كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 120
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 50069

بزرگترين اشتباهات اسباب كشي : در زير به نه مورد از بزرگترين اشتباهات در اسباب كشي كه شما شايد مرتكب بشيد را برايتان شرح مي دهيم . اميدواريم انجام ندهيد .

 

بزرگترين اشتباهات اسباب كشي

 

شما فكر ميكنيد كه به تنهايي مي توانيد خودتان اسباب كشي را انجام دهيد

يك اشتباه بزرگ ، حتي اسباب كشي در داخل شهر نيز مي تواند بسيار پيچيده باشد و نياز به برنامه ريزي درست و حساب شده دارد. اسباب كشي مشكلات و خطرات خاص خود را دارد از آسيب ديدن و زخمي شدن تا خراب شدن وسايل منزل و هزينه هاي غيرقابل پيش بيني. اگر خودتان مسوليت اسباب كشي را بر عهده بگيريد مطمنا دور از انتظار شما ارزان تر و سرگرم كننده نخواهد بود بايد زمان زيادي را براي تحقيق و برنامه ريزي چگونگي اسباب كشي صرف كنيد. بهتر است كه با افرادي كه هم خودشان تجربه اسباب كشي دارند صحبت كنيد و هم با يك اتوبار مطمن و سپس تصميم بگيريد.


بيشتر بخوانيد : باربري


اوج زمان جابجايي جخت اسباب كشي را فراموش كنيد

سالانه چندين ميليون ايراني جابجا مي شوند به بيشترين زمان جابجايي در سال ترافيك جابجايي مي گويند. ليست بيشترين اتوبار هاي معتبر از اواخر بهار تا اواخر تابستان خيلي سريع پر مي شوند ، پس به اين نكته دقت داشته باشيد! شما كه نمي خواهيد بين اتوبار هاي نامعتبر و بي تجربه حق انتخاب داشته باشيد پس يك زمان كافي در نظر بگيريد. سه تا چهار ماه قبل از موعد اسباب كشي از چند شركت معتبر نرخ هزينه اسباب كشي را سوال كرده و آنها را با هم مقايسه كنيد و با در نظر گرفتن شرايط و ايده ال هاي خود اتوبار مناسب را با دقت انتخاب كنيد.

برآورد قيمت براي اسباب كشي نكنيد

بيشتر اتوبار ها دو نوع برآورد قيمت براي شما انجام مي دهند، قيمت متعهدانه و قيمت غير متعهدانه.قيمت غيرمتعهدانه به اين صورت است كه اتوبار بر اساس تجربه يك قيمتي را به شما پيشنهاد مي دهد. احتمال اينكه بعد از اتمام اسباب كشي قيمت پيشنهادي خود را تا ده درصد افزايش دهند بسيار زياد است. در قيمت متعهدانه نماينده اتوبار تمام هزينه ها را به طور توصيفي و با سند رسمي به شما ارايه خواهد داد كه آنها ديگر نمي توانند در پايان كار قيمت را تغيير داده و هزينه بيشتري بگيرند. آنها براي جلوگيري از هزينه هاي پنهان سوالات زيادي از شما مي پرسند.

شما كه نمي خواهيد ارزانترين قيمت را انتخاب كنيد حتما دليلي دارد كه اتوبار آن قيمت را پيشنهاد داده و اينكه آن دليل براي شما خوشايند نخواهد بود.

بيمه نامه را چك نكنيد

در روز اسباب كشي اگر يكي از باربرها جعبه ظروف چيني مورد علاقه شما را به زمين انداخته و آنها را بشكند چه كسي هزينه آن را به عهده خواهد گرفت؟ مطمنا هيچ كس. اگر اتوبار بيمه كافي نداشه باشد پس قبل از شروع اسباب كشي بيمه را چك كنيد. اتوبار مورد انتخابي شما چند نوع بيمه دارد اما ممكن است تنها لوازم بزرگ مانند يخچال و تلويزيون را بيمه كرده باشد. ليست بيمه را از اتوبار بخواهيد و ببينيد چه چيزهايي شامل بيمه مي شود. اگر فكر مي كنيد وسايل بيشتري بايد شامل بيمه شوند با شركت در ميان گذاشته و از آنها بخواهيد كه اين كار را انجام دهند. بعضي از شركت هاي كوچك كارگران خود را بيمه نمي كنند به اين معني كه اگر آنها در خانه شما در زمان اسباب كشي دچار حادثه شوند مسوليت آن را شركت قبول نكرده و با شماست.

برنامه اي در مورد جابجا كردن وسايل قيمتي نداشته باشيد

بيشتر شركت هاي اتوبار مسوليت وسايل گرانقيمت مانند جواهرات را بر عهده نمي گيرند بهتر است كه وسايل با ارزش خود را با دقت بسته بندي كرده و خود مسوليت انتقال آن را به عهده بگيريد مانند مجموعه سكه، اسناد، دوربين و غيره . اگر اين وسايل حساس و شكننده بوده و شما علاقه خاصي به آن داريد مطمنا خودتان بهتر از آنها مراقبت خواهيد كرد.

فراموش ميكنيد كه حيوانات خانگي نيز بايد جا به جا شوند

در كنار همه نگراني ها و استرس هاي اسباب كشي  احتمال اينكه فراموش كنيد كه حيوانات خانگي نيز بايد به خانه جديد منتقل شوند زياد است. مطمنا انتظار نداريد كه كارگران اتوبار حيوانات را داخل جعبه گذاشته و آنها را بسته بندي كنند. بهتر است كه وظيفه اين جابجايي را خودتان بر عهده بگيريد. به ياد داشته باشيد كه قبل از اسباب كشي حيوان خود را به دامپزشك مخصوص خودش نشان داده و از سلامت آن مطمن شويد و اگر براي جابجايي يك مسير طولاني در پيش رو داريد مدارك حيوان را به همراه داشته باشيد.

فراموش ميكنيد كه گياهان نيازهاي خاص خود را دارند

واضح هست در كنار كاميون جاي مناسبي براي قرار دادن گياهان نيست. بيشتر اتوبار ها مسوليت جابجايي گياهان را بر عهده نمي گيرند بخصوص اگر مسيري طولاني در پيش رو داشته باشند. در مسيرهاي كوتاه بهتر است خودتان مسوليت انتقال گياهان را به عهده بگيريد و در مسيرهاي طولاني براي اينكه گياه آسيب نبيند بهتر است آنها را به دوستانتان و يا همسايگان هديه دهيد.

براي وسايل اضافي فكري نكرده ايد

وسايل زيادي در خانه است كه از آن استفاده نمي كنيد. در زمان اسباب كشي با وسايلي روبرو خواهيد شد كه بسته بندي نشده و در عين حال غير قابل استفاده اند. بهتر است قبل از اسباب كشي وسايل سالمي را كه نياز نداريد به ديگران هديه دهيد و ديگر وسايل غير قابل استفده را دور بريزيد.

شما به فهرست وسايل نگاه نكرده و براي بار دوم آن را چك نميكنيد

فهرست وسايل بارگيري شده بسيار مهم است. به اين معني كه چه وسايلي بسته بندي شده، در كاميون بارگيري شده و به شما در منزل جديد تحويل داده مي شود. بهتر است در موقع تحويل ليست وسايل را در اختيار داشته و از روي ليست آنها را تحويل بگيريد. اصلا عجله نكنيد شايد زمان زيادي از شما گرفته شود ولي بهتر از آن است كه بعد از جابجايي متوجه شويد ظرف مورد علاقه تان و يا حتي يادگاري يك دوست را گم كرده ايد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۱:۵۹ ] [ behzad moghtader ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب