها را مطرح كند.

۳)با عاقد هماهنگ نماييد

براي اينكه در تشريفات مجالس ، محرم باشيد مي توانيد عاقدي را دعوت كنيد و از نامزد خود بخواهيد كه در زمان حضور داشتن عاقد هزينه را پرداخت كند و هزينه اياب و ذهاب را نيز پرداخت نمايد.

۴)بررسي كاركرد برگزار كننده

پيش از اينكه خدمات مجالس شما برگزار شود بايد از نامزدتان بخواهيد تا در مورد خدمت كاران جشن و محل تهيه غذا كه به واسطه برگزار كننده هماهنگ مي گردد ، اطمينان پيدا كند تا در زمان عروسي اختلال يا مشكلي به وجود نيايد.

۵)شاباش عروس و انعام

همه ي در مراسم عروسي انتظار دارند كه شاباش بگيرند از دخترهاي فاميل گرفته تا اسفندهاي سر چهار راه. پس اين مورد را فراموش نكنيد و قبل از اينكه مراسم شما برگزار شود برنامه ريزي هاي در اين مورد داشته باشد . با نامزدتان مشورت هاي لازم را داشته باشيد و انقدر زياد شاباش ندهد كه مجبور باشد قرض بگيرد.

۶)هنرتان را بكار بگيريد

برخي از عروس خانم ها براي اينكه هزينه هايشان كم شود از هنر خود استفاده مي كنند يعني خودشان سفره عقد را مي چينند از نامزد خود نيز بخواهيد برخي از كارها را خودش انجام بدهد مثل شستن ماشين عروس ، تهيه موزيك هاي شاد و …

۷)انتخاب منوي شام عروسي

اگر همسر شما خوش خوراك است مي توانيد انتخاب منوي شام و تنقلات عروسي را به او بسپاريد و البته خودتان نيز بر اين موضوع نظارت داشته باشيد.

۸)نكات لازم را به فيلم بردار و عكاس بازگو نماييد

يكي از خاطره انگيز ترين مراسم شما تشريفات عروسي تان است پس بايد به وسيله عكس هاي زيبا هميشه اين مراسم را براي خود زنده كنيد. از عكاس بخواهيد كه بهترين عكس ها را براي شما بگيرند البته عكاس هاي زيادي را مي بينيم كه هميشه به تجربه خود فكر مي كنند و آنها چند عكس مشخص و معمولي از شما خواهند گرفت.
از همسرتان بخواهيد به گونه ي با آنها صحبت كند كه مسئوليت هر عكس غيرهنري و آماتور را بپزيرند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۹:۰۵ ] [ behzad moghtader ]

لوازم جانبي لباس داماد

لوازم جانبي لباس داماد : به اطلاع آقا دامادهاي عزيز بايد برسانيم كه تنها با پوشيدن كت و شلواردر روز برگزاري مراسم و تشريفات عروسي ش ان خوشتيپ و خاص باشند.
شما بايد همراه با كت و شلوارتان برخي ملزومات ذيگر را ست كنيد،بدون شك از خودتان مي پرسيد كه اين ملزومات چه هستند،ويا اينكه چطور ميتوانيم آنها را با كت و شلوارمان هماهنگ كنيم؟

لوازم جانبي لباس داماد

اگر تمايل داريد در شب عروسي خود شيك و خاص باشيد كافي است،به دقت مطالبي كه در ادامه ذكر ميشود را با دقت بخوانيد .
از جمله اين ملزومات انتخاب كت و شلوار دامادي عبارتند از؛كراوات و گيره كراوات،پاپيون،دكمه سردست،كمربند،كفش،جوراب و ساعت مچي و اغلب شال كمروكلاه،و ساعت آويز مي باشند.

لوازم جانبي لباس داماد

لوازم جانبي لباس داماد

دكمه سرآستين يا دكمه سردست

دكمه سرآستين يا مي توان به آن دكمه سر دست نيز گفت جزلوازم جانبي ريز هستند كه بيشتر موارد در پوشش موقعيت هاي رسمي ديده مي شوند و تاثير زيادي در شيك بودن لباس آقايان داشته باشد،اما سوال اينجاست كه آيا براي يك داماد در پوشش شب عروسيش به عنوان يك وسيله ضروري كاربرد دارد؟

اگر سري به بازار بزنيد خواهيد ديد كه انواع دكمه هاي سردست رنگي و استيل در طرح ها و رنگ هاي متنوع و گوناگون براي كت و شلوار وجود دارد،شما مي توانيد دكمه سردست را با وسايل ديگر از جمله؛ ساعت مچي و گيره كراوات كت و شلوار خود ست كنيد،با ما همراه باشيد تا در ادامه به توضيح بيشتر اين مطلب بپردازيم.

مدل پايه دكمه سرآستين به اين شكل است كه يك دايره كوچك كه به واسطه يك ميله فلزي به يك دايره بزرگتر وصل مي شود.و يك نوع ديگر كه بسيار طرفدار دارد به اين شكل است كه دكمه سرآستين ها از عقب داراي يك قسمت لولايي و متحرك باشند. اغلب روي سرآستين پيراهن سوراخ هايي موجود است كه مكان نصب دكمه سر دست را تعيين مي كنند.نحوه بستن دكمه سر آستين به اين صورت است كه،زماني كه بازوهايتان در پهلوي تان قرار بگيرد،بخش تزئيني دكمه به طرف بيرون قرار بگيرد.

براي تهيه لوازم جانبي لباس داماد اغلب مشاهده مي شود كه در هر دو طرف آستين دكمه سردست مي تواند جاي بگيرد.اگر شما دكمه سر آستين خود را از سنگ هاي قيمتي و دست سازهمچون عقيق،زمرد انتخاب كنيد مي توانيد بسيار خاص و شيك پوش جلوه كنيد،دقت كنيد كه از دكمه هاي معمولي براي دكمه سر آستين استفاده نكنيد.امروزه مشاهده مي شود كه روي دكمه هاي سرآستين نام عروس وداماد يا برخي تاريخ هاي خاص حكاكي شده است،كه خيلي طرح هاي شيك و جالبي هستند.

گيره يا كراوات داماد

يكي از بهترين ايده ها براي ست كردن لوازم جانب كت و شلوار داماد اين است كه،گيره كراوات داماد را با دكمه سر آستين را ست كرد،و بهترين جنس براي گيره كراوات داماد فولاد ضدزنگ است.

شكل گيره كراوات معمولا به اين شكل است كه داراي دو قسمت مجزا مي باشد كه همانند گيره بهم وصل هستند و كراوات مابين اين دو قسمت قرار مي گيرد،دليل استفاده از گيره كراوات اين است كه پارچه زيرين كراوات ديده نشود و علاوه بر اين موارد استفاده از گيره باعث مي شود نظم خاصي در تيپ ايجاد شود.

ساس بند يا بند شلوار داماد

به طور معمول آقا دامادهايي كهلاغر اندام هستند از اين وسيله جانبي كت و شلوار استفاده مي كنند،استفاده از ساس بند يا بند شلوار يك ايده جالب و بينظير براي آقا دامادهاي خوش تيپ مي باشد.

گل يقه داماد

براي استفاده از طرح هاي جديد گل يقه داماد مي توانيد از طرح ها جديد و زيباي گل يقه شيشه اي استفاده كنيد كه زيبايي و جلوه خاصي به لباس دامادي تان مي دهد،و اگر تمايل داريد كت و شلوارتان به سبك غربي يا سنتي باشد مي توانيد يك غنچه كوچكي از دسته گل تان يا از دوتا گل كوچك استفاده كنيد و به وسيله يك سنجاق كوچك و ريز آنها را به كت خود وصل كنيد.

دستمال جيبي داماد

يكي ديگر ازلوازم جانبي كت و شلوار داماد همراه داشتن دستمال جيبي است،كه شما مي توانيد طرح يا رنگ آن را با كراوات تان هماهنگ كنيد،و در طول زمان مراسم از آن استفاده كنيد.

كراوات داماد

كراوات داماد

كراوات داماد

آقا دامادها برخي مواقع از كراوات استفاده مي كنند و برخي مواقع از پاپيون،البته براي انتخاب كراوات شما با مدل ها وطرح هاي زيادي در پيش روي شما است.كراوات شامل مدل هاي پهن و باريك،براق و مات،طرح دار وساده كه شما براساس سليقه خود و با توجه به استيل بدنتان و مورد مهمتري كه كراوات خود را براساس آن انتخاب مي كنيد،توجه به رنگ و مدل كت و شلوارتان است،موردي ديگري نيز وجود دارد و آن اين است كه توجه به رنگ جليقه و پيراهن را نبايد فراموش كنيد.

جليقه داماد

جليقه داماد

جليقه داماد

بعضي از آقا داماد ها دوست دارند كه جليقه همراه كت و شلوار بپوشند،و جليقه را مي پسندند،در مواقعي جليقه به آقا داماد تناسب اندام بيشتري مي دهد،و باعث مي شود خوش تيپ تر ديده شود،براي آقا دامادهايي كه دوست دارند جليقه بپوشند توصيه مي كنيم كه كراوات خودشان را با جليقه شان هماهنگ كنند.

گل جيب داماد

گل جيب داماد

گل جيب داماد

براي انتخاب گل جيب آقاي داماد يك غنچه كوچك تهيه كنيد كه گلها و رنگش با دسته گل عروس خانم هماهنگ باشد،شما مي توانيد همانند دامادهاي اروپايي براي جيب كوچك كتتان از يك دستمال جيبي استفاده نماييد،و گل را به يقه كت خود بچسبانيد.

كمربند داماد

كمربند داماد

كمربند داماد

آقا دامادهاي عزيز بايد دقت داشته باشند در صورتي كه رنگ كت و شلوار آنها تيره باشد،مي توانند از كمربندهاي باريك براي كت و شلوار خود استفاده كنند،بهتر است از كمربندهايي كه به جنس چرم هستند و بسيار مناسب و رسمي است استفاده كنيد،بهترين گزينه براي شيك و جذاب ديده شدن اين است كه رنگ كمربند را با رنگ كفش ها ست و هماهنگ كنيد.

كفش داماد

كفش داماد

كفش داماد

در ميان لوازم جانبي كت و شلوار داماد گزينه اي كه بيشتر از بقيه به چشم مي آيد كفش است،كفش داماد بايد از جنس چرم رسمي باشد،و بهتر است كه با كمربند نيز ست باشد،به شما توصيه مي كنيم كه در هنگام شب يا در اواخر روز براي خريد كفش اقدام بفرماييد،زيرا در اين زمان از روز پاهاي شما به بيشترين حد از ورم رسيده اند،و شما نيز كه در شب عروسي براي انجام كارها و بدو بدو هايتان كه پاهايتان ورم خواهد كرد مشكلي با اندازه كفش نداشته باشيد، و بتوانيد در مراسم و تالار براحتي با آن كفش ها راه برويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۵:۳۸ ] [ behzad moghtader ]

نكات مهم در انتخاب كت و شلوار دامادي

نكات مهم در انتخاب كت و شلوار دامادي : هردامادي حق دارد براي انتخاب بهترين و مناسب ترين كت و شلوار دامادي با فنون انتخاب كت و شلوارآشنايي داشته باشد.وتوجه به اين نكته مهم وضروري است،اقايان از كت و شلوار به عنوان پوشاك رسمي كه اغلب براي حضور در مراسم عروسي به تن مي كنند.

نكات مهم درانتخاب كت و شلوار دامادي

يقينا نحوه ي انتخاب كت و شلوار دامادي كه از آن به عنوان پوشش رسمي استفاده مي شود،شامل نكاتي است كه آگاه شدن از آنها به انتخاب بهتر اين نوع پوشش كمك بسياري مي كند،كت و شلوار جزء پوشاكي است كه بيشتر اقايان تمايل دارند،براي هر مراسمي بپوشند و تنها كار آنها اين است كه مدل و رنگ لباس را با توجه به مكان و فضايي كه در آن قرار مي گيرند هماهنگ كنند.بدون شك شما بري محل كارتان كت و شلوار براق به تن نمي كنيد چون اين نوع كت و شلوار مناسب اين فضا نيست،و اگر شما حزءافرادي هستيد كه بيشتر دوست داريد در مراسم ها و مهماني ها و يا حتي براي محل كار خود لباس رسمي بپوشيد،كه كت و شلوار براي تمامي اين مكان ها انتخاب مناسبي مي باشد،اگر مي خواهيد كت و شلوار بخريد ،توصيه مي كنيم قبل از خريدتان به چند نكته توجه داشته باشيد،تا در انتخاب و خريد كت و شلوار بهترين انتخاب و خريد را داشته باشيد.

انتخاب كت و شلوار دامادي

انتخاب كت و شلوار دامادي

مدل كت دامادي در انتخاب كت و شلوار دامادي

براي شيك پوشي در مراسم عروسي از جمله نكاتي كه در انتخاب كت و شلوار دامادي بايد به آن توجه داشته باشيد اين است كه نوع كتي كه دوست داريد و مد نظر شما است را مشخص نماييد،ممكن است اغلب افراد در هنگام خريد كت و شلوار اين نكته را مورد توجه قرار ندهند،به عنوان مثال شما بايد به اين نكته آگاهي داشته باشيد كه در كت و شلوار رسمي دكمه هاي كت كم تر است دليل آن هم اين است كه كت حالت رسمي تري داشته باشد،و پوشيدن اين نوع كت و شلوار براي مهماني ها ومجالس رسمي مناسب تر است،كت و شلوارهاي رسمي بيشتر به رنگ تيره هستند،و نوع پارچه به كار برده شده در آنها ساده مي باشد،دقت كنيد كه پوشيدن كت و شلوارهايي كه كت آن مدلي فانتزي داشته باشد و رنگ آن روشن و براق باشد براي مجالس و مهماني هاي رسمي مناسب نمي باشد.

اقلام مورد نياز براي يك داماد خوش تيپ

در مطالب بالا به طور خلاصه با انواع كت و شلوار رسمي و غير رسمي آشنا شديد،بهتر است به صورت مختصر به نكاتي كه داماد براي خوشتيب شدن بايد حواسش به آنها باشد اشاره كنيم، و به طور خلاصه براي تبديل شدن داماد به شاداماد چه اقلام و لوازم جانبي مورد نياز است؟

گام نخست فراهم كردن يك دست كت و شلوار كه درست اندازه تان باشد است،در موقع پوشيدن كت و شلوار دقت داشته باشيد كه دكمه كت و شلوار به راحتي بسته شود،و در هنگام نشست و برخاست با شلوارتان احساس راحتي داشته باشيد، پاچه شلوار شما بايد يك سوم روي كفش هايتان را بپوشاند، در انتخاب و خريد پيراهن دقت داشته باشيد كه رنگ آن با رنگ كت و شلوارتان هماهنگي داشته باشد، و مناسب همديگر باشند و براي شما بزرگ و كوچك نباشد بهتر است درست اندازه و قالب تن تان باشد، همچنين در موقع انتخاب جليقه كت و شلوارتان دقت داشته باشيد كه دكمه هاي جليقه درست در زير دكمه هاي كت تان قرار داشته باشد،و لبه ي زيريني كت برروي كمر شلوارتان مماس باشد.

كفش دامادي

بعد از انتخاب كت و شلوار دامادي نوبت به كفش تان مي رسد، كفشي كه مي خواهيد انتخاب كنيد بهتر است دقت داشته باشيد تا با كت و شلوارتان هماهنگي داشته باشد و در هنگام پوشيدن كفش ها احساس راحتي داشته باشيد،فراموش نكنيد كه زمان مناسب براي خريدن كفش پايان روز مي باشد،چون در اين زمان پاها به بيشترين ميزان تورم خود رسيده اند،همانگونه كه مي دانيد روز عروسي براي شما روزي است كه شما براي انجام كارهايتان بدو بدو داريد ،سعي كنيد در ساعت هاي اوليه روز براي خريد كفش نرويد چون در هنگام شب كه پاهايتان ورم مي كند كفش ها پاهاي شما را مي زند.

ارتباط قد و كت

در انتخاب كت و شلوار دامادي براي اندازه هر شخصي كت و شلوار مناسبي وجود دارد و شما بايد در هنگام خريد كت و شلوار متناسب با قد خود كه بلند قد يا كوتاه قد يا داراي قد متوسطي هستيد بايد كت و شلوار خود را انتخاب كنيد،توجه داشته باشيد،كت هايي ك كه داراي دو دكمه هستند انتخاب مناسب تري است،افراد قد بلند بايد در انتخاب كت و شلوار كتي را انتخاب كنند كه داراي سه دكمه باشد،وافراد چاق بايد كتي را انتخاب كنند كه داراي دو چاك در قسمت پشت كت باشد،اين مدل كت براي اين افراد انتخاب مناسبي است چون اندام آنها را كمي لاغرتر نشان مي دهد.

اندازه كت دامادي

از موارد مهم كه در انتخاب كت و شلوار دامادي بايد به آن توجه داشت اين است كه كت بايد دقيقا كيپ تن شما باشد ،اگر كت شما بيش از اندازه بزرگ و گشاد باشد شما را بد جلوه مي دهد،از مواردي كه بايد در خريد كت و شلوار به آن توجه داشته باشيد،اين است كه عرض شانه شما بايد با سر شانه كت هم اندازه باشد،اصلا هم به اين فكر نكنيد كه با پوشيدن يك پوليور سايز بزرگ كت تان اندازه بشود.

آستين كت دامادي

در تشريفات عروسي دقت داشته باشيد كه اندازه آستين كت نيز در زيبا نشان دادن لباس نقش مهمي ايفا مي كند،پيراهني كه انتخاب مي كنيد تا با كت و شلوارتان بپوشيد نبايد آستين هاي بلندي داشته باشد،مناسب ترين اندازه براي آستين پيراهن اين است كه به اندازه حدود يك سانتيمتر از زير آستين كت بيرون بيايد.فراموش نكنيد كه شلوار نيز در زيبا يا زشت نشان دادن شما نقش مهمي دارد،توجه داشته باشيد كه شلوارهايي كه بيش از اندازه گشاد و بلند هستند از ميزان زيبايي لباس شما كم مي كند و شما با پوشيدن اين لباس ها جلوه بدي به خود مي گيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۳:۰۰ ] [ behzad moghtader ]

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي : اگر جزء آن دسته از افرادي هستيد كه تمايل داريد ميزباني تان از هر لحاظ بي عيب و نقص و كامل باشد،مطالب اين مقاله را بخوانيد تا با روش هاي برگزاري يك مهماني بي نقص را آشنا بشويد،در ادامه با تشريفات عروسي شب آرا نور همراه باشيد .

چگونگي آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

در مهماني ها و جلسات هنگامي كه كارغذا خوردنتان به پايان رسيد،هيچ موقع بشقاب خالي خود را به طرف جلو هل ندهيد چون اين عمل دور از آداب غذا خوردن مي باشد.
در هر زماني براي رعايت آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي،براي بريدن و تكه و جدا كردن غذايي چنگال را در دست چپ خود بگيريد،و براي برش دادن ميوه كارد را با دست راست خود بگيريد،و درآخر هر چيزي را كه مي خواهيد با چنگال برش دهيد چنگال را سفت روي آن چيزنگه داريد و بعد با چاقو يا كارد آن را ببريد و ميل نماييد،و در پايان چنگال را به دست راست خود انتقال دهيد،در مجالس رسمي و تشريفاتي شيوه نشستن بايد به گونه اي باشد كه هميشه راست و مستقيم بنشينيد و هرگز به سمت جلو يا عقب خم نشويد .

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

در هنگامي كه مشغول صرف غذا هستيد به صحبت هاي دلنشين و مطبوع بپردازيد و سعي كنيد از مطرح كردن سخناني كه به بحث و جدل منتهي مي شوند پرهيز كنيد.
اگر در هنگام صرف غذا تكه هايي از غذايي كه مي خوريد لاي دندانتان گير كرد،از مهمانهايتان عذرخواهي بكنيد و به دستشويي برويد و در آنجا آن چيزي كه بين دندان هايتان گير كرده را ازلاي دندانتان در بياوريد.

ويژگي هاي آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

در موقع صرف غذا سعي كنيد آرام باشيد و با آرامش و آرامي غذايتان را صرف كنيد،همانگونه كه مي دانيد غذا خوردن با عجله ميزبان،بي احترامي به مهمان مي باشد.
پيشنهاد مي كنيم براي تسلط خوب برمهماني و داشتن يك ميزباني خوب بهتر است آقا و خانم ميزبان هردوشان در دو انتهاي ميز غذاخوري بنشينند و يا اگر امكانش باشد در وسط ميز غذاخوري و در مقابل يكديگر بنشينند.
اگر مهمان هايتان اشخاص مهم و خاصي باشند پيشنهاد مي كنيم كه خانم ميزبان در طرف راست خانمي كه ميهمان است بنشيند و مهمان آقا نيز به صندلي سمت راست ميزبان آقا راهنمايي شود و در آنجا بنشينند.
در كل شيوه صحيح نشستن ميهمان ها بايد به صورتي ترتيب داده شود كه دونفر آقا چه ميزبان يا مهمان و هيچ كدام از خانم ها نه ميزبان و نه مهمان كنار يكديگر ننشينند .
طرز قرار گرفتن و نشستن مهمان ها را طوري ترتيب دهيد كه مهمان هايي كه متاهل هستند در مقابل همديگر و زوج هايي كه نامزد هستند در كنار همديگر بنشينند.
طرز نشاندن مهمان ها در كنار هم بايد به صورتي باشد كه افراد ريش سفيد و بزرگترهاي فاميل در صندلي هاي بالايي ميز بنشينند و افراد جوانتر نيز در اطراف آنها بنشينند.
در مورد سرو غذا از قانون عقربه هاي ساعت پيروي كنيد،به اين صورت كه سرو غذا را از سمت چپ شروع كنيد و درسمت راست خاتمه دهيد ،و همچنين بهتر است كه را از سمت چپ مهمانها سرو شود و ظرف هاي غذا ازسمت چپ مهمان ها جمع شوند .

آداب پذيرايي در تشريفات مجالس

در برگزاري مراسم تشريفاتي و رسمي ، هنگامي كه شروع به صرف غذا مي كنيد بهتر است دستمال سفره را برروي زانوهايتان پهن كنيد،و اجازه دهيد تا پايان صرف غذا به همان شكل روي زانوهايتان بماند،از دستمال سفره ها فقط براي پاك كردن دهانتان استفاده كنيد آن هم به صورت جزئي.هرگز دستمال سفره را به پيشاني و صورت خود نزنيد، اگر قصد داريد زمان اندكي صندلي خود را ترك كنيد،در صورت امكان دستمال سفره خود را كه روي زانوهايتان پهن بود را روي صندلي بگذاريدكه سايرين و پيش خدمت آن را ببينند،هنگامي كه صرف غذاي شما به پايان رسيد ،دستمال سفره خود را مرتب كنيد ودر سمت راست بشقاب غذايتان قرار دهيد،هرگز دستمال سفره را مچاله نكنيد.

تا زماني كه ميزبان شروع به صرف غذا نكرده است ، يا به نحوي به شما اجازه صرف غذا را نداده است ،شما نبايد قبل از ميزبان شروع به صرف غذا بكنيد،اين عمل برخلاف آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي مي باشد.

از آداب پذيرايي تشريفات مجالس اين است كه،در موقع صرف غذا به هيچ وجه از سر ميز غذا بلند نشويد وبرويد مگر اينكه كارتان خيلي ضروري و واجب باشد،اين كار واجب وضروري مي تواند دستشويي رفتن باشد ،يا ممكن است شما دچار حالت تهوع شده باشيد،اگر چنين حالتي به شما دست داد،مي توانيد از مهمان ها و حاضرين عذرخواهي كنيد و ميز غذا را ترك نماييد .

در هنگام غذا خوردن در مجالس رسمي و تشريفاتي شايسته است لقمه هايتان را خيلي كوچك برداريد،و در هنگام غذا خوردن دهانتان را ببنيد و غذايتان را بجويد،اگر دهانتان پربود با اين حالت به هيچ وجه صحبت نكنيد،كه اصلا كار خوب و شايسته اي نيست و از آداب غذا خوردن به دور است.

هرگز به غذايتان قبل از آنكه طعم آن را مزه كنيد ادويه اي نيافزاييد،اين عمل نوعي بي احترامي به ميزبان و همچنين آشپز غذا محسوب مي شود.
هيچ موقع سر ميز غذا سيگار نكشيد .

نكات مهم بعد از پذيرايي تشريفاتي و رسمي

هنگامي كه صرف غذايتان به اتمام رسيد،دست هاي خود را برروي زانو ويا روي ميز بگذاريد،به اين صورت كه مچ دست هايتان را روي لبه ميز قرار دهيد،در هنگام صرف غذا هرگز آرنج خود را روي ميز قرار ندهيد.
وقتي كسي شما را در رستوران مهمان مي كند،بهتر است از انجام برخي كارها پرهيز نماييد،نخست اينكه باقي مانده غذاي خود را جمع نكنيد تا با خود به خانه ببريد،و ديگر اينكه غذايي سفارش ندهيد كه گران باشد.

اگر قصد داريد در رستوران غذا ميل كنيد ،سعي كنيد غذاهايي سفارش دهيد كه براي خوردن آنها به قاشق و چنگال نياز باشد،هرگز غذايي سفارش ندهيد كه نياز است با دست خورده شود،براي خوردن اين غذاها يك زمان غير رسمي اختصاص دهيد.

اگر در موقع خوردن سوپ،خيلي داغ بود ،هرگز آن را با دهان خود فوت نكنيد تا خنك بشود،تنها كاري كه بايد بكنيد اين است كه مقداري صبر داشته باشيد تا خودش خنك بشود،در هنگام ميل چاي براي خنك شدن چاي را در نعلبكي نريزيد،در اين مورد نيز مقداري صبر كنيد تا خودش خنك شود.
اگر در هنگام غذا خوردن يكي از قاشق يا چنگال شما روي زمين بيافتد،بهتر است آن را برداريد وبه پيش خدمت بدهيد،واز او درخواست كنيد براي شما يك قاشق يا چنگال ديگر بياورد.

مراقبت هاي پذيرايي در تشريفات

و از ديگر آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي اين است كه اگر بطور اتفاقي وناخواسته باعث شديد چيزي روي لباس مهمان ديگر كه در كنار شما نشسته است بريزد،بهتر است خونسردي خودتان را حفظ نماييد و از او عذر خواهي كنيد و بگذاريد كه خود آن شخص ويا پيشخدمت آن را تميز كند،بهتر است شما هيچ كاري نكنيد.
در پذيرايي تشريفاتي و رسمي،هرگاه شخصي از شما درخواست كرد كه نمك يا فلفل را به او بدهيد،هردوتا را هم نمك و هم فلفل را به او بدهيد،حتي اگر آن فرد يكي را از شما درخواست كرده باشد.

اگر قصد داريد در ميان صرف غذا آب يا مايعات ديگري ميل نماييد بهتر است قبل از نوشيدن آن لبهايتان را با دستمال پاك كنيد با اين كار روي ليوان اثري از چربي نمي ماند.
سعي كنيد كلماتي همچون متشكرم ويا لطفا را در هنگام صرف غذا زياد به كار ببريد .
اگر در موقع صرف غذا از داخل غذايتان تار مو ياچيزي پيدا كرديد،هرگز در جلوي مهمان ها آن را اعلام نكنيد،كار درست اين است كه پنهاني آن چيز را از غذايتان بيرون بياوريد .
در مراسمات تشريفاتي و رسمي سعي كنيد بعد از تمام شدن صرف غذايتان از ميزبان و همچنين آشپز غذاها قدرداني و تشكر كنيد،و از غذاهايي كه ميل كرديد تعريف و تمجيد داشته باشيد،حتي اگر غذاها زياد باب ميل شما نباشد،بازهم تشكر كردن كار مناسبي و شايسته اي است،نياز به دروغ گفتن نيست،شما مي توانيد از چاشني غذا و يا سس غذا تعريف و تمجيد كنيد .

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

از ديگر آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي اين است كه اگر در بين غذاها سوپ باشد،در موقع صرف سوپ بهتر است كل قاشق را در دهانتان نبريد،و سوپ را هورت نكشيد،بهترين كار براي صرف سوپ اين است كه سوپ را از لبه قاشق اندك اندك بخوريد.
اگر دربين منوي رستوران مي خواهيد غذايي سفارش دهيد كه برايتان نا آشنا است و از محتويات آن آگاهي نداريد،در اين مورد مي توانيد از پيشخدمت راهنمايي و كمك بخواهيد .
اگر در محتويات غذايتان استخوان يا غضروف باشد،شما مي توانيد با چنگال استخوان يا غضروف را جداكنيد،هرگز با دستتان براي جدا كردن گوشت از استخوان استفاده نكنيد،بعد از جداسازي استخوان از گوشت،آن را در يك گوشه بشقاب تان قرار دهيد.

غذاهايي كه نياز است شما با دستتان بخوريد از جمله؛تكه نان،ساندويچ،بلال،گوشت دنده ها،بال و استخوان مرغ،صدف و خرچنگ خوراكي،ميوه هاي كوچك،برخي شيريني ها،سيب زميني سرخ شده ،چيپس،ترشي،بعضي از سبزيجات و پيتزا هستند.

اگر در خدمات مجالس رسمي و تشريفاتي در مورد چگونگي صرف يك غذا آشنايي نداريد،بهتر است به افراد ديگر نگاه كنيد تا ببينيد چگونه آن را صرف ميكنند .
سعي كنيد هرگز قاشق يا چنگالي را كه استفاده كرده ايد روي ميز قرار ندهيد،بهتر است آن را در داخل بشقابتان بگذاريد .
بهترين حالت نشستن در هنگام صرف غذا صاف نشستن و تكيه دادن است،هرگز صورتتان را به سمت غذا نبريد،بهترين كار اين است كه غذا را با قاشق يا چنگال به سمت دهان خود ببريد،وداخل دهانتان بگذاريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۹:۵۱ ] [ behzad moghtader ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب