كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 130
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 50079

تناسب اندام با ليپوماتيك , پيكر تراشي | قيمت و هزينه عمل ليپوماتيك

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

تناسب اندام با ليپوماتيك , پيكر تراشي | ليپوماتيك : بدون شك همه ي ما خواهان داشتن اندامي متناسب هستيم . چرا كه تناسب اندام علاوه بر زيبايي ، سلامت جسماني را نيز در پي دارد . براي تناسب اندام روش ها و تكنيك هاي مختلفي وجود دارد . ليپوماتيك يكي از تكنيك ها و جراحي زيبايي موجود براي تناسب اندام مي باشد . با استفاده از ليپوماتيك مي توان به اندامي ايده آل رسيد . در اين مقاله قصد داريم در مورد ليپوماتيك براي تناسب اندام بيشتر صحبت كنيم .

ليپوماتيك


ليپوماتيك LIPOMATIC , پيكر تراشي

در رابطه با ليپوماتيك سوالات مختلفي مطرح است . از جمله ي اين سوالات اين است كه ، ليپوماتيك چيست ؟ ليپوماتيك چه عوارضي دارد ؟ ليپوماتيك نسبت به روش هاي ديگر چه برتري دارد ؟

ليپوماتيك يكي از آخرين دستاوردهاي ليپوساكشن براي كاهش وزن و سايز مي باشد . و جز موثرترين روش ها براي افرادي كه مي خواهند تناسب اندام داشته باشند ، به شمار مي رود . در واقع ليپوماتيك يك نوع دستگاه ساكشن چربي پيشرفته است ، كه با تخليه ي چربي هاي موضعي زير پوست تناسب اندام را حفظ مي كند . دستگاه ليپوماتيك ، كاملا مكانيكي بوده و اگر از اين دستگاه به درستي استفاده شود ، آسيب هاي پوستي و عضلاني ناشي از آن به حداقل مي رسد ، به خاطر همين به اين دستگاه ، دستگاه پيكر تراشي شده گفته مي شود .

در تكنيك به كار رفته در ليپوماتيك به اندازه اي دقيق و فوق العاده است كه آم را از ليپوساكشن متمايز كرده است . همچنين اين دستگاه بر ليزر ليپوليز و ساير دستگاه ها نظير بادي جت و اولترازد، برتري دارد . و نتايج عمل در حين جراحي براي جراح و بيمار قابل مشاهده است .

پيكر تراشي ليپوماتيك Lipomatic براي جداسازي سلول هاي چربي از محل اتصالات آن ها از امواج اينفراسونيك و ارتعاش (Vibration) و نوسان ثابت حول محوري (Nutation) استفاده مي كند و بدون تخريب سلولهاي چربي ، سلولهاي بافت چربي را سالم با عمل ساكشن از زير پوست خارج مي كند . از اين رو از سلولهاي خارج شده چربي توسط اين تكنيك مي توان مجددا به عنوان فيلر براي حجيم سازي گونه و صورت و يا ساير اعضاء استفاده كرد . چربي خارج شده با روش ليپوماتيك نسبت به چربي كشيده شده توسط ساكشن براي تزريق به عنوان فيلر با دوام تر بوده و تورم كمتري دارد و همچنين براي حجيم سازي روشي بسيار سالم تر نسبت به ليپوساكشن است .

كاهش سايز با ليپوماتيك

ليپوماتيك ، جز يكي از برترين روش ها براي تخليه ي چربي هاي موضعي زير پوست است ، در واقع و ويژگي اصلي اصلي ليپوماتيك، پيكرتراشي براي كاهش سايز بيمار مي باشد و در مورد كاهش سايز نتايج بسيار مطلوب و باور نكردني دارد .

ليپوماتيك جز روش هاي مناسب براي رسيدن به اندامي متناسب است ، در واقع ليپوماتيك، نوعي پيكرتراشي براي بهبود تناسب اندام و تغيير در سايز بيمار است و نه كاهش وزن .

توصيه ي ما به شما اين است كه قبل از اقدام به عمل ليپوماتيك با پزشك جلسه ي مشاوره اي را داشته باشيد ، پزشك متخصص با ارائه ي اطلاعات كافي در رابطه با اين موضوع ، به تصميم گيري شما كمك زيادي خواهد كرد .

با انجام عمل ليپوماتيك و رسيدن به اندامي متناسب ، فرد اعتماد به نفس بيشتري نسبت به ظاهر خود پيدا مي كند و بيمار از اين به بعد سعي مي كند ، با رعايت رژيم غذايي مناسب تناسب اندام خود را حفظ كرده و با كاهش وزن به فرم ايده آل اندام برسد .

امروزه ليپوماتيك، يكي از امن ترين و بي‌خطرترين روش‌هاي درماني موجود براي از بين بردن سلوليت‌ها و تجمع‌ چربي‌هاي اضافه در بدن است. و معمولا در طي يك جلسه مي توان به نتايج بسيار مطلوبي دست پيدا كرد . استفاده از اين روش براي رفع چاقي موضعي و تخليه بي‌خطر چربي‌هاي ناحيه پهلو، فيله پشت، بازو، سينه آقايان (در موارد ابتلا به ژنيكوماستي يا بزرگي سينه در مردان)، غبغب، ران و شكم، بسيار موثر باشد.

كاهش وزن با ليپوماتيك

روش ليپوماتيك در مورد افراد چاق يا داراي اضافه وزن روش مناسبي نمي باشد . در واقع روش ليپوماتيك براي افرادي كه در نواحي مختلف بدنشان مانند شكم، پهلو، بازو، ران، و…. داراي چربي اضافه هستند ، روش مناسبي مي باشد .

پيكر تراشي

با استفاده از روش ليپوماتيك در طي يك جلسه مي توان به نتايج مطلوبي دست پيدا كرد . و استفاده از اين روش در طول يك جلسه كاهش وزن ۳ الي ۴ كيلو را در پي دارد . نتيجه ي حاصل در طي يك جلسه ، انگيزه اي براي ورزش و داشتن رژيم غذايي مناسب خواهد بود و در نهايت وزن كاهش زيادي پيدا مي كند .

براي كسب نتيجه ي مطلوب و مورد رضايت رژيم غذايي مناسب و داشتن ورزش امري ضروري است .

مزاياي ليپوماتيك LIPOMATIC نسبت به ساير روشها

ليپوماتيك جز روش هاي موجود براي تناسب اندام مي باشد . اين روش يكسري مزايايي نسبت به ساير روش هاي تناسب اندام دارد . اين مزايا عبارتند از :

 1. در روش ليپوماتيك ، هيچ گونه چربي به صورت گلوله در زير پوست باقي نمي ماند ، و لايه چربي زير پوست در ليپوماتيك Lipomatic يكنواخت مي باشد .
 2. در روش ليپوماتيك با بستن گن به مدت دو هفته مي توان به نتايج مطلوب دست يافت . اين درحالي است كه ، در ساكشن سنتي به ۶ ماه و ليزر ليپوليز به ۲ الي ۴ ماه زمان نياز است . با اين حال براي بهتر جمع شدن پوست ، بستن گن ۳۰ الي ۴۰ روز توصيه مي شود .
 3. روش ليپوماتيك ؛ در مقايسه با ساير روش هاي ساكشن ، به ترابكولاهاي پوستي آسيب كمتري مي زند و در نتيجه جمع شدن پوست در اين روش بهتر مي باشد.
 4. روش ليپوماتيك با استفاده از يك بي حسي موضعي انجام مي شود ، و بيمار احساس درد ندارد . اين درحالي است كه روش هاي ديگر با وجود بي حسي موضعي براي كاهش درد بيمار به داروهاي آرام كننده و خواب آور و حتي بيهوشي خفيف نياز مي باشد .
 5. در روش ليپوماتيك تورم و ترشحات پس از عمل خيلي كم مي باشد و ترشح از محل ساكشن نهايتا ۳۶ ساعت به طول مي انجامد . اين درحالي است كه روش هاي ديگر ساكشن مدت ترشح طولاني تر است .
 6. عفونت در ليپوماتيك Lipomatic به ندرت رخ مي دهد ، و معمولا به محل انجام عمل بستگي دارد . توصيه مي شود كه ليپوماتيك در اطاق عمل بيمارستان يا مراكز جراحي محدود انجام شود .
 7. در روش ليپوماتيك ، احتمال آمبولي چربي در مقايسه با روشهاي ديگر ساكشن بسيار كم است و گزارشي در اين مورد ارائه نشده است .
 8. ليپوماتيك يك روش غير تهاجمي است ، و به به بستري شدن نيازي ندارد و بيمار بلافاصله بعد از عمل مي تواند با دستور پزشك معالج مرخص گردد.
 9. خستگي و كوفتگي پس از عمل در مقايسه با روش هاي ديگر ساكشن بمراتب كمتر است.
 10. گرچه جمع شدن پوست در ليپوماتيك در مقايسه با روش هاي ديگر بسيار بهتر صورت مي گيرد ، ولي در موارديكه شلي و افتادگي پوست، بر اثر زايمان هاي متعدد و وجود استريا هاي شديد يا كاهش وزن شديد، زياد باشد ، به عمل جراحي آبدومينو پلاستيف، ميني آبدو و بك ليفت نياز خواهد بود . با اينحال عمل جراحي پس از ليپوماتيك نسبت به بيمارانيكه با ليپوماتيك چربيهاي آنها تخليه نشده است، عمل محدودتر با برش كوچكتري خواهد بود و در بسياري از موارد ابدومينوپلاستي كه نياز به در آوردن ناف و تغيير محل ناف مي باشد، پس از عمل ليپوماتيك مي توان ناف را در جاي خود حفظ كرد و افتادگي پوست زير شكم را با برش محدودتري برطرف نمود، كه همان عمل ميني آبدو مي باشد.

تناسب اندام با ليپوماتيك و پيكرتراشي

ممكن است با وجود چربي ها فرد سلامت فيزيكي و جسماني مناسبي داشته باشد ، ولي تناسب اندام نداشته باشد . تجمع چربي در برخي از نواحي به دليل ويژگي هاي ارثي و خانوادگي مي باشد .

با روش ليپوماتيك مي توان چربي ها را از نواحي مشخص بدن خارج كرده ، به آن شكل داد تا تناسب اندام ايجاد شود ، و اعتماد به نفس فرد بالا برود .

همچنين روش ليپوماتيك براي از بين بردن چربي در نواحي زير استفاده شود :

 • ناحيه سينه
 • ران ها
 • شكم و پهلو
 • بازوها
 • باسن
 • ناحيه پشت
 • غبغب
 • ساق پا

چه افرادي كانديداي مناسبي براي ليپوماتيك هستند ؟

• افرادي كه توانايي ورزش كردن ندارند .
• افرادي كه دچار چاقي هاي موضعي هستند .
• افرادي كه تجمع چربي در بدن آن ها پراكنده نيست .
• افرادي كه مشكلات چاقي در يك ناحيه از بدن آن ها وجود دارد .

قيمت و هزينه انجام  عمل ليپوماتيك | پيكرتراشي

سوالي كه براي اكثر افراد خواهان انجام عمل ليپوماتيك براي تناسب اندام پيش مي آيد ، هزينه ي مربوط به عمل ليپوماتيك مي باشد . بايد بگوييم كه ، ليپوماتيك در طي يك جلسه انجام مي شود ، و در مقايسه با ساير روش هاي لاغري بسيار كم عارضه مي باشد . هزينه ي ليپوماتيك به موضع معاينه، ميزان چربي برآورد شود ناحيه مورد نظر، حجم چربي، هزينه هاي بيمارستاني و داروها و وسايل مصرفي و در نهايت تعداد جلسات لازم براي عمل بستگي دارد . و در نهايت پزشك با برآورد هزينه ها هزينه ي نهايي را به بيمار اعلام مي كند .

همچنين هزينه ليپوماتيك به مركز درماني هم بستگي دارد . و هزينه ي مربوط به آن در مراكز مختلف متفاوت است و هزينه ها به هزينه هاي درماني و تجربه پزشك بستگي دارد ، اما در حالت كلي قيمت متعادل براي ليپوماتيك از هر ناحيه اي دو ميليون تومان به بالا ميباشد.كه اين قيمت ليپوماتيك با توجه به حجم چربي معمولا متغير مي باشد.

برچسب ها: , , , , ,

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۳۷:۴۳ ] [ behzad moghtader ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب