كلينيك ليزرموهاي زائد , كلينيك ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر مو
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 44
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 49993

هر آنچه در مورد دكتر نوروزيان و پكيج لاناريا بايد بدانيد

اين روزها اسم دكتر نوروزيان مو كه به گوشمان ميخورد نا خودآگاه به ياد افرادي ميوفتيم كه از تاسي و يا ريزش شديد مو رنج ميبرند، حتما ميدانيد چرا؟! چون پكيج رويش و رشد موي دكتر نوروزيان بهترين و تاثيرگذارترين پكيج مو در دنيا شناخته شده و به عنوان يك اختراع نوين و ارزشمند در علم پزشكي ثبت شده است، اين گفته را كاربران اين پكيج تاييد مي كنند. و البته بايد قبول كنيم اين پديده را تا با چشم خودتون نيبينيد باور نخواهيد داشت.

كه فردي كه شايد حدود ۱۰ تا ۱۵ سال است هيچ مويي بر سر نداشته به يكباره پس از گذشت ۱ تا ۶ ماه موهاي خود را مدل دار زده است حال آنكه مهم نيست علت ريزش مو چه بوده: ارثي يا ژنتيكي، عصبي يا هر علت ديگري، مهم اين است كه اين پكيج پس از حدود ۲۵ روز تا ۳٫ ماه معجزه رو به رخ ما ميكشد و اين گفته را بارها به چشم ديده ايم.

پكيج دكتر نوروزيان با نام لاناريا هر روز در حال تكامل است و كاربران اين پكيج در هر دوره اين موضوع رو متوجه ميشوند.

پكيج دكتر نوروزيان از كي توليد شد؟

حدود ۵ سال پيش بود كه دكتر نوروزيان در داروخانه خودشان به نام داروخانه دكتر حامد نوروزيان پكيجي توليد و بهتر بگوييم اختراع كرد كه تمام موارد اين پكيج كنار هم حالا با نام پكيج لاناريا دكتر نوروزيان به شهرت جهاني رسيده است. البته اينكار نيز مانند تمام موارد موفق ديگر از ابتدا سرو صدايي نداشت و پس از گذشت ۲ سال از اولين مراجعه كنندگان و طي دوره هاي درمان و ظهور نتايج كم كم مصرف كنندگان اين پكيج و نيز آنهايي كه اين افراد را پس از چندين ماه ملاقات كرده بودند پي به پديده دكتر نوروزيان برده و روز به روز بر تعداد مراجعه كنندگان اين پكيج دكتر نوروزيان افزوده و در نهايت شاهد آن هستيم كه هر روز تعدادي از ليست افراد تاس و بدون مو خط ميخورند.

پكيج مو دكتر نوروزيان

اگر جز آن دسته از افراد هستيد كه براي اولين بار از طريق اين مقاله با دكتر نوروزيان و پكيج ايشان آشنا ميشويد حتما از خودتان ميپرسيد داروهاي اين پكيج كدامند؟! و از چه تركيباني تشكيل شده اند كه تا اين حد اعجاب آور است؟

پكيج لاناريا دكتر نوروزيان تشكيل شده از:

  1. تونيك يا محلول اسپري شكل لاناريا فرمول شده دكتر نوروزيان
  2. صابون گياهي فرمول شده دكتر نوروزيان
  3. شامپوي تخصصي دكتر نوروزيان
  4. مكملهاي تخصصي مو از كشورهاي درجه يك و متخصص در ساخت داروهاي تخصصي در زمينه مو از جمله آلمان، فرانسه و كانادا تركيبات مكملهاي ويتامين تخصصي مو كه مشخص است همينطور تونيك لاناريا دكتر نوروزيان تشكيل شده از : عصاره بورداك، عصاره سائوپانميتو، روغن درخت چاي، عصاره نعنا فلفلي، گليسيرين، عصاره دم اسب، عصاره سبوس برنج

چرا پكيج لاناريا دكتر نوروزيان؟!

جالب اينجاست كه اين پكيج چندان تفاوتي با محصولات ديگر بازار البته فقط روي كاغذ و در ظاهر ندارد كه مطمئنا تاثير شگرف آن بازميگردد به همان مثال قديمي يعني فوت كوزه گري دكتر نوروزيان. فراموش نكنيم تمام اين پكيج كنار هم است كه در نهايت به رويش و رشد موهاي فرد ميانجامد و براي‌ نتيجه گيري اصولي و روييدن موهايي با دوام و سلامت بايد تمام اين پكيج با نظر پزشك مربوطه كنار هم و با هم در هر دوره مصرف شود كه عموما در دوره اول و دوم نتايج رويش مو را خواهيد ديد و مانند بسياري شكه خواهيد شد البته اين مورد خصوصا در آقاياني كه موي كمتري بر سر دارند بيشتر مشهود است.‌

مدت دوره پكيج دكتر نوروزيان

درست است كه تاثيرات اين پكيج در صورت مثبت بودن واكنش بدن فرد پس از ۱ تا ۴ ماه با توجه به ۲ ماهه بودن دوره ظاهر ميشود اما جهت به تثبيت رسيدن رويش و پشتيباني از موهايي كه روييده شده و مشاهده رشد بيشتر بايد مصرف اين پكيج در ۱۲ دوره دو ماهه ادامه پيدا كند، البته اين شرايط بستگي به الگوي ريزش وميزان موي فرد نيز دارد و مشخصا فردي كه وسعت ريزش كمتري دارد شرايطش با فردي كه حدود ۷۰درصد موهاي خود را از دست داده است متفاوت ميباشد كه تمامي اين وضعيت پس از بررسي توسط پزشك با تجويز دارو و مشاوره در زمينه دوره ها پس از مشاهده چگونگي روند درمان ‌مشخص ميگردد.

آيا پكيج دكتر نوروزيان عوارضي دارد؟

به گفته جناب دكتر نوروزيان و مجوزات ارائه شده به اين محصول از طرف سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت كشور ميتوان دريافت كه پكيج دكتر نوروزيان هيچگونه عوارضي نداشته و ندارد تنها در مواردي خاص و به ندرت شايد محلول يا تونيك لاناريا دكتر نوروزيان سبب خارش و يا سوزش خفيف گردد كه با تركيب مقداري لوسين كلوبتازول و يا بتامتازون اين مورد نيز برطرف ميگردد البته اين پكيج براي خانومهاي باردار و شيرده به دليل تغييرات هورموني و شرايط خاصشان تجويز نميگردد.

مطلب ديگر مصرف قرص هورموني در اين پكيج است كه بايد متذكر شويم مصرف اين قرص فقط و فقط بايد زير نظر پزشك و با تجويز وي صورت گيرد و پزشك مربوطه با در نظر گرفتن شرايط بيمار و اشراف بيمار به موارد منع مصرف اين قرص از جمله: خانومهاي باردار و شيرده و آقاياني كه قصد اقدام به بچه دار شدن دارند اين محصول را ممكن است تجويز نمايد.

پكيج لاناريا دكتر نوروزيان تضميني است؟

در علم پزشكي هيچ تضميني وجود ندارد ولي واقعا ۷۰ تا ۸۰درصد افرادي كه از پكيج رويش دكتر نوروزيان استفاده نموده اند جواب گرفته و حتي با دلايل ريزشي همچون ارثي پس از ۲۰ سال موهاي خود را باز يافته اند.

قيمت پكيج لاناريا دكتر نوروزيان

قيمت پكيج دكتر نوروزيان بسته به شرايط فرد بيمار از جمله؛ الگوي ريزش مو، جنسيت و دوره درمان وي با توجه به داروهاي تجويز شده در نسخه هر فرد متغير ميباشد اما قيمتي حدود ۲۵۰ تا ۳۵۰ براي يك دوره دو ماهه دارد.

پكيج دكتر نوروزيان چگونه ارائه ميشود؟

تمامي موارد پكيج دكتر نوروزيان داراي مجوزهاي لازم بوده و شماره اين مجوزها روي بسته بندي شركتي و معتبر آنها درج شده است كه به دليل عرضه موارد غير اصل و تقلبي اين پكيج از طرف برخي افراد سودجو حتما به شماره مجوز حك شده روي بسته بندي محصولات و برچسب خود اسپري دقت فرماييد.

آدرس مطب و داروخانه دكتر نوروزيان

آدرس مطب و داروخانه دكتر نوروزيان در كميل ميباشد اما از مدتي پيش به دليل ترافيك ايجاد شده در آن مكان و حتي بسته شدن مسير تردد به دست متقاضيان بيشمار اين پكيج در مركز مطب و داروخانه ديگري امكان ويزيت و دريافت پكيج فراهم شده است. آدرس مطب و داروخانه پكيج دكتر نوروزيان را از طريق ۴ دسترسي براي شما درج مينماييم: توجه داشته باشيد تمامي اين آدرسها به يك مركز مطب و داروخانه منتهي ميشود و درج دسترسي هاي مختلف به جهت سهولت مراجعه شما از مسير راحت تر و سريع تر به مركز مذكور ميباشد.

  1. بالاتر از متروي طرشت – تقاطع گلاب و چوب تراش – پلاك ۳۷
  2. فلكه دوم صادقيه – خيابان گلاب – تقاطع گلاب و چوب تراش -پلاك ۳۷
  3. ميدان آزادي به سمت محمدعلي جناح – نرسيده به فلكه صادقيه – خيابان گلاب – تقاطع گلاب و چوب تراش – پلاك ۳۷
  4. ستارخان – خسروي جنوبي – خيابان گلاب – تقاطع گلاب و چوب تراش – پلاك ۳۷

مشاوره و اطلاعات پكيج دكتر نوروزيان لاناريا و استعلام آدرس مطب و داروخانه دكتر نوروزيان

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۷:۴۷ ] [ behzad moghtader ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب