كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 7
دیروز : 8
افراد آنلاین : 1
همه : 5675

داماد و مسئوليت هاي عروسي

داماد و مسئوليت هاي عروسي : آقا دامادهاي عزيز بايد در رابطه با مراسم عروسي شان برنامه ريزي هاي را داشته باشند و همچنين در اين رابطه مي توانند از همسرشان نيز كمك بگيرند. در صورتي كه مي خواهيد به خوبي و خوشي به خانه بخت برويد بايد به خوبي مراسم عروسيتان را برگزار كنيد .

داماد و مسئوليت هاي عروسي

قبل از هر كاري ليست كارهاي را كه مي خواهيد انجام بدهيد روي كاغذ بنويسيد و پيش از اينكه بخواهيد كاري انجام بدهيد ليستي از كارهاي خود را اماده كنيد سپس آنها را تقسيم بندي كنيد.

۱)حساب كتاب

همه ي ما به خوبي مي دانيم كه دامادهاي عزيز بايد مخارج عروسي را تقبل كنند پس سعي كنيد برنامه ريزي هاي دقيقي براي آن داشته باشيد و هر چيزي را كه هزينه مي كنيد در يك دفتر يادداشت وارد كنيد.

داماد و مسئوليت هاي عروسي

داماد و مسئوليت هاي عروسي

۲)چانه زدن را فراموش نكنيد

همانطور كه مي دانيد هزينه ي مراسم هاي عروسي مثل آتليه ، گل فروشي و … زياد است پس پيش از اينكه بخواهيد خودتان بحث بر روي قيمت داشته باشيد از همسرتان بخواهيد چانه زدن يا صحبت كردن هزينه ها را مطرح كند.

۳)با عاقد هماهنگ نماييد

براي اينكه در تشريفات مجالس ، محرم باشيد مي توانيد عاقدي را دعوت كنيد و از نامزد خود بخواهيد كه در زمان حضور داشتن عاقد هزينه را پرداخت كند و هزينه اياب و ذهاب را نيز پرداخت نمايد.

۴)بررسي كاركرد برگزار كننده

پيش از اينكه خدمات مجالس شما برگزار شود بايد از نامزدتان بخواهيد تا در مورد خدمت كاران جشن و محل تهيه غذا كه به واسطه برگزار كننده هماهنگ مي گردد ، اطمينان پيدا كند تا در زمان عروسي اختلال يا مشكلي به وجود نيايد.

۵)شاباش عروس و انعام

همه ي در مراسم عروسي انتظار دارند كه شاباش بگيرند از دخترهاي فاميل گرفته تا اسفندهاي سر چهار راه. پس اين مورد را فراموش نكنيد و قبل از اينكه مراسم شما برگزار شود برنامه ريزي هاي در اين مورد داشته باشد . با نامزدتان مشورت هاي لازم را داشته باشيد و انقدر زياد شاباش ندهد كه مجبور باشد قرض بگيرد.

۶)هنرتان را بكار بگيريد

برخي از عروس خانم ها براي اينكه هزينه هايشان كم شود از هنر خود استفاده مي كنند يعني خودشان سفره عقد را مي چينند از نامزد خود نيز بخواهيد برخي از كارها را خودش انجام بدهد مثل شستن ماشين عروس ، تهيه موزيك هاي شاد و …

۷)انتخاب منوي شام عروسي

اگر همسر شما خوش خوراك است مي توانيد انتخاب منوي شام و تنقلات عروسي را به او بسپاريد و البته خودتان نيز بر اين موضوع نظارت داشته باشيد.

۸)نكات لازم را به فيلم بردار و عكاس بازگو نماييد

يكي از خاطره انگيز ترين مراسم شما تشريفات عروسي تان است پس بايد به وسيله عكس هاي زيبا هميشه اين مراسم را براي خود زنده كنيد. از عكاس بخواهيد كه بهترين عكس ها را براي شما بگيرند البته عكاس هاي زيادي را مي بينيم كه هميشه به تجربه خود فكر مي كنند و آنها چند عكس مشخص و معمولي از شما خواهند گرفت.
از همسرتان بخواهيد به گونه ي با آنها صحبت كند كه مسئوليت هر عكس غيرهنري و آماتور را بپزيرند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۹:۰۵ ] [ behzad moghtader ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب